Blog
Rychły detox racz im dać Panie
Docent zza morza
Docent zza morza Lubię rozgryzać znaki czasu;-)
37 obserwujących 266 notek 352526 odsłon
Docent zza morza, 12 grudnia 2017 r.

Tym razem skorzystamy na niemieckiej wojnie z Europą

image

"Państwa Europy powinny być potajemnie sterowane w kierunku superpaństwa"

- Jean Monnet, ojciec-założyciel UE, w liście z 30.05.1952 r.

Odkrycia genetyczne ostatnich dwóch dekad ujawniły dosyć nieprzyjemną prawdę - że, jak na razie ;-), nie udało się odkryć historycznego genu "germańskiego" - bo ludność tego kraju w ponad 90% ma korzenie słowiańskie, celtyckie i skandynawskie - => Kłamstwa rodem z Niemiec

Chyba, że korzeni oraz istoty "niemieckości" będziemy szukać w migrujących tam i od wieków osiedlających się wieloetnicznych i wielokulturowych hordach rozbójniczych, skłonnych - od czasów inwazji Hunów, aż po dzień dzisiejszy - do "pierwotnej akumulacji kapitału" przede wszystkim drogą gwałtów, oszustw, mordów, wymuszeń, rabunków i napadów - czyli poprzez szeroko rozumianą przemoc i destrukcję. Bo nie na darmo czysto teutońskim wkładem do kultury europejskiej jest postać "raubrittera" - =>  Raubritter

A cechą charakterystyczną takiej hordy, niezależnie od epoki historycznej, jest pasożytowanie na bliższym i dalszym otoczeniu oraz oferowanie swych "wysoce wyspecjalizowanych usług"  tym "możnym tego świata", którzy nie mają specjalnych skrupułów.

I z przyczyn pozornie niezrozumiałych [bo musielibyśmy wtedy przyjąć do wiadomości istnienie Niewidzialnego Imperium Rotszyldów, którego przecież nie ma ;-), ta teutońska hałastra najwyraźniej została wynajęta do rozpirzenia w drobny mak państw narodowych oraz chrześcijańskiej kultury naszego kontynentu, co wedle - => Planu Trzech Wojen  jest warunkiem niezbędnym do powstania w Europie NOWEGO PORZADKU SWIATA (NWO), gdyż od razu po niezbędnej fazie "solve" (czyli rozpuszczenia, rozbicia, czy też rozkładu) w doktrynie masońskiej nieuchronnie następuje faza "coagule" - czyli budowanie czegoś całkiem nowego - ale zawsze będącego kolejną formą zniewolenia - na gruzach i okruchach przeszłości)].

Bo tak jak wąż-dusiciel z każdym wydechem ofiary coraz mocniej ją zgniata, tak i siły pracujące dla Rotszyldów tego świata wykorzystują każdy stworzony przez siebie kryzys do przybliżenia epoki nowego niewolnictwa, gdy miliardy ludzi mają w pocie czoła bezustannie harować na kilkunastomilionową garstkę swych panów.

A już dzisiaj kilkudziesięciu z nich dysponuje majątkiem takiej samej wartości, jaki posiada uboższa połowa ludzkości. - => 62 bogaczy ma tyle, ile 3,5 miliarda ludzi na świecie


Podobny obraz

Nie można Niemcom zarzucić lekceważącego podejścia do tego "wzniosłego zadania", bo trzykrotnie na przestrzeni ostatnich stu lat próbowali osiągnąć wyznaczony cel - jak zawsze ochoczo i gruntownie, ale też i bezmyślnie, lekceważąc realia i bez liczenia się z konsekwencjami. - => "Dlaczego Niemcy przegrywają wojny?"

Bo nie do końca udało się im to w latach Wielkiej Wojny (1914-1918), choć przeświadczenie Europejczyków o walorach i przewagach naszej wspólnej cywilizacji doznało wtedy b. poważnego uszczerbku.

"Lepiej"  im za to poszło w latach II wojny światowej... gdy po usunięciu polskiej zapory komunizm mógł się wlać do Europy.

Ale ich obecne poczynania - tym razem drogą brutalnej dominacji ekonomicznej i politycznej - już, już zapowiadają "odniesienie upragnionego sukcesu".

Bo proces upadku dzisiejszej Unii Europejskiej to zapoczątkowała Frau Merkel latem 2015 roku, otwierając wrota Europy dla milionów Azjatów i Afrykanów, czyli "rasy przyszłości" mającej zastąpić "zdegenerowaną ludność europejską", zgodnie z pryncypiami sformułowanymi jeszcze w latach 20. XX wieku:  - => Plan Kalergi dla Europy

image

"Wytłumaczenie europejskiego kryzysu migracyjnego dla dzieci oraz osobników lekko upośledzonych..."

Pozwolę sobie przytoczyć własną prognozę z czerwca roku 2016, gdy próbowałem uświadomić rosnącej rzeszy komentatorów przestraszonych i oszołomionych perspektywą Brexitu, że prawdziwe zagrożenie dla wspólnoty europejskiej nadchodzi z całkiem innej strony.

"Najpierw  wywracający wszystko do góry nogami"grom z jasnego nieba”:

  1. lato 2015
  2. wiosna 2016

 ustępujący miejsca fazie oddolnego "walca”:

  1. wiosna 2017
  2. zima 2017-2018
  3. lato - jesień (wrzesień!!!) 2018"

- => To nie ew. Brexit wykolei Stany Zjednoczone Europy

Ale cóż to takiego niesie ze sobą zima roku 2017?

Po odrzuceniu we wrześniu przez niemiecki elektorat dokonań Wielkiej Koalicji chadeków z socjaldemokratami (każda z tych partii została wtedy ukarana utratą ponad 20% dotychczasowego poparcia!!!), mimo wszystko zanosi się teraz w Berlinie na odnowienie dotychczasowej koalicji!!!

I oni mają czelność pouczać kogokowiek o regułach demokracji...???

Socjaldemokraci tym razem stawiają chadekom Frau Merkel zasadniczy warunek

- ich wspólny rząd najpóźniej do roku 2025

ma przekształcić Unię Europejską w Stany Zjednoczone Europy

- czyli jednolite państwo komunistyczne,

Opublikowano: 12.12.2017 17:03. Ostatnia aktualizacja: 13.12.2017 11:10.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Docentem" to nazywano mnie przed laty w 23 WDH "Pomarańczarnia" przy Liceum Batorego w Warszawie - bo skoro już wtedy "gadałem, jak jest" - to i dzisiaj - "...piszę, jak jest...", ;-) Nie jestem naukowcem - ale faktycznie piszę "zza morza" - Bałtyckiego ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Mateusza 10:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: „Przepychanka w kolejce do bufetu na Łubiance. Major FSB do pułkownika FSB: Nie pchajcie się tak, gaspadin pałkownik, bo choć to Wy "robicie" polskie wybory, ale przecież to maiji rebiata wcześniej urabiają ich sondażami!” ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, miłując tylko Polskę, służąc jedynie Polsce i nienawidząc tych, którzy służą obcym." - Józef Piłsudski, w. XX ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Jedni są w obozie amerykańskim, drudzy w rosyjskim, trzeci w brytyjskim, niemieckim, francuskim - tylko, k..., nikogo nie ma w obozie polskim!!!" - Aleksander Gudzowaty, w. XXI

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Julka Palmer "Czwórkę" można sobie reklamować do woli, ale głos o "Dziesiątce" byłby...
  • @coloroweobrazki To co Pan wymienił pod hasłem PIS = "naruszenie standartów i wartości...
  • @Friant "Trzaskowski cała wiedzę przejętą od Geremka i Hanny Gronkiewicz Waltz...

Tematy w dziale