Prognozy i uwagi "Docenta"
O łaskę detoxu dla nadal błądzących, prosimy Cię, Panie... bo w życiu, jak i w polityce, nie ma przypadków - są tylko znaki ...
40 obserwujących
304 notki
385k odsłon
1126 odsłon

Czy Owsiak i jego WOŚP to słupy WSI...?

Wykop Skomentuj26

Krótko mówiąc - do kogo (i w jakich okolicznościach) trafiło dotąd ponad 800 milionów złotych – bo z zebranej kwoty 950 milionów, to ile dotąd szło na Jurasa” - 5-10%?? Mniej? Więcej?

image

Bo chyba „da się” tu przedstawić rzetelne rozliczenie...?

A czy WOŚP byłaby wogóle w stanie znieść zwykły obiektywny audyt finansowy oraz prześwietlenie wszystkich swoich przepływów bankowych? Bo pokazanie pozycji "na sprzęt medyczny tylo to a tyle milionów" nie jest akceptowanym rozliczeniem....

Ale skoro Owsiak uporczywie i bezkarnie nie dostarczał NA WEZWANIE ksiąg rachunkowych sądowi... to któż to taki od lat sprawuje nad nim kryszę? I w sądach, i w mediach? "Główny wajchowy"...?

Spróbowałby tak się zachować przysłowiowy Kowalski...

image


Ale jedno jest pewne – żadna prokuratura – ani "ziobrowa", ani peowska – nigdy na poważnie nie zajmie się tą sprawą - bo „magdalenkowe dagawory” na to nie pozwalają...

No bo jak to – tak po prostu, „ordynarnie i bez finezji” zamachiwać się na „ojców założycieli”, którzy nie tylko, że pod egidą paktu - => Jaruzelski-Rockefeller  przeprowadzili całą „transformację”, ale do tego nadal potrafią „dosięgnąć i zdyscyplinować” każdego, kto nieopatrznie ”wchodzi im w paradę”?

Zaraz, zaraz, czy to nie pisowski poseł Pięta – najwyraźniej nie dość wtajemniczony w arkana życia publicznego III RP - miał w zeszłym roku brzydką przypadłość, że jego kuriozalny romans z pewną damą został tak nagłośniony, że złamał mu reputację i karierę?

Ten sam Pięta, który przed dwoma laty gromko i nieopatrznie grzmiał,„Jeżeli funkcjonariusz publiczny angażuje się w hecę WOŚP - niech nazajutrz składa raport o zwolnienie ze służby"?

No i pojawiła się pewna trójmiejska dama (tak, tak - z tego samego matecznika, skąd nam podsyłano kolejne fale kadr„wolnej Polski” – premierów, ministrów, menadżerów, ekspertów, prezydentów itp.) – i poseł Pięta został do cna skompromitowany... i więcej ani posła Pięty, ani jego „jątrzących wypowiedzi” chyba już nie będzie.

P.S.  Miałem już okazję, bo nie przyjemność, kilka razy bliżej przyjrzeć się temu tematowi...

w roku 2013  - => Owsiak i Palikot agentami NWO na Polskę

i w roku 2017  - => Owsiak noblistą? Ha, ha, ha...

image

P.S. 2 Bo pamiętajcie – wedle lewacko-liberalnej religii – "pierwszy milion trzeba ukraść" - może być z FOZZ, może też być z drobnych datków...

Wykop Skomentuj26
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale