Głos rozsądku w Twoim domu
O łaskę detoxu dla wciąż błądzących, prosimy Cię, Panie... bo w życiu, jak i w polityce, nie ma przypadków - są tylko znaki ... ale niestety - w dużej mierze - "oczy ich nadal nie widzą, a uszy nie słyszą..."
50 obserwujących
324 notki
413k odsłon
  1457   0

Ale ukraińscy uchodźcy to do Unii nie wjadą!!!

Wśród części debatorów panuje przekonane, że Polska powinna wykazać się przenikliwością i nie odmawiać przyjęcia dzisiejszych uchodźców, bo oprócz zszargania sobie opinii, to jeszcze nie będziemy w przyszłości mogli liczyć na „europejską solidarność” przy ew. fali uchodźców z Ukrainy.

No bo co się stanie, kiedy na naszej wschodniej granicy (nie daj Boże) nagle pojawi się wiele tysięcy zdesperowanych i straumatyzowanych Ukraińców ?

Czy na ich przyjęcie Unia dałaby choć jedno euro?

To przecież będą "niewłaściwi" uchodźcy – chrześcijanie (chociaż prawosławni), Europejczycy  chętni do pracy oraz nie sprawiający większych kłopotów integracyjno-kulturowych – słowem ludzie, którymi nie da się rozsadzić od wewnątrz żadnego państwa narodowego.

Unia pewnie oświadczy, że przejawem „solidarności europejskiej” będzie wtedy sumienne przestrzeganie prawa europejskiego oraz obowiązujących traktatów – i żaden uchodźca nigdzie dalej nie pojedzie. Bo  o prawo azylu należy występować wyłącznie w pierwszym kraju unijnym, do którego się trafiło. Koniec, kropka.

Nie będzie żadnych rozdzierających serce zdjęć i reportaży w unijnych mediach, a parlament europejski nie będzie debatował o „europejskiej solidarności”.

Nie wiadomo, czy nawet przyznano by extra fundusze na opiekę nad uchodźcami – ale  wielkie pieniądze na pewno od razu poszłyby na dodatkowe uszczelnienie zewnętrznej granicy Unii – a ci uchodźcy, którzy by mimo wszystko do nas trafili – na pewno okazaliby się wyłączną polską odpowiedzialnością.

I tak jak dzisiaj Unia z takiej kontroli granicznej sama zrezygnowała (na czyje polecenie?) – tak wtedy nakazywałaby sumiennego pilnowania swojej wschodniej  granicy.

Dzisiejsza postawa Polaków wobec obecnej fali imigrantów nie będzie wtedy miała nic do rzeczy - bo ten napływ egzotycznych uchodźców jest jedynie kolejnym etapem polityki multi-kulti globalistów - czyli stopniowego rozsadzania spójności europejskich państw narodowych.

Dlatego Unia od lat konsekwentnie preferuje  muzułmanów, kosztem chrześcijan...

Czy ktoś może mieć złudzenia, że może jednak chodzi o „zastrzyk świeżej krwi dla krajów borykających sią z problemami demograficznymi”?Bo gdyby o to chodziło, to Unia otwierałaby by swoje serca i wrota przede wszystkim wobec najbliższych sąsiadów.

P.S.Czy ktoś zastanawiał się czemu polityka multi-kulti - kolejny odprysk ideologii wywracającej do góry nogami ludzką normalność – nie jest stosowana wobec krajów arabskich, azjatyckich, czy latynoamerykańskch? A podobno jest taka humanitarna i uniwersalistyczna... :-)

O złowrogiej roli Niemiec pisałem tutaj: http://prognozydocenta.salon24.pl/666927,czy-europe-jeszcze-stac-na-niemieckie-egzorcyzmy

A tu o nieuniknionych konsekwencjach problemów integracyjnych: http://prognozydocenta.salon24.pl/642395,gwalt-na-szwecji-czy-na-umysle-czytelnika

Ale ukraińscy uchodźcy do Unii nie wjadą!!!

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale