Blog
Polityka i kapitalizm
prokapitalizm
prokapitalizm Polityka aktualności, publicys
26 obserwujących 1764 notki 607533 odsłony
prokapitalizm, 28 listopada 2017 r.

Macierewicz: Nie skłócicie mnie z prezydentem! Niedoczekanie!

"Pan prezydent Duda ma doradców, którzy nie zawsze dobrze mu doradzają. Dyskusja bywa ostra, ale nikt nas nie skłóci... Niedoczekanie!" - grzmiał szef MON Antoni Macierewicz podczas spotkania z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego w dniu 27 XI 2017r.


Macierewicz mówił ponadto m.in. o odbudowywaniu polskiej armii (ma liczyć 200 tys. żołnierzy i będzie w stanie "zatrzymać każdego"), o tworzeniu Wojsk Obrony Terytorialne czyli "prywatnej armii" ministra, o bezwzględnych atakach na swoją osobę, na armię i na polskich patriotów; o Marszu Niepodległości i o "polskich nazistach" i "faszystach". Ponadto przedstawił najważniejsze założenia polskiej polityki zagranicznej mówiąc o Trójmorzu, o sojuszu z USA i o zagrożeniu ze strony Rosji... No i ... ani słowa o katastrofie smoleńskiej...

Można Antoniego Macierewicza lubić bądź nienawidzić, ale warto posłuchać tego, co powiedział 27 XI 2017r. do mieszkańców Piotrkowa (...)

Macierewicz o powodach ataków na polską armię...

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Polityka, kapitalizm i wolny rynek

Portal wolnościowy, blog polityczny, którego głównym celem jest propagowanie takich idei jak wolny rynek, kapitalizm, liberalizm gospodarczy, ekonomia wolnorynkowa. Jest to ważne szczególnie teraz, kiedy to, w związku z rozlewającym się po świecie kryzysem, na kapitalizmie, wolnym rynku, liberalizmie gospodarczym, powszechnie wiesza się psy i obwinia za zjawiska, za które odpowiada tak naprawdę ktoś inny.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @noo Nie jesteśmy. Liżemy d... UE i USA
  • @catrw Nie chodzi o to czy "bez", tylko na jakich warunkach. USA mogą wycisnąć nas jak...
  • @Wolniak Nie ma "bezpłatnych" świadczeń medycznych, bo państwo niczego nikomu nie funduje za...

Tematy w dziale