Głos rozsądku w Twoim domu
O łaskę detoxu dla wciąż błądzących, prosimy Cię, Panie... bo w życiu, jak i w polityce, nie ma przypadków - są tylko znaki ... ale niestety - w dużej mierze - "oczy ich nadal nie widzą, a uszy nie słyszą..."
50 obserwujących
324 notki
414k odsłon
  592   0

Trump-Orban-Kaczyński - biczem na NWO?

Po zwycięstwie Donalda Trumpa (oraz wcześniejszym Brexicie) Victor Orban i Jarosław Kaczyński przeskoczyli z "peryferiów europejskiej polityki" oraz statusu heretyków i "oszołomów kwestionujących berlińsko-brukselskie mądrości" do grona liderów wytyczających trendy i kierunki rozwoju na najbliższe dziesięciolecia.

A prezydent Trump nadal idzie jak burza - i celem osuszeniem "waszyngtońskiego bagienka" - krok po kroku wcielaja w życie swe obietnice wyborcze oraz bezlitośnie pruje gorset poprawności politycznej, szczególnie silnie oplatający USA w ostatnich latach.

Właśnie zniósł ograniczenia w sferze wydobycia węgla kamiennego wprowadzone przez swego poprzednika        => Trump unieważnia kolejną decyzję Obamy

A że wcześniej obiecywał Amerykanom zniesienie ograniczeń (również wprowadzonych przez pokojowego noblistę) na wydobycie ropy naftowej z olbrzymich, dotąd nieeksploatowanych złóż, oraz wprowadzenie szeregu ułatwień dla transportu gazu i ropy – co jeszcze bardziej wzmocni koniunkturę w tamtejszym sektorze energetycznym – w końcu przekładając się na ceny paliwa u nas oraz zmniejszając uzależnienie USA od importu ropy (co ograniczy rolę Izraela oraz Arabii Saudyjskiej na Bliskim Wschodzie) - co przyniesie także dalsze osłabienie Rosji. Tak trzymać, panie prezydencie. ;-)

A lewacko-liberalne ”elity” po obu stronach Atlantyku nadal nie mogą wyjść z listopadowego szoku, trzęsąc się z oburzenia:

  •       Co też ten Trump wyprawia w Białym Domu?”
  •       ”Co ten parweniusz sobie myśli – że będzie rządzić sobie, jak chce?”
  •       ”Toż to koniec prawa i demokracji”

Ale najgorszym i "niewybaczalnym błędem” Trumpa jest realizacja swych obietnic wyborczych. ”No bo kto to słyszał traktować to bydło poważnie?” Znowu obieca się frajerom to, co chcą usłyszeć, a potem ”i tak będzie, jak było”, hehehe…

Biedne ”elity” - nadal nie widzą, że już nic nie będzie takie, jak było do tej pory – bo nadszedł czas rewolucyjnych przemian na świecie i radykalnego odrzucenia dotychczasowej  polityki - bo ludzie NWO po prostu kurczowo trzymają się dotychczasowych dogmatów, nie widząc, że każdy nadchodzący miesiąc i rok tylko będzie ten trend pogłębiał…

=> Rewolucja w USA i na świecie

I wydaje się, że wreszcie nadchodzi czas jakościowej przemiany w polityce – po epoce złotoustych hosztaplerów wagi piórkowej czas na polityków poważnych, nie rzucających słów na wiatr, szanujących zwykłych ludzi oraz troszczących się przede wszystkim o interes wspólny, a nie o dobrobyt tych - ”zbyt dużych, by upaść", i tych - "zbyt potężnych, by stanąć przed sądem”.

I dlatego tak wiele łączy tych trzech wspomnianych polityków – a pamiętajmy, że Orban jako pierwszy częściowo wyrwał się ze szponów miedzynarodówki banksterów, spłacając dług swego kraju wobec Międzynarodowego Funduszu Walutowego i grzecznie wypraszając jego przedstawicieli z Budapesztu.

A państwa, firmy i społeczeństwa dławione dziś olbrzymim, niespłacalnym długiem i drżące przed ew. obniżeniem swego międzynarodowego ratingu - winny trzymać się odwiecznych prawd i mądrości narodów - czyli przysłów i porzekadeł.

Bo jeśli już pożyczyłeś w banku milion dolarów - to niewątpliwie masz kłopot, ale jeśli pożyczyłeś tych milionów sto lub więcej - to raczej bank ma kłopot, prawda?

image

Zmniejszenie uścisku banksterskich pazurów na szyji swego kraju niewątpliwie jest celem całej trójki  – ciekawe na ile udadzą się im takie próby (pamiętajmy, że do zamachów na amerykańskich prezydentów – od Andrew Jacksona poprzez JFK, aż do Reagana) - dochodziło jedynie wtedy, gdy naruszali interes banksterów)?

Bo dla całej trójki – do której po kolejnych wyborach może dołączyć jeszcze kilku premierów / prezydentów – celem nadrzędnym jest powrót normalności, czyli w przypadku USA - zwrot od globalizacji jedynie karmiącej akcjonariuszy wielkich koncernów, ku dobrobytowi narodu – co ładnie ujęto w hasłach wyborczych – ”America First” + ”Make America Great Again”.

Oznacza to – że niezależnie od głoszonych intencji – właśnie rzucono pierwsze od bardzo wielu lat poważne wyzwanie światowemu komunizmowi, którego najnowszą mutacją jest Nowy Porządek Swiata (NWO).


image

image

Doktryna ta zmierza, jak zawsze - "w imię postępu" - do rozpostarcia władzy banksterskiej międzynarodówki (od ponad dwustu lat rozsyłającej swych emisariuszy jako ”bojowników o wolność, równość i demokrację” – czyli, ehm, ”o sprawiedliwość społeczną”) nad całym światem - tyle że tym razem pod hasłami ekologicznymi i eugenicznymi – Utrzymujcie ludność świata poniżej 500 milionów, w harmonii z zasobami planety” - => Manifest Wykuty W Granicie

image

A swój cel –

Jeden Przywódca,

Jeden Rząd Swiatowy,

Jedna Religia, Jedna Gospodarka oraz Jeden Pieniądz

(czyli zastąpienie wszelkiej normalności wirtualną,"równoległą rzeczywistością")

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo