Głos rozsądku w Twoim domu
O łaskę detoxu dla wciąż błądzących, prosimy Cię, Panie... bo w życiu, jak i w polityce, nie ma przypadków - są tylko znaki ... ale niestety - w dużej mierze - "oczy ich nadal nie widzą, a uszy nie słyszą..."
50 obserwujących
324 notki
413k odsłon
  3770   0

Rotszyldowie znowu ograli Europę

Może już czas zacząć nazywać rzeczy po imieniu...?

Europa ograna przez Rotszyldów

No i Niemcy już pękły i ”czasowo” zamknęły granicę z Austrią, a reszta Europy też pewnie pójdzie ich śladem...

Kryzys Wielkiej Migracji AD 2015 po prostu ich przerósł i taki krok był jedynie kwestią czasu. A do drogi szykowane są przecież kolejne setki tysięcy "uchodzców"...

No tak, ale Frau Merkel beztrosko zapraszająca wszystkich bliskowschodnich migrantów "do siebie" okazała się być taką samą pacynką, jak i reszta "polityków" pokazywanych nam w przekaziorach - bo tak w Europie, jak i u nas - to KTO INNY podejmuje za nich decyzje, a oni mają je jedynie firmować.

Europa ograna przez Rotszyldów

Frau Merkel już wcześniej wyszła na durnia, przy okazji wprowadzania opłat za niemieckie autostrady i kwestii kosztów ponoszonych przy tym przez cudzoziemców - autorytatywnie twierdziła jedno, by następnego dnia równie gładko twierdzić coś wprost przeciwnego - bo jest tak samo zakulisowo sterowana, jak i nasza nieszczęsna premierzyca.

No i teraz Niemcy "muszą zjeść tę żabę" - bo największym problemem tego świata nie jest brak wiedzy, ale fałszywe przekonanie o jej posiadaniu.

O czym właśnie bardzo boleśnie przekonały się władze RFN...

A ponadto zmarnowały całą masę okazji, by po prostu siedzieć cicho - a Europa nie powinna im tego szybko zapomnieć - bo po opadnięciu masek okazało się, że mimo całego europejskiego sztafażu - Niemcy po prostu nadal są Niemcami.

P.S.  1) Nieszczęsna deklaracja Frau Merkel była tylko elementem przebiegłego planu opróżnienia bliskowschodnich obozów, powstałych w wyniku wojen prowadzonych tam rękoma Europejczyków w interesie Rotszyldów (co do prawdziwych motywów ”arabskiej wiosny” - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/666927,czy-europe-jeszcze-stac-na-niemieckie-egzorcyzmy)

2) Kolejnym elementem są fundusze ROTSZYLDOW (finansujących migrantom podróż do Europy)  Polecam: http://www.nacjonalista.pl/2015/09/05/kryzys-imigracyjny-w-tle-rodzina-rotschildow-i-george-soros

3) A następnym krokiem będzie pozbawienie tychże obozów jedzenia (bo ONZ-owskim agencjom już zaczyna tam brakować funduszy - a Rotszyldowie raczej nie będą ich teraz wspierać) http://www.theguardian.com/world/2015/sep/05/lack-of-funds-world-food-programme-drops-aid-to-one-third-of-syrian-refugees - i voilá -

Europie może nagle zwalić się na głowy tylu zdesperowanych ludzi,

że może tu dojść do rewolucyjnego przewrotu przybliżającego nam NWO - Nowy Porządek Swiata

- bo, jak wiadomo, ICH hasłem jest - ORDO AB CHAO - Nowy Porządek z Chaosu

- czyli TEZA - ANTYTEZA - SYNTEZA: a kto chodził do peerelowskiej szkoły i uważał na lekcjach historii, ten wie o co chodzi.

Europa ograna przez Rotszyldów
Albowiem polityka multi-kulti

- czyli wielki napływ często b. egzotycznych ludzi

- ma spowodować wewnętrzny rozkład państw narodowych

–gdyż, jak to ujął prof. Feliks Koneczny – nie można być cywilizowanym na dwa sposoby  bo efektem zawsze jest CHAOS - co najmniej pojęciowy i moralny.

Dlatego Unia Europejska konsekwentnie od lat sprowadza sobie muzułmańskich uchodzców, ale praktycznie stawia szlaban chrześcijanom uciekającym przed takimi zagrożeniami.

Dlaczego?

Bo ci ostatni po prostu nie nadają się do kulturowego rozsadzenia jakiegokolwiek państwa.

Ciekawe, że polityka multi-kulti - będąca kolejnym odpryskiem ideologii postawienia wszelkiej normalności na głowie - nie jest aplikowana krajom arabskim, afrykańskim, azjatyckim, ani latynoamerykańskim - pomimo jej ”humanitarnego charakteru oraz uniwersalnego wymiaru”... :-)

O tych mechanizmach ostatnio pisałem tutaj: http://prognozydocenta.salon24.pl/668449,ale-ukrainscy-uchodzcy-to-do-unii-nie-wjada

Europa ograna przez Rotszyldów

P.S. 2 Załączam link do strony organizacji pomagającej syryjskim uchodźcom w Libanie: http://www.pcpm.org.pl/nasze-projekty/liban-pomoc-dla-uchodzcow-syryjskich-2012,

bo zamiast jednej osobie w Niemczech

można za taką samą kwotę pomóc co najmniej  jednej rodzinie tam na miejscu.  

Europa znowu ograna przez Rotszyldów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lubię to! Skomentuj30 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale