Prognozy i uwagi "Docenta"
O łaskę detoxu dla nadal błądzących, prosimy Cię, Panie... bo w życiu, jak i w polityce, nie ma przypadków - są tylko znaki ...
39 obserwujących
298 notek
379k odsłon
335 odsłon

Polska znów musi ratować Europę przed komisarzami...

Wykop Skomentuj9

image

Spór naszego rządu z nimi stanowi prawdziwe błogosławieństwo dla reszty państw i narodów Europy,  gdyż zmuszając brukselczyków do jasnego zajęcia stanowiska, czyni jawnym to, co dotąd było przed Europejczykami ukrywane.

  • "Wymiar sprawiedliwości oraz reszta instytucji danego państwa to jedynie filie brukselskich odpowiedników";
  • "Nie potrzebujemy uzasadniać naszego dyktatu jakimiś tam podstawami prawnymi";
  • "Morda w kubeł, "maluchy" ...A-L-B-O...!!!"; 
  • "Tu są równi i równiejsi...verstehen?" ("małym" wara od rozwiązań "dużych")" itd & itp

Tajnym celem Unii bowiem od samego początku było zbudowanie federalnego, jednolitego superpaństwa, gdzie na gruzach państw narodowych oraz po wymianie rodowitych Europejczyków na imigrantów miała narodzić się utopijna "euroazjatycko-negroidalna rasa przyszłości" (homo - już nie "sovieticus" - ale europeicus) - zarządzana oczywiście przez przedstawicieli "najwyższej kasty europejskiej". => Złowrogi Plan Kalergi - ludobójstwo na masową skalę

image

Szkopuł w tym, że samych Europejczyków nie tylko nie zapytano o zdanie, ale nawet nie raczono poinformować o szykowanym nam losie... A to już nie tylko pachnie pogardą dla demokracji, ale wprost jest perfidnym antyeuropejskim spiskiem - i to bynajmniej nie "teoretycznym"...

A cele tego komunistycznego superpaństwa (z dobrze nam znanymi totalitarnymi atrybutami - śmiercią państwa narodowego, mniej lub bardziej zakamuflowanym terrorem wobec populacji, hucpiarskim deptaniem praw człowieka i prześladowaniem dysydentów, cenzurą, wszechwładzą anonimowych biurokratów, nachalną i absurdalną propagandą oraz fasadową demokracją) - równie potajemnie - zostały sformułowane =>  w "Manifeście z Ventotene"

A jego autor - => Altiero Spinelli - jest dziś oficjalnym patronem budynku mieszczącego Parlament Europejski, a wśród najbardziej zagorzałych eurofederalistów działających tam w grupie jego imienia na rzecz likwidacji "własnych" państw i narodów - znajdziemy m.in. europosłanki PO Różę Thun i Danutę Hubner (a sama grupa została założona przez zażarcie antypolskiego a ...)

image

"Najpierw  wywracający wszystko do góry nogami  "grom z jasnego nieba”:

  1. lato 2015
  2. wiosna 2016

(”grillowanie” Polski przez ”Brukselę”; + pomysł kar za szlaban na imigrantów; 

+ debata o zniesieniu wiz dla Turków;  + Juncker: "Zbyt wielu polityków wsłuchuje się wyłącznie w opinie wygłaszane w ich krajach" - ale przede wszystkim PROJEKT WIELKIEJ REFORMY -http://instytutwolnosci.salon24.pl/707881,jak-uzdrowic-ue-raport-instytutu-wolnosci-i-open-europe

3. zima 2016-2017 (po sierpniowych zawirowaniach)

 ustępujący miejsca fazie oddolnego”walca”:


  1. wiosna 2017
  2. zima 2017-2018
  3. lato - jesień (wrzesień!!!) 2018"

Tak wcześniej  => To nie Brexit wykolei federalizację Europy prognozowałem dalsze fazy nieuchronnego procesu wiodącego du gruntownego przeorania Unii Europejskiej i upadku jej dzisiejszych form i priorytetów.

Bo "Brukseli"  to już naprawdę nie da się dziś uratować przed nią samą...

Ale czy lata 2016 -2018 będą w przyszłości wymieniane w jednym rzędzie z naszymi wcześniejszymi dokonaniami - roku 1683 i 1920...?

P.S. Na wiosnę 2017 Wlk. Brytania oficjalnie uruchomiła formalny proces opuszczenia Unii Europejskiej.

I jak na razie - "Bruksela" nieugięcie jest "na kursie i na ścieżce"  ku własnej zagładzie... bo historia zwykle nie powtarza się jako dramat, ale jako farsa i dlatego wszechwładnej i wszechmocnej IV Rzeszy - czyli Berlina, "finezyjnie" jak zawsze, rozpychającego się w eurowalonkach na salonach  - tym razem po prostu "nie budiet"... bo Merkelowej jeszcze daleko do Adolfa, czy Stalina, a nawet i Breżniewa. ;-)

image

image

=> Co O-N-I tak naprawdę nam szykują?

image


Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale