Blog
O detoksykację reszty prosimy
Docent zza morza
Docent zza morza Opieram się na znakach czasu
38 obserwujących 259 notek 346538 odsłon
Docent zza morza, 22 kwietnia 2018 r.

Przy wściekłym ataku Izraela na Polskę nie chodziło o Holokaust!

Dlaczego zostaliśmy tak bezpardonowo zaatakowani przez Izrael i - wbrew faktom oraz prawdzie historycznej - oskarżeni przed całym światem o współudział w Holokauście?

  • Co bardziej wnikliwi obserwatorzy łączą ten cios poniżej pasa z zapisami ustawy reprywatyzacyjnej, które nie przypadły stronie żydowskiej do smaku.
  • Jeszcze inni dopatrują się związku z roszczeniami "nowojorskich grandziarzy" do mienia pożydowskiego, które z uwagi na brak spadkobierców przeszło na nasz skarb państwa.

image

  • A jeszcze inni widzą w tym brutalną próbę zdyscyplinowania zbytnio "rozbrykanych" i zbyt podnoszących głowy Polaków, tak by "wrócili do szeregu" i dalej potulnie akceptowali szykowane nam miejsce i rolę w nadchodzącej Judeopolonii.

image

I chociaż każda z tych interpretacji może być słuszna, to moim zdaniem, izraelską furię przede wszystkim wywołały te poczynania rządu Zjednoczonej Prawicy, które ani z polityką historyczną, ani ze zwalczaniem antypolonizmu (penalizacja "polskich obozów"!!!) w ogóle nie miały miejsca.

Stąd szok i całkowite zaskoczenie  rządu i "Nowogrodzkiej" tym bezpodstawnym, wulgarnym i hucpiarskim atakiem...

A przecież już mistrz Sun Tzi ponad 2500 lat temu w swej - => - "Sztuce wojny"  nauczał, że bez prawidłowego rozpoznania natury konfliktu nie sposób wygrać wypowiedzianej nam wojny... A stosowanie forteli i zwodzenie przeciwnika zawsze należało do wojennego abecadła.

Popatrzmy zatem spokojnie i logicznie na ciąg pewnych zdarzeń:

1. Z Polski dotąd transferowano corocznie za granicę niewyobrażalne kwoty

image

2. A któż to był dotąd głównym benficjentem tej bezwarunkowej kapitulacji państwa polskiego wobec "nieuchronnej" globalizacji oraz ideologii "liberalizmu"?

I nie dajmy się tu zwieść powierzchownym etykietkom - bo "ponadnarodowy" kapitał w korporacjach, czy też "niemiecki", "francuski, "brytyjski", czy przykładowo - "amerykański", i tak - poprzez łańcuszek zależności finansowych - pracuje w gruncie rzeczy dla ok. dwudziestu międzynarodowych grup kapitałowych, będących jego końcowym właścicielem - => Kto tak naprawdę rządzi światem?

A konsekwencją jest bezsporny fakt - => Jeden-procent-populacji-ma-prawie-tyle-pieniedzy-co-pozostale-99-procent

Ale wracając na nasze polskie podwórko...

image

3. Aż tu przyszła Zjednoczona Prawica i zaczęła uszczelniać system podatkowy - i "zamachnęła się" na wszystkie dotychczasowe zyski i wolności oraz zaczęła ograniczać karuzele vatowskie...

- toż to jawne "złamanie reguł demokracji i naruszenie praworządności,

naruszenie >wartości europejskich<

oraz zerwanie z fundamentami demokratycznego państwa prawa"...!!!

Bo  ...KTOS nagle zaczął tracić w Polsce w-i-e-l-k-i-e (i do tego coraz większe!!!) p-i-e-n-i-ą-d-z-e...

image

Nuuu, jak tak można, "panowie Polacy"?

A co wam jeszcze może przyjść do głowy jutro i pojutrze...?

A wtedy ile jeszcze pewnych dotąd "naszych" miliardów "pójdzie sze zmarnować"...?

A przecież ...

image

I dlatego wszelkie"konsultacje" projektów ustaw ze stroną żydowską (będące faktycznie wysłuchiwaniem jej apodyktycznych monologów), wszelkie łagodzenie zapisów i sformułowań, wszelkie nadzieje na "załagodzenie sporu" oraz "opamiętanie się" naszych rozmówców - po prostu nie mają dziś sensu, bo w gruncie rzeczy nie o to przecież im chodzi...

I gdy nasza uwaga jest skutecznie odwracana od sedna sprawy

- to możemy bezapelacyjnie przegrać wojnę o przyszłość naszych dzieci i wnuków.


I dlatego polską racją stanu jest położenie kresu tym destrukcyjnym praktykom

- => STOP dalszej talmudyzacji państwa i prawa


Pytanie - czy zdolna do tego będzie już Zjednoczona Prawica,

czy dopiero rząd prawdziwie narodowy i patriotyczny?


Ale nie miejcie wątpliwości, że tak się stanie

- bo dla Polski właśnie otwiera się okienko wielkich historycznych sposobności,

które w perspektywie będą zasługiwać na miano ZŁOTEJ POLSKIEJ DEKADY

-  => Niedlugo-kres-antypolskiej-histerii


P.S. Podsumowując - rząd Zjednoczonej Prawicy prowadząc propolską politykę

- wypowiedział wojnę złodziejstwu

dotąd bezkarnie (i w majestacie prawa!) okradającemu Polskę i Polaków

- i dlatego Izrael wypowiedział mu wojnę

- atakując nas wszystkich oraz maskując swe intencje holokaustyczną retoryką

- gdyż oni z zasady unikają występowania z otwartą przyłbicą...

preferując ścieżkę obłudy i zdrady oraz podstępu i kłamstwa.

image
Opublikowano: 22.04.2018 11:59. Ostatnia aktualizacja: 22.04.2018 15:44.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Docentem" to nazywano mnie przed laty w 23 WDH "Pomarańczarnia" przy Liceum Batorego w Warszawie - bo skoro już wtedy "gadałem, jak jest" - to i dzisiaj - "...piszę, jak jest...", ;-) Nie jestem naukowcem - ale faktycznie piszę "zza morza" - Bałtyckiego ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Mateusza 10:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: „Przepychanka w kolejce do bufetu na Łubiance. Major FSB do pułkownika FSB: Nie pchajcie się tak, gaspadin pałkownik, bo choć to Wy "robicie" polskie wybory, ale przecież to maiji rebiata wcześniej urabiają ich sondażami!” ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, miłując tylko Polskę, służąc jedynie Polsce i nienawidząc tych, którzy służą obcym." - Józef Piłsudski, w. XX ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Jedni są w obozie amerykańskim, drudzy w rosyjskim, trzeci w brytyjskim, niemieckim, francuskim - tylko, k..., nikogo nie ma w obozie polskim!!!" - Aleksander Gudzowaty, w. XXI

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Grzegorz Ożdżyński Pełna racja - Krzyżacy też potrzebowali "drugiego sierpowego", by...
  • @michael Czytałem - dziękuję.
  • @you-know-who Zapomniał dziś wziąć leków???

Tematy w dziale