Blog
..to i piszę teraz, jak jest..
Docent zza morza
Docent zza morza Miłośnik książek i historii
38 obserwujących 242 notki 329814 odsłon
Docent zza morza, 20 lipca 2017 r.

Najazd islamu na Włochy karą bożą za eurokomunizm?

"Interia" doniosła, że =>  1/3 rzymskiego magistratu trafiła przed sąd za korupcję

Jednocześnie Włochy dosłownie pękają pod naporem tysięcy muzułmańskich migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu .

=> Włochy grożą zamknięciem swoich portów dla statków przywożących imigrantów

To wszystko się tak "ładnie" tam łączy - endemiczna korupcja, mafijny charakter państwa i społeczeństwa oraz szaleńczy,  samobójczy wręcz import wrogich nam Azjatów i Afrykanów, powoli, ale systematycznie, rozkładających Włochy od środka - kraj będący pierwszym etapem ich marszu do zniszczenia słabnącej kultury Zachodu.

image

Bo chciwe, bezmyślne i krótkowzroczne jednostki (tak w rządzie, jak i na szczeblu lokalnych mafii) chciały tam, jak zwykle kosztem ogółu - "tylko sobie trochę zarobić" - => Przemyt ludzi warty jest 400 milionów dolarów rocznie, ale narastający tam chaos, moim zdaniem, to "tylko"  karma za unowocześnienie i podrasowanie komunizmu - czyli za twórczy i niebanalny wkład myśli włoskiej w rozkład Europy -

  • czyli kara boża za marksizm kulturowy, perfidnie podkopujący fundamenty naszej cywilizacji - Boga, rodzinę i tradycję (hasło => "Gramsci")
  • oraz za koncepcję eurofederalizacji zmierzającej do zniszczenia wszystkich państw narodowych (hasło => "Spinelli").

=> "Sprawimy, że Zachód zacznie śmierdzieć..."

A podczas zimnej wojny, Włochy, jak żaden inny kraj, aktywnie spełniały rolę konia trojańskiego światowego komunizmu - bo to tam sformułowano założenia "eurokomunizmu" oraz usiłowano wprowadzić "zreformowanych"  komunistów do rządu (ale sponsor tego pomysłu, Aldo Moro, został za to porwany i zamordowany).

A wśród tych imigrantów masowo przywożonych dziś do Włoch, uchodźcy ratujący swe życie stanowią znikomy procent, bo 95% z nich stanowią migranci ekonomiczni, których nikt nie prześladuje i którzy powinni jak najszybciej wrócić do siebie

=>  Prawdziwi uchodźcy są tam jak rodzynki


image

Ale zamiast tego "proponuje się" reszcie Europy ich przymusową "relokację"... ????

A czy powinno nas dziwić, że ta migracja - wspierana finansowo i organizacyjnie przez plenipotenta "Rotszyldów", czyli Georga Sorosa - =>  Dyktat "Rotszyldów" - milion ludzi rocznie - korzysta też z politycznej osłony "byłych"  państw komunistycznych, czyli Rosji i Chin?

=> Rosja i Chiny zablokowały sankcje wobec przemytników z Afryki

No cóż, komunizm wymyślono w interesie "Rotszyldów", a rewolucja bolszewicka została przecież w dużej mierze zaplanowana i sfinansowana przez nowojorskich bankierów - => Przewrót za pieniądze "Rotszyldów"

=> Plan Kalergi - migracją zniszczyć Europę

I dlatego należy się dziś jak najszybciej pozbyć resztek politpoprawnych złudzeń

- bo ten masowy i dobrze skoordnynowany najazd muzułmanów na Europę

jest tylko kolejną próbą

(po roku 1920 i latach 1944-45)

skomunizowania naszego kontynentu

- czyli przekazania dyktatorskiej władzy komisarzom, ...tym razem brukselskim.

image

Bo skoro "proletariat europejski" - mimo dekad politpoprawnej indoktrynacji nadal nie jest skory do "socjalistycznej rewolucji" -  to może należało sobie ten "proletariat" po prostu sprowadzić...?

A któż inny lepiej się do tego zadania nadaje, jak nie wojowniczy, roszczeniowi oraz od samego początku wyalienowani (bo w dużej mierze napędzani doktryną islamizmu) muzułmanie?

A że kraj, który jak żaden inny przyczynił się do komunistycznego i postkomunistycznego zamętu w naszych głowych,

jako pierwszy pada ofiarą tej komunizującej islamizacji?

=> Muzułmanie szpicą światowej rewolucji

Bo mimo wszystko, jest chyba jakaś boska sprawiedliwość na tym świecie

- "Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy..."?

image

A jedną z konsekwencji tych wiekopomnych wydarzeń,

ma być, wg. Ojca Klimuszko,

takie wywyższenie Polski, jakiego dotąd świat nie widział...

P.S. A nikt inny lepiej nie śledzi od środka tego procesu rozkładu i upadku Włoch, niż kol. "RAM" na neonie24 - polecam: http://ram.neon24.pl/post/139184,bron-masowej-migracji-czyli-wojna-hybrydowa-z-europa

Opublikowano: 20.07.2017 11:44. Ostatnia aktualizacja: 21.07.2017 20:10.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Docentem" to nazywano mnie przed laty w 23 WDH "Pomarańczarnia" przy Liceum Batorego w Warszawie - bo już wtedy "gadałem, jak jest" - to i dzisiaj - "...piszę, jak jest...", ;-) Nie jestem naukowcem - ale faktycznie piszę "zza morza" - Bałtyckiego :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::„Przepychanka w kolejce do bufetu na Łubiance. Major FSB do pułkownika FSB: Nie pchajcie się tak, gaspadin pałkownik, bo choć to Wy "robicie" polskie wybory, ale przecież to maiji rebiata wcześniej urabiają ich sondażami!” ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, miłując tylko Polskę, służąc jedynie Polsce i nienawidząc tych, którzy służą obcym." - Józef Piłsudski, w. XX ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Jedni są w obozie amerykańskim, drudzy w rosyjskim, trzeci w brytyjskim, niemieckim, francuskim - tylko, k..., nikogo nie ma w obozie polskim!!!" - Aleksander Gudzowaty, w. XXI

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Czy Nadredaktor Michnik nadal jest autorem polskiego wątku tej czcigodnej publikacji,...
  • To świadectwo samych żydów na temat bestialstwa "ich własnych organów" podczas Holokaustu po...
  • Te wszystkie wiekopomne czyny i zasługi przedwojennej polsko-żydowskiej inteligencji z lat...

Tematy w dziale