Blog
Taki sobie
slej2
6 obserwujących 113 notek 84099 odsłon
slej2, 22 kwietnia 2017 r.

Referendum w sprawie edukacji nie będzie i co nam zrobicie?

1130 127 0 A A A

    Nasza dzielna Premier wielokrotnie wypominała PO że nie słucha głosu obywateli, że odkąd ona została premierem to głos obywateli będzie najważniejszy. Jak to wygląda w praktyce?

    Dzisiaj w wywiadzie dla TVP Pani Premier mówi:

"Jestem za tym, by pytać o zdanie Polaków".

"Natomiast w tym momencie mamy szczególną sytuację, ponieważ ten wniosek referendalny wpłynął zbyt późno. Reforma edukacji została wdrożona, ona jest w tej chwili przygotowywana "

    Pytanie co zostało wdrożone?

    Nie wiem może coś się zmieniło ale z tego co mi wiadomo dalej nie ma nowej struktury szkół i dalej nie ma wszystkich podstaw programowych. Co wiadomo? wiadomo że Gimnazjów ma nie być i jak na razie tylko to wdrożono.

    Pani Premier mówi że to polityczna walka. Oczywiście każdy kto jakoś nie poznał się na dobrodziejstwie PIS to zdradziecki Niemiec i postkomunista. Oczywiście PIS nie widzi że wywraca do góry nogami Polski system edukacji a nowy który wprowadza jest w totalnej rozsypce. W PIS panuje sowiecka mentalność, ktoś komu nie podoba się dobrodziejstwo jakie partia przynosi jest wrogiem ludu i zdrajcą narodu. PIS w ogóle jest oderwany od rzeczywistości, wierzy tylko propagandzie którą tworzy i nie ma kontaktu z problemami jakie trzeba rozwiązać przy tego typie reformie. Tu trzeba masy ekspertów, ludzi z wiedzą i doświadczeniem a nie politycznych niekompetentnych Misiewiczy i najważniejsze taka reforma wymaga dużej ilości czasu na dobre zaplanowanie. To niestety przypomina też mentalność mędrców z pod sklepu z piwem: "Co, ja nie dam rady? Jak będę chciał to zrobię wszystko"

    Czy Pani Premier rozumie że wprowadzając tak chaotyczną i nieprzygotowaną zmianę w konsekwencji zaczyna eksperymentowanie na dzieciach które ta zmiana dotknie. Może się uda a może się nie uda i wtedy poprawimy. Tylko że dzieciaki na których się nie udało będą miały dużo gorsze wykształcenie od innych roczników, przez co startować będą w dorosłe życie z drugiej linii gdzieś z tył. To już jest zbrodnia na niewinnych młodych Polakach którym chce się zafundować uwstecznienie.


    NIE ZGADZAM SIĘ NA TO I KAŻDY KTO PRZYŁOŻY RĘKĘ DO TAK WPROWADZANEJ REFORMY BĘDZIE WSPÓŁWINNY NISZCZENIU TYM MŁODYM LUDZIOM ŻYCIA.


    Jak już się uparli na likwidacje Gimnazjów to niech ją dobrze przygotują i wprowadzą ją za rok. Dla mnie likwidacja gimnazjów nie jest aż tak ważna, zarówno stary system jak i ten bez gimnazjów może być bardzo dobrym systemem pod warunkiem że się go dobrze przygotuje.

    Oczywiście PIS buńczucznie mówi że wybory parlamentarne były swego rodzaju referendum za likwidacją gimnazjów tylko że PIS w wyborach dostał 38% głosów i tylko dzięki szczęśliwemu zbiegu okoliczności dostał większość w parlamencie. Przy takim wyniku takie referendum należy uznać za przegrane. 38% za i 62% przeciw.

Opublikowano: 22.04.2017 22:28.
Autor: slej2
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Niestety nie wszyscy uważają tak samo jak ty.
  • Zdziwiłbyś się jak wielu z nich to ludzie wykształceni, to nie tylko ultrasi. Patriotyzm jest...
  • IPN umorzył śledztwo o fałszowanie przez SB teczek na Wałęsę ponieważ . Karalność tych...

Tematy w dziale Społeczeństwo