Taki sobie
Zawsze warto być człowiekiem
11 obserwujących
261 notek
270k odsłon
736 odsłon

Poplątanie pisowskiej ideologii.

Wykop Skomentuj27

    PIS bardzo chcąc usunąć niewygodnych (niezależnych) dla siebie sędziów, twierdził że każdy powinien odchodzić na emeryturę z sześćdziesiątym piątym rokiem życia, bo niby wiek już im nie pozwala piastować tak odpowiedzialnych stanowisk. Pomijając to że prezes już dawno skończył 65 to teraz wystawiają kandydatów na sędziów TK: Pawłowicz 67, Piotrowicz też 67. Jak widać argumenty które używa PIS są dla frajerów. Zasady które tworzy są po to aby gnębić opozycje, ewentualnie obywateli a w pispaństwie wszyscy są równi ale są tez równiejsi którzy są ponad tymi prawami.

    Opozycja odzyskała Senat i Marszałek Grodzki miał bardzo udany start. Pokazał zupełnie inną twarz polityki, inną niż pokazuje PIS, powiało nowością i świeżością. Trzeba więc uruchomić sprawdzoną machinę obrzucania błotem, zawsze coś się przyklei.

     Nowy Marszałek Senatu ma nieruchomości wyceniane na niecały milion i około 300 tyś oszczędności, więc TVPis porównała go z Marszałkiem Sejmu który ma zdecydowanie mniej, zwolennicy PIS są zbulwersowani. Można by oczywiście porównać majątek Grodzkiego do majątku Morawieckiego ale wtedy Grodzki wyszedł by na biedaka czyli takie porównanie nie było by po myśli rządowej propagandzie. Lepiej pokazywać samochód jakim jeździ Grodzki który jak się okazuje jest w kredycie.

    Nagle też gorąca zwolenniczka PIS przypomniała sobie po dwudziestu latach że grodzki domagał się 500 dolarów za operacje dla swojej matki, o czym TVPis od razu poinformowała. Takie oskarżenia przy obecnych standardach to kpina, austriacki biznesmen zeznał przed prokuratorem że zaniósł na Nowogrodzką 50 tys łapówki dwa lata temu i rządowa telewizja nie widzi powodu by o tym wspominać. O tym że kelnerzy zeznali że na jednym z podsłuchów w restauracji Sowa Morawiecki rozmawia o lewych interesach na słupów też jakoś TVPis nie informowało. Jak to mówią jak mi ukradną krowę to zły uczynek ale jak nasi kradną krowę to patriotyzm.

    Od razu przypomina mi się sprawa Piniora aresztowanego o szóstej nad ranem niby za korupcje. Ziobro wtedy brzmiał że dowody są silne, TVPis wypuściła później stenogramy z podsłuchów gdzie było pocięte parę rozmów pomieszane chronologiczne dowodzących winy Piniora. Minęło cztery lata i nic z tego nie wynikło.

    I jak tu wierzyć w oskarżenia które produkuje TVPis?

Wykop Skomentuj27
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka