Prognozy i uwagi "Docenta"
O łaskę detoxu dla nadal błądzących, prosimy Cię, Panie... bo w życiu, jak i w polityce, nie ma przypadków - są tylko znaki ...
39 obserwujących
295 notek
377k odsłon
2008 odsłon

Dyktat Rotszyldów (2) – „Macie załatwić tę zakichaną Europę!!"

Wykop Skomentuj14

Taka to przyszłość czeka ”polski materiał etnograficzny, czasowo zajmujący określone terytorium”, w „nowym wspaniałym świecie”zjednoczonej Europy.

2. Drugą kwestią jest  wyłączne prawo stosowania przymusu” przez suwerenne państwo na swoim terytorium. I tutaj mamy osławioną ustawę 1066, uchwaloną przez sejm w konspiracji przed polską opinią publiczną:

Dyktat Rotszyldów (2) – „Bo oni mają zniszczyć tę waszą zakichaną Europę!!!”

3. No dobrze, ale po co Rotszyldom muzułmańscy imigranci w Europie?

Piszę  świadomie „muzułmańscy”, ponieważ chrześcijańskich uchodźców (uciekających zwykle przed terrorem islamistów) nie wolno nam preferować – bo „ludzi nie wolno dzielić na lepszych i gorszych, gdyż wszyscy ludzie są równi” – prawde, jakie to ładne i budujące? A więc mają tu dotrzeć i osiedlić się muzułmanie. Ale po co?

Ano dlatego, że po niepowodzeniu pierwszej rotszyldowskiej fali rewolucyjnej, gdy narody europejskie usiłowano podzielić od środka wg. klasycznej marksistowskiej logiki „walki klas”, rozpętano drugą (tym razem już pod postacią marksizmu kulturowego) – czyli „walkę płci, gdzie w roli "uciskanej klasy robotniczej" próbowano obsadzić "proletariat w spódnicach"  (oraz inne "mniejszości") - co również okazało się być „umiarkowanym sukcesem”; więc teraz przyszła kolej na trzecią falę rewolucji - „walkę kultur”, co elegancko określa się mianem wielokulturowości, w skrócie – „multi-kulti”.

A ponieważ egzotycznych "kultur" było w powojennej Europie "jak na lekarstwo" - więc trzeba było je tu sprowadzić, czego - małymi kroczkami, ale systematycznie - dokonywano już od lat 60-tych.

Efektem jest przymusowa, niechętnie widziana i ahistoryczna koegzystencja na jednym terytorium milionów ludzi różnych wyznań, kultur i systemów wartości, co automatycznie stwarza konflikty, gdyż, jak to ujął prof Koneczny - „nie można być cywilizowanym na dwa sposoby”. https://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Koneczny

A każda silna grupa etniczna, religijna czy kulturowa w kontakcie z innymi, równie wyrazistymi grupami, upodabnia się do skulonego jeża - konserwatywnie trzymając się swych wartości - gdyż warunkiem przetrwania takiej grupy staje się uwypuklanie różnic wobec otoczenia.

Wymarzonego przezglobalistów "postępu społecznego"  wtedy nie uświadczysz, chyba że ma on polegać na osłabianiu spójności państwa poprzez rozchwianie jego instytucji oraz ciągłych konfliktach wewnętrznych... Dyktat Rotszyldów (2) – „Ta wasza zakichana Europa ma zostać zniszczona!!!"
A poza tym ta przymusowa wielokulturowość niezmiennie prowadzi w końcu do żądania uznania odrębnych praw i odrębnych systemów prawnych dla poszczególnych grup – a muzułmanie okazują się być wprost wymarzonym koniem trojańskim globalistów, przybywając z szariatem oraz głębokim przekonaniem, że cały świat winien podporządkować się islamowi oraz woli Allaha.

Takie rozczłonkowanie system prawnego oznacza zerwanie z oświeceniową zasadą równości wszystkich wobec prawa, ponownie strącając nas w mroki średniowiecza.

A islam może być wspaniałym narzędziem tego procesu - gdyż obok niezaprzeczalnego wymiaru transcedentalnego, w sferze społecznej wygląda na produkt swej epoki, optując za "idealnym społeczeństwem" - tak jak to sobie wyobrażały ludy pustyni w VII-VIII wieku naszej ery.

Co prawda świat od wieków był wielokulturowy, a państwa narodowe istnieją dopiero od ok. 200 lat, ale jeszcze nigdy na terenie Europy nie próbowano tak nachalnie pozbawiać większości praw na rzecz mniejszości (w kolonialnej Afryce centralnej przetestowano ten wariant  wobec narodów Hutu i Tutsi, gdzie świadomie oddano całość lokalnej władzy ludowi Tutsi – stanowiącemu ledwie 15% populacji – a po definitywnym odejściu kolonizatorów Hutu - maczetami!!! - wymordowali ok. 800 tys. znienawidzonych Tutsi).

A po nieuniknionej paneuropejskiej wojnie kultur i cywilizacji władzę nad straumatyzowanymi ludźmi – wykorzenionymi i pozbawionymi tożsamości, poczucia godności własnej oraz dziedzictwa kulturowego - ma sprawować samozwańcza „arystokracja ducha” – zgodnie z oryginalnym planem utworzenia „wspólnej Europy”.

Dyktat Rotszyldów (2) – „Bo oni mają zniszczyć tę waszą zakichaną Europę!!!”

Szczegóły:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2015-06

Pamiętajmy też, że Rotszyldowie bogacą się od kilkuset lat m.in. finansując obie strony praktycznie każdego konfliktu zbrojnego na ziemi.

I tak to wspierając oraz finansując obecną migrację Rotszyldowie odbierają europejskiemu państwu narodowemu kolejny atrybut suwerenności – prawo obowiązujące wszystkich” - przybliżając chwilę przekształcenia Europy w jeden z dziesięciu regionów pod władzą ICH RZĄDU ŚWIATOWEGO:

Dyktat Rotszyldów (2) – „Bo oni mają zniszczyć tę waszą zakichaną Europę!!!”

Ale czemu Rotszyldowie to wszystko robią?

Kiedyś, dawno temu, funkcjonowało w języku polskim słowo „podjudzać”. Oto jego synonimy:

judzić, podburzać, buntować, podbuntowywać, napuszczać, podpuszczać, podszczuwać, szczuć, poduszczać, podbechtywać, podżegać, prowokować, konfliktować, mącić, wichrzyć, intrygować, knuć, † a. podnknować, prowadzić/snuć intrygi, zachęcać do buntu, namawiać do kłótni, wzniecać niepokój, siać niezgodę/ zamęt, wprowadzać ferment

http://www.synonimy.pl/synonim/podjudza%C4%87/

Dyktat Rotszyldów (2) – „Bo oni mają zniszczyć tę waszą zakichaną Europę!!!”

Robert Bernard Reich  – amerykański polityk i ekonomista, były sekretarz pracy USA w administracji Billa Clintona. Obecnie wykłada na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Dyktat Rotszyldów (2) – „Bo oni mają zniszczyć tę waszą zakichaną Europę!!!”

No bo gdy już uda się IM podzielić ludzi na zażarcie zwalczające się frakcje – to kto jeszcze będzie miał głowę do tego, by patrzeć IM na ręce? Nigdy nie zapominajmy, że „gdzie dwóch się bije...”

A najlepsze interesy to podobno robi się wtedy, gdy krew płynie na ulicach... dosłownie lub w przenośni (jak na początku lat 90. w byłych demoludach, gdzie np w Polsce Rotszyldowie [poprzez Sorosa] legalnie i za 1/10 wartości przejęli cały nasz majątek produkcyjny –  stanowiący zastaw kredytów branych przez Gierka i Jaruzelskiego - gdy rodzimi oligarchowie oraz była nomenklatura musieli się zadowolić przysłowiowymi okruchami z pańskiego stołu...)

Dyktat Rotszyldów (2) – „Bo oni mają zniszczyć tę waszą zakichaną Europę!!!”

Ale mimo wszystko pozostaję optymistą
– bo siły ciemności mogą nas zwyciężyć tylko na krótką metę...
 
Dyktat Rotszyldów (2) – „Bo oni mają zniszczyć tę waszą zakichaną Europę!!!”
... albowiem ...

Dyktat Rotszyldów (2) – „Bo oni mają zniszczyć tę waszą zakichaną Europę!!!”
wink
P.S. Ale  o "suwerenności władz" warszawskich to chyba nawet nie ma co dzisiaj wspominać...?
 
Dyktat Rotszyldów (2) – „Macie załatwić tę zakichaną Europę!!"
 
 
Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale