Blog
Łaskę detoxu daj im, Panie.
Docent zza morza
Docent zza morza A jak tam znaki czasu...?
38 obserwujących 278 notek 362248 odsłon
Docent zza morza, 22 kwietnia 2018 r.

Przy wściekłym ataku Izraela na Polskę nie chodziło o Holokaust!

Dlaczego zostaliśmy tak bezpardonowo zaatakowani przez Izrael i - wbrew faktom oraz prawdzie historycznej - oskarżeni przed całym światem o współudział w Holokauście?

  • Co bardziej wnikliwi obserwatorzy łączą ten cios poniżej pasa z zapisami ustawy reprywatyzacyjnej, które nie przypadły stronie żydowskiej do smaku.
  • Jeszcze inni dopatrują się związku z roszczeniami "nowojorskich grandziarzy" do mienia pożydowskiego, które z uwagi na brak spadkobierców przeszło na nasz skarb państwa.

image

  • A jeszcze inni widzą w tym brutalną próbę zdyscyplinowania zbytnio "rozbrykanych" i zbyt podnoszących głowy Polaków, tak by "wrócili do szeregu" i dalej potulnie akceptowali szykowane nam miejsce i rolę w nadchodzącej Judeopolonii.

image

I chociaż każda z tych interpretacji może być słuszna, to moim zdaniem, izraelską furię przede wszystkim wywołały te poczynania rządu Zjednoczonej Prawicy, które ani z polityką historyczną, ani ze zwalczaniem antypolonizmu (penalizacja "polskich obozów"!!!) w ogóle nie miały miejsca.

Stąd szok i całkowite zaskoczenie  rządu i "Nowogrodzkiej" tym bezpodstawnym, wulgarnym i hucpiarskim atakiem...

A przecież już mistrz Sun Tzi ponad 2500 lat temu w swej - => - "Sztuce wojny"  nauczał, że bez prawidłowego rozpoznania natury konfliktu nie sposób wygrać wypowiedzianej nam wojny... A stosowanie forteli i zwodzenie przeciwnika zawsze należało do wojennego abecadła.

Popatrzmy zatem spokojnie i logicznie na ciąg pewnych zdarzeń:

1. Z Polski dotąd transferowano corocznie za granicę niewyobrażalne kwoty

image

2. A któż to był dotąd głównym benficjentem tej bezwarunkowej kapitulacji państwa polskiego wobec "nieuchronnej" globalizacji oraz ideologii "liberalizmu"?

I nie dajmy się tu zwieść powierzchownym etykietkom - bo "ponadnarodowy" kapitał w korporacjach, czy też "niemiecki", "francuski, "brytyjski", czy przykładowo - "amerykański", i tak - poprzez łańcuszek zależności finansowych - pracuje w gruncie rzeczy dla ok. dwudziestu międzynarodowych grup kapitałowych, będących jego końcowym właścicielem - => Kto tak naprawdę rządzi światem?

A konsekwencją jest bezsporny fakt - => Jeden-procent-populacji-ma-prawie-tyle-pieniedzy-co-pozostale-99-procent

Ale wracając na nasze polskie podwórko...

image

3. Aż tu przyszła Zjednoczona Prawica i zaczęła uszczelniać system podatkowy - i "zamachnęła się" na wszystkie dotychczasowe zyski i wolności oraz zaczęła ograniczać karuzele vatowskie...

- toż to jawne "złamanie reguł demokracji i naruszenie praworządności,

naruszenie >wartości europejskich<

oraz zerwanie z fundamentami demokratycznego państwa prawa"...!!!

Bo  ...KTOS nagle zaczął tracić w Polsce w-i-e-l-k-i-e (i do tego coraz większe!!!) p-i-e-n-i-ą-d-z-e...

image

Nuuu, jak tak można, "panowie Polacy"?

A co wam jeszcze może przyjść do głowy jutro i pojutrze...?

A wtedy ile jeszcze pewnych dotąd "naszych" miliardów "pójdzie sze zmarnować"...?

A przecież ...

image

I dlatego wszelkie"konsultacje" projektów ustaw ze stroną żydowską (będące faktycznie wysłuchiwaniem jej apodyktycznych monologów), wszelkie łagodzenie zapisów i sformułowań, wszelkie nadzieje na "załagodzenie sporu" oraz "opamiętanie się" naszych rozmówców - po prostu nie mają dziś sensu, bo w gruncie rzeczy nie o to przecież im chodzi...

I gdy nasza uwaga jest skutecznie odwracana od sedna sprawy

- to możemy bezapelacyjnie przegrać wojnę o przyszłość naszych dzieci i wnuków.


I dlatego polską racją stanu jest położenie kresu tym destrukcyjnym praktykom

- => STOP dalszej talmudyzacji państwa i prawa


Pytanie - czy zdolna do tego będzie już Zjednoczona Prawica,

czy dopiero rząd prawdziwie narodowy i patriotyczny?


Ale nie miejcie wątpliwości, że tak się stanie

- bo dla Polski właśnie otwiera się okienko wielkich historycznych sposobności,

które w perspektywie będą zasługiwać na miano ZŁOTEJ POLSKIEJ DEKADY

-  => Niedlugo-kres-antypolskiej-histerii


P.S. Podsumowując - rząd Zjednoczonej Prawicy prowadząc propolską politykę

- wypowiedział wojnę złodziejstwu

dotąd bezkarnie (i w majestacie prawa!) okradającemu Polskę i Polaków

- i dlatego Izrael wypowiedział mu wojnę

- atakując nas wszystkich oraz maskując swe intencje holokaustyczną retoryką

- gdyż oni z zasady unikają występowania z otwartą przyłbicą...

preferując ścieżkę obłudy i zdrady oraz podstępu i kłamstwa.

image
Opublikowano: 22.04.2018 11:59. Ostatnia aktualizacja: 22.04.2018 15:44.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Docentem" to nazywano mnie przed laty w 23 WDH "Pomarańczarnia" przy Liceum Batorego w Warszawie - bo skoro już wtedy "gadałem, jak jest" - to i dzisiaj - "...piszę, jak jest...", ;-) Nie jestem naukowcem - ale faktycznie piszę "zza morza" - Bałtyckiego ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Mateusza 10:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: „Przepychanka w kolejce do bufetu na Łubiance. Major FSB do pułkownika FSB: Nie pchajcie się tak, gaspadin pałkownik, bo choć to Wy "robicie" polskie wybory, ale przecież to maiji rebiata wcześniej urabiają ich sondażami!” ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, miłując tylko Polskę, służąc jedynie Polsce i nienawidząc tych, którzy służą obcym." - Józef Piłsudski, w. XX ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Jedni są w obozie amerykańskim, drudzy w rosyjskim, trzeci w brytyjskim, niemieckim, francuskim - tylko, k..., nikogo nie ma w obozie polskim!!!" - Aleksander Gudzowaty, w. XXI

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Tytuł sensacyjny - a treść taka sobie... WSTYD - hejtu ciąg dalszy. Tak właśnie...
  • @alexx Synu, towja głupota to woła do nieba - nic a nic nie rozumiesz z procesu "integracji...
  • @logistyk Nie ważne czy Polska jest praworządna, czy nie - ważne, jak ją oceniają...

Tematy w dziale