Blog
Łaskę detoxu daj im, Panie.
Docent zza morza
Docent zza morza A jak tam znaki czasu...?
38 obserwujących 278 notek 362248 odsłon
Docent zza morza, 19 lutego 2017 r.

Trump-Orban-Kaczyński - biczem na NWO?

489 5 0 A A A

Po zwycięstwie Donalda Trumpa (oraz wcześniejszym Brexicie) Victor Orban i Jarosław Kaczyński przeskoczyli z "peryferiów europejskiej polityki" oraz statusu heretyków i "oszołomów kwestionujących berlińsko-brukselskie mądrości" do grona liderów wytyczających trendy i kierunki rozwoju na najbliższe dziesięciolecia.

A prezydent Trump nadal idzie jak burza - i celem osuszeniem "waszyngtońskiego bagienka" - krok po kroku wcielaja w życie swe obietnice wyborcze oraz bezlitośnie pruje gorset poprawności politycznej, szczególnie silnie oplatający USA w ostatnich latach.

Właśnie zniósł ograniczenia w sferze wydobycia węgla kamiennego wprowadzone przez swego poprzednika        => Trump unieważnia kolejną decyzję Obamy

A że wcześniej obiecywał Amerykanom zniesienie ograniczeń (również wprowadzonych przez pokojowego noblistę) na wydobycie ropy naftowej z olbrzymich, dotąd nieeksploatowanych złóż, oraz wprowadzenie szeregu ułatwień dla transportu gazu i ropy – co jeszcze bardziej wzmocni koniunkturę w tamtejszym sektorze energetycznym – w końcu przekładając się na ceny paliwa u nas oraz zmniejszając uzależnienie USA od importu ropy (co ograniczy rolę Izraela oraz Arabii Saudyjskiej na Bliskim Wschodzie) - co przyniesie także dalsze osłabienie Rosji. Tak trzymać, panie prezydencie. ;-)

A lewacko-liberalne ”elity” po obu stronach Atlantyku nadal nie mogą wyjść z listopadowego szoku, trzęsąc się z oburzenia:

  •       Co też ten Trump wyprawia w Białym Domu?”
  •       ”Co ten parweniusz sobie myśli – że będzie rządzić sobie, jak chce?”
  •       ”Toż to koniec prawa i demokracji”

Ale najgorszym i "niewybaczalnym błędem” Trumpa jest realizacja swych obietnic wyborczych. ”No bo kto to słyszał traktować to bydło poważnie?” Znowu obieca się frajerom to, co chcą usłyszeć, a potem ”i tak będzie, jak było”, hehehe…

Biedne ”elity” - nadal nie widzą, że już nic nie będzie takie, jak było do tej pory – bo nadszedł czas rewolucyjnych przemian na świecie i radykalnego odrzucenia dotychczasowej  polityki - bo ludzie NWO po prostu kurczowo trzymają się dotychczasowych dogmatów, nie widząc, że każdy nadchodzący miesiąc i rok tylko będzie ten trend pogłębiał…

=> Rewolucja w USA i na świecie

I wydaje się, że wreszcie nadchodzi czas jakościowej przemiany w polityce – po epoce złotoustych hosztaplerów wagi piórkowej czas na polityków poważnych, nie rzucających słów na wiatr, szanujących zwykłych ludzi oraz troszczących się przede wszystkim o interes wspólny, a nie o dobrobyt tych - ”zbyt dużych, by upaść", i tych - "zbyt potężnych, by stanąć przed sądem”.

I dlatego tak wiele łączy tych trzech wspomnianych polityków – a pamiętajmy, że Orban jako pierwszy częściowo wyrwał się ze szponów miedzynarodówki banksterów, spłacając dług swego kraju wobec Międzynarodowego Funduszu Walutowego i grzecznie wypraszając jego przedstawicieli z Budapesztu.

A państwa, firmy i społeczeństwa dławione dziś olbrzymim, niespłacalnym długiem i drżące przed ew. obniżeniem swego międzynarodowego ratingu - winny trzymać się odwiecznych prawd i mądrości narodów - czyli przysłów i porzekadeł.

Bo jeśli już pożyczyłeś w banku milion dolarów - to niewątpliwie masz kłopot, ale jeśli pożyczyłeś tych milionów sto lub więcej - to raczej bank ma kłopot, prawda?

image

Zmniejszenie uścisku banksterskich pazurów na szyji swego kraju niewątpliwie jest celem całej trójki  – ciekawe na ile udadzą się im takie próby (pamiętajmy, że do zamachów na amerykańskich prezydentów – od Andrew Jacksona poprzez JFK, aż do Reagana) - dochodziło jedynie wtedy, gdy naruszali interes banksterów)?

Bo dla całej trójki – do której po kolejnych wyborach może dołączyć jeszcze kilku premierów / prezydentów – celem nadrzędnym jest powrót normalności, czyli w przypadku USA - zwrot od globalizacji jedynie karmiącej akcjonariuszy wielkich koncernów, ku dobrobytowi narodu – co ładnie ujęto w hasłach wyborczych – ”America First” + ”Make America Great Again”.

Oznacza to – że niezależnie od głoszonych intencji – właśnie rzucono pierwsze od bardzo wielu lat poważne wyzwanie światowemu komunizmowi, którego najnowszą mutacją jest Nowy Porządek Swiata (NWO).


image

image

Doktryna ta zmierza, jak zawsze - "w imię postępu" - do rozpostarcia władzy banksterskiej międzynarodówki (od ponad dwustu lat rozsyłającej swych emisariuszy jako ”bojowników o wolność, równość i demokrację” – czyli, ehm, ”o sprawiedliwość społeczną”) nad całym światem - tyle że tym razem pod hasłami ekologicznymi i eugenicznymi – Utrzymujcie ludność świata poniżej 500 milionów, w harmonii z zasobami planety” - => Manifest Wykuty W Granicie

image

A swój cel –

Jeden Przywódca,

Jeden Rząd Swiatowy,

Jedna Religia, Jedna Gospodarka oraz Jeden Pieniądz

(czyli zastąpienie wszelkiej normalności wirtualną,"równoległą rzeczywistością")

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Docentem" to nazywano mnie przed laty w 23 WDH "Pomarańczarnia" przy Liceum Batorego w Warszawie - bo skoro już wtedy "gadałem, jak jest" - to i dzisiaj - "...piszę, jak jest...", ;-) Nie jestem naukowcem - ale faktycznie piszę "zza morza" - Bałtyckiego ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Mateusza 10:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: „Przepychanka w kolejce do bufetu na Łubiance. Major FSB do pułkownika FSB: Nie pchajcie się tak, gaspadin pałkownik, bo choć to Wy "robicie" polskie wybory, ale przecież to maiji rebiata wcześniej urabiają ich sondażami!” ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, miłując tylko Polskę, służąc jedynie Polsce i nienawidząc tych, którzy służą obcym." - Józef Piłsudski, w. XX ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Jedni są w obozie amerykańskim, drudzy w rosyjskim, trzeci w brytyjskim, niemieckim, francuskim - tylko, k..., nikogo nie ma w obozie polskim!!!" - Aleksander Gudzowaty, w. XXI

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Tytuł sensacyjny - a treść taka sobie... WSTYD - hejtu ciąg dalszy. Tak właśnie...
  • @alexx Synu, towja głupota to woła do nieba - nic a nic nie rozumiesz z procesu "integracji...
  • @logistyk Nie ważne czy Polska jest praworządna, czy nie - ważne, jak ją oceniają...

Tematy w dziale Społeczeństwo