Blog
..to i piszę teraz, jak jest..
Docent zza morza
Docent zza morza Opieram się na znakach czasu
37 obserwujących 256 notek 344068 odsłon
Docent zza morza, 20 lipca 2017 r.

Najazd islamu na Włochy karą bożą za eurokomunizm?

"Interia" doniosła, że =>  1/3 rzymskiego magistratu trafiła przed sąd za korupcję

Jednocześnie Włochy dosłownie pękają pod naporem tysięcy muzułmańskich migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu .

=> Włochy grożą zamknięciem swoich portów dla statków przywożących imigrantów

To wszystko się tak "ładnie" tam łączy - endemiczna korupcja, mafijny charakter państwa i społeczeństwa oraz szaleńczy,  samobójczy wręcz import wrogich nam Azjatów i Afrykanów, powoli, ale systematycznie, rozkładających Włochy od środka - kraj będący pierwszym etapem ich marszu do zniszczenia słabnącej kultury Zachodu.

image

Bo chciwe, bezmyślne i krótkowzroczne jednostki (tak w rządzie, jak i na szczeblu lokalnych mafii) chciały tam, jak zwykle kosztem ogółu - "tylko sobie trochę zarobić" - => Przemyt ludzi warty jest 400 milionów dolarów rocznie, ale narastający tam chaos, moim zdaniem, to "tylko"  karma za unowocześnienie i podrasowanie komunizmu - czyli za twórczy i niebanalny wkład myśli włoskiej w rozkład Europy -

  • czyli kara boża za marksizm kulturowy, perfidnie podkopujący fundamenty naszej cywilizacji - Boga, rodzinę i tradycję (hasło => "Gramsci")
  • oraz za koncepcję eurofederalizacji zmierzającej do zniszczenia wszystkich państw narodowych (hasło => "Spinelli").

=> "Sprawimy, że Zachód zacznie śmierdzieć..."

A podczas zimnej wojny, Włochy, jak żaden inny kraj, aktywnie spełniały rolę konia trojańskiego światowego komunizmu - bo to tam sformułowano założenia "eurokomunizmu" oraz usiłowano wprowadzić "zreformowanych"  komunistów do rządu (ale sponsor tego pomysłu, Aldo Moro, został za to porwany i zamordowany).

A wśród tych imigrantów masowo przywożonych dziś do Włoch, uchodźcy ratujący swe życie stanowią znikomy procent, bo 95% z nich stanowią migranci ekonomiczni, których nikt nie prześladuje i którzy powinni jak najszybciej wrócić do siebie

=>  Prawdziwi uchodźcy są tam jak rodzynki


image

Ale zamiast tego "proponuje się" reszcie Europy ich przymusową "relokację"... ????

A czy powinno nas dziwić, że ta migracja - wspierana finansowo i organizacyjnie przez plenipotenta "Rotszyldów", czyli Georga Sorosa - =>  Dyktat "Rotszyldów" - milion ludzi rocznie - korzysta też z politycznej osłony "byłych"  państw komunistycznych, czyli Rosji i Chin?

=> Rosja i Chiny zablokowały sankcje wobec przemytników z Afryki

No cóż, komunizm wymyślono w interesie "Rotszyldów", a rewolucja bolszewicka została przecież w dużej mierze zaplanowana i sfinansowana przez nowojorskich bankierów - => Przewrót za pieniądze "Rotszyldów"

=> Plan Kalergi - migracją zniszczyć Europę

I dlatego należy się dziś jak najszybciej pozbyć resztek politpoprawnych złudzeń

- bo ten masowy i dobrze skoordnynowany najazd muzułmanów na Europę

jest tylko kolejną próbą

(po roku 1920 i latach 1944-45)

skomunizowania naszego kontynentu

- czyli przekazania dyktatorskiej władzy komisarzom, ...tym razem brukselskim.

image

Bo skoro "proletariat europejski" - mimo dekad politpoprawnej indoktrynacji nadal nie jest skory do "socjalistycznej rewolucji" -  to może należało sobie ten"proletariat" po prostu sprowadzić...?

A któż inny lepiej się do tego zadania nadaje, jak nie wojowniczy, roszczeniowi oraz od samego początku wyalienowani (bo w dużej mierze napędzani doktryną islamizmu) muzułmanie?

A że kraj, który jak żaden inny przyczynił się do komunistycznego i postkomunistycznego zamętu w naszych głowych,

jako pierwszy pada ofiarą tej komunizującej islamizacji?

=> Muzułmanie szpicą światowej rewolucji

Bo mimo wszystko, jest chyba jakaś boska sprawiedliwość na tym świecie

- "Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy..."?

image

A jedną z konsekwencji tych wiekopomnych wydarzeń,

ma być, wg. Ojca Klimuszko,

takie wywyższenie Polski, jakiego dotąd świat nie widział...

P.S. A nikt inny lepiej nie śledzi od środka tego procesu rozkładu i upadku Włoch, niż kol. "RAM" na neonie24 - polecam: http://ram.neon24.pl/post/139184,bron-masowej-migracji-czyli-wojna-hybrydowa-z-europa

Opublikowano: 20.07.2017 11:44. Ostatnia aktualizacja: 21.07.2017 20:10.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Docentem" to nazywano mnie przed laty w 23 WDH "Pomarańczarnia" przy Liceum Batorego w Warszawie - bo skoro już wtedy "gadałem, jak jest" - to i dzisiaj - "...piszę, jak jest...", ;-) Nie jestem naukowcem - ale faktycznie piszę "zza morza" - Bałtyckiego ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Mateusza 10:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: „Przepychanka w kolejce do bufetu na Łubiance. Major FSB do pułkownika FSB: Nie pchajcie się tak, gaspadin pałkownik, bo choć to Wy "robicie" polskie wybory, ale przecież to maiji rebiata wcześniej urabiają ich sondażami!” ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, miłując tylko Polskę, służąc jedynie Polsce i nienawidząc tych, którzy służą obcym." - Józef Piłsudski, w. XX ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Jedni są w obozie amerykańskim, drudzy w rosyjskim, trzeci w brytyjskim, niemieckim, francuskim - tylko, k..., nikogo nie ma w obozie polskim!!!" - Aleksander Gudzowaty, w. XXI

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Oj, koledzy, koledzy... Tak tu sobie zamaszyście dyskutujecie o wadze spraw religijnych, a tu...
  • @fgb Masz dzieci? A finansując ich rozwój, to masz wydatki, czy inwestujesz?
  • @bob24 Dzięki za dobre słowo, .

Tematy w dziale