Taki sobie
Zawsze warto być człowiekiem
13 obserwujących
315 notek
321k odsłon
572 odsłony

Biedroń frajer, dzisiejszym apelem się totalnie skompromitował

Wykop Skomentuj57

    Aby była jasność, jeżeli miałbym możliwość zastąpienia Dudy Kosiniakiem Kamyszem, Hołownią lub Biedroniem zrobiłbym to w ciemno, bo dla mnie każdy z nich byłby lepszym prezydentem od obecnego i każdy z tych kandydatów był dla mnie nadzieją na nowe otwarcie i porzucenie POPISu.

    Wszedłem sobie dzisiaj na twita Tomasz Trela szefa kampanii Biedronia, gdzie apeluje on do wyborców Kidawy-Błońskiej aby po jej bojkocie głosować na kandydata lewicy i poczytałem jaki jest odzew. Zauważcie że wypowiadają się przeciwnicy pis.


https://twitter.com/poselTTrela/status/1256536387546906624


    Myśleli że to taki proste pokonać Kidawę-Błońską i w swojej ambicji stać się liderem opozycji który pokona Dudę, no i nastało bolesne zderzenie się z rzeczywistością. Biedroń będzie rywalizował z Kosiniakiem Kamyszem i Hołownią o tytuł matoła stulecia który będzie odbierał laurkę prezesa który zapewne wyrazi wdzięczność pożytecznym idiotom.

    Kidawa Błońska mimo że niezdarnie to zrobiła to czego oczekują przeciwnicy pis, nie będzie brała udziału w tym cyrku jaki nam szykują obecnie panujący. Jak widać po komentarzach nikt nie lamentuje z 2%. Dla niekumatych, na tym polega bojkot że się nie oddaje głosu na żadnego kandydata.

     Dla tych biedaków którzy chcą być zbawcami Narodu kilkanaście procent to będzie życiowy sukces którym będą się chwalić do końca życia a nie dostaną oni więcej ani w tym cyrku jaki szykuje Sasin ani w żadnych uczciwych wyborach, ponieważ ich obecna kompromitacja jest totalna.


Uzupełnienie

    Aż trudno uwierzyć ale Biedroń poszedł do politycznej TVPinfo by apelować do wyborców KO aby głosowali na niego. Kretyn jest tak tępy że nie wie że nikt kto nie glosuje na PIS nie ogląda tej tępej propagandy. Równie dobrze może sobie ogłosić ten apel u Rydzyka. Drugie dno to że pisowska telewizja promuje tego kandydata, najwyraźniej prezes uznał że będzie on idealnym kandydatem opozycji pod kontrolą jego partii.

Wykop Skomentuj57
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka