Blog
Rychły detox ześlij im, Panie.
Docent zza morza
Docent zza morza A może analiza znaków czasu?
38 obserwujących 276 notek 359121 odsłon
Docent zza morza, 23 grudnia 2016 r.

Niedługo kres antypolskiej histerii...

2012 8 0 A A A

Pragnę podzielić się ze wszystkimi Dobrą Nowiną – bo szeroko rozumiana partia zagranicy ostatecznie przegra po 12 latach zajadłych ataków na Polskę, Polaków oraz polską rację stanu, gdyż wiosna roku 2018 powinna położyć kres jej antypolskiego wzmożenia (wygląda na to, że jej sponsorzy pogodzą się wtedy z odzyskaniem przez Polskę suwerenności).

Koniec antypolskiej histerii na wiosnę 2018

Urażone ambicje i mściwość Donalda Tuska sprawiły, że w 2005 roku przeszedł on na ciemną stronę  mocy, rozpętując masę negatywnych emocji, otwarcie stając po stronie sił pasożytujących na  Polsce i ściągając swą formację w otchłań współczesnej targowicy.

Atakowano odgórnie fundamenty naszej wspólnoty, podważając wszystko co nas łączy i dzieląc nas na skłócone grupki, bez zapamiętanie napuszczane na siebie wzajemnie.

A przyczyną była bezpardonowa walki z polską racją stanu i chęć spacyfikowania polskiego ducha, poprzez stłamszenie (a najchętniej - wyeliminowanie) ludzi obozu patriotycznego – bo przecież ”polskość to nienormalność”…?

Jeszcze niedawno strach było włączyć telewizor, bo wylewały się z niego strumienie  antypolonizmu i bolesnych oszczerstw.

Nadchodzi kres antypolskiej histerii...

Nadchodzi kres antypolskiej histerii...

   Władze przyzwalały też na oskarżanie nas o "antysemityzm" i "polskie obozy zagłady", a polska armia w praktyce została zlikwidowana.

Tak wyglądał prymat Mitteleuropy nad Międzymorzem w Polsce...

bo ceną za przynależność do niemieckiej strafy wpływów zawsze jest wasalizacja oraz utrata godności i suwerenności, atak na polskiego ducha i groźba zagłady naszej gospodarki.

Niedługo kres antypolskiej histerii...

Niedługo kres antypolskiej histerii...

http://hotpoland.pl/polska-na-dwudziestym-miejscu-najmocniej-okradanych-gospodarek-swiata/

Niedługo kres antypolskiej histerii...

Koniec antypolskiej histerii na wiosnę 2018

 

 

To nie była żadna ”wojna polsko-polska”, jak bezczelnie nadal usiłują to przedstawiać ”zaprzyjaźnione redakcje”, zachowujące się jakby w swym DNA miały antypolonizm i dezinformację.

Bo to ledwie kolejna odsłona trwającej już 300 lat z okładem wojny partii zagranicy z obozem patriotycznym – czyli nowe rozdanie w  tradycyjnym sporze polskojęzycznych z Polakami.

 

Koniec antypolskiej histerii na wiosnę 2018

Na szczęście polskojęzyczni będą nam bruździli jeszcze tylko przez kilkanaście miesięcy – kwestionując wyniki wyborów i prowadząc bezustanną wojną podjazdową przeciw legalnym władzom Rzeczypospolitej – ale to będzie ich łabędzi śpiew – bo wielkimi krokami zbliża się chwila, kiedy nieuchronnie utracą poparcie swoich sponsorów.

Koniec antypolskiej histerii na wiosnę 2018

Bo trudno liczyć na to, że sz-KOD-nicy będą się dalej na ulicach wygłupiać ”za friko”, bez milionów "filantropa". A czym jest PO i .nowoczesna bez wsparcia Brukseli i Berlina? A i "wielkiej przyjaciółki Polski"  może wkrótce zabraknąć…

A Kukiz? No cóż, w momentach przełomowych niestety zawsze zachowuje się jak czystej wody obca agentura.

Koniec antypolskiej histerii na wiosnę 2018

W herbach oraz w godłach i flagach państwowych zwykle zakodowane jest ezoteryczne przesłanie, z natury rzeczy niedostępne niewtajemniczonym.

I nie oszukujmy się – naród polski nigdy nie stanowił monolitu – czego najlepszym dowodem jest nasz symbol narodowy składający się przecież z dwóch oddzielnych pasów.

Bliski koniec antypolskiej histerii...

Nas zawsze cechowała dwoistość –  wtedy gdy Korona i Litwa razem tworzyły Rzeczpospolitą Obojga Narodów, jak i wtedy, gdy w czasach nowożytnych Polacy gościli największą na świecie diasporę żydowską. A i wcześniej w I Rzeczypospolitej naród szlachecki i stan chłopski żyły jakby na innych planetach, oddzielone murem wzajemnych uprzedzeń i przywilejów stanowych...

Tak jest też i dzisiaj, gdy Polacy z dziada pradziada dzielą kraj z polskojęzycznymi, często ludźmi wykorzenionymi, dla których kultura i tradycja polska z różnych względów stanowi balast.

A w roku 2015 szansę na suwerenność odzyskaliśmy w taki oto sposób:

Koniec antypolskiej histerii na wiosnę 2018

Koniec antypolskiej histerii na wiosnę 2018

A Polska może funkcjonować i rozwijać się jedynie wtedy, gdy jej części składowe są w stanie względnej równowagi.

A ponieważ polskojęzyczni dominowali w naszym kraju od roku 1944 – najpierw brutalnie, a potem  w coraz bardziej wyrafinowany sposób - z wyjątkiem dwóch epizodów (rok 1992 oraz lata 2005-2007) - to dla przywrócenia równowagi potrzeba nam wszystkim kilka kadencji polskich rządów w Polsce, bo kraj zbyt długo obywał bez gospodarza... co widać na każdym kroku.

Bliski koniec antypolskiej histerii...

"Polsko! lecz ciebie błyskotkami łudzą,

Pawiem narodów byłaś i papugą;

A teraz jesteś służebnicą cudzą" 

Juliusz Słowacki, Grób Agamemnona

Los - a może Opatrzność Boska? – wydaje się jednak do nas uśmiechać, ponieważ wraz z wygaszeniem tych potępieńczych swarów od roku 2018 zaczyna się dla nas okres prosperity, czas rozwinięcia skrzydeł i uwolnienia naszego potencjału – a potrwa on mniej więcej do roku 2030.

Kłopoty przytrafiające się wtedy innym państwom nas będą raczej omijać, a ew. czarne prognostyki nie będą się spełniać.  ;-)

Dlatego jest nam dziś potrzebna jak najszersza publiczna debata jak rozumieć i jak realizować POLSKA RACJE STANU w XXI wieku - tak by nie przespać tej koniunktury.

Pamiętajmy, że nic nie trwa wiecznie, bo ”fortuna kołem się toczy”…

Koniec antypolskiej histerii na wiosnę 2018

Kończąc, chciałbym życzyć Czytelnikom i Redakcji

Wesołych Swiąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku ;-)

Koniec antypolskiej histerii na wiosnę 2018

 

 

 

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Docentem" to nazywano mnie przed laty w 23 WDH "Pomarańczarnia" przy Liceum Batorego w Warszawie - bo skoro już wtedy "gadałem, jak jest" - to i dzisiaj - "...piszę, jak jest...", ;-) Nie jestem naukowcem - ale faktycznie piszę "zza morza" - Bałtyckiego ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Mateusza 10:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: „Przepychanka w kolejce do bufetu na Łubiance. Major FSB do pułkownika FSB: Nie pchajcie się tak, gaspadin pałkownik, bo choć to Wy "robicie" polskie wybory, ale przecież to maiji rebiata wcześniej urabiają ich sondażami!” ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, miłując tylko Polskę, służąc jedynie Polsce i nienawidząc tych, którzy służą obcym." - Józef Piłsudski, w. XX ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Jedni są w obozie amerykańskim, drudzy w rosyjskim, trzeci w brytyjskim, niemieckim, francuskim - tylko, k..., nikogo nie ma w obozie polskim!!!" - Aleksander Gudzowaty, w. XXI

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @osasunna Chłopie - gdzie ty masz rozum? Chyba że byłeś bezpośrednim benficjentem reżimu...
  • "Zółtym Kamizelkom brakuje spójnej ideologii, konstruktywnych postulatów oraz liderów."...
  • @kragen WIELKI WSTYD administracji S24, że ta notka nie wisi na czołowym miejscu SG. Może...

Tematy w dziale Polityka