Blog
Taki sobie
slej2
6 obserwujących 113 notek 84099 odsłon
slej2, 18 maja 2017 r.

PIS musi chronić coraz bardziej skompromitowanego Berczyńskiego.

759 24 1 A A A

    Oj rozpieścił elektorat PIS swoich wybranków. Jak do tej pory ślepo wierzył w każde słowo swojej partii. A polityk jak to polityk kiedy nikt go nie rozlicza z tego co mówi to zaczyna się czuć bezkarny i pleść coraz bardziej bezczelne kłamstwa. Inaczej by to wyglądało gdyby elektorat PIS i prawicowe media wywierał presje i rozliczał swoich z arogancji i kłamstw. Niestety tak nie było, wyborcy zadowalali się patriotycznymi hasłami i poklepywaniu ich po plecach i nikt nie patrzył władzy na ręce i tak wszystkiemu winna była PO.

    Dzisiaj opublikowano wywiad z Berczyńskim i co tu wiele mówić, ponieważ wie on że Polacy a zwłaszcza wyborcy PIS to zazwyczaj prości ludzie którzy mają problem z kojarzeniem faktów, to skoro wierzyli oni w jego "dowody" smoleńskie to czemu mieli by nie uwierzyć że Berczyński wcale nie uciekł tylko wyjechał na Wielkanoc do swojego domu w USA. Że Caracale to przekręt który on wielki patriota wykrył i udaremnił a wszystkiemu winna jest PO.

    Berczyński wyjeżdżając na typowy urlop Wielkanocny napisał do ministra że już więcej do Polski nie wróci, i zrezygnował ze swoich stanowisk w Polsce. Taka zwykły urlop wypoczynkowy i co w tym dziwnego?

    Berczyński twierdzi również że przetarg na Caracale to była próba kradzieży z Polski miliarda albo więcej dolarów. To był duży, a może największy przekręt w historii Polski. Oczywiście dowodów żadnych nie ma ale dla pisowców dowody są stratą czasu. I na nic oficjalna wersja MON czyli i Macierewicza że przyczyną zerwania przetargu był za niski offset (który tak naprawdę był na bardzo wysokim poziomie) a do samego przetargu nikt zastrzeżeń nie wnosił. Mimo że Caracale to jedne z najnowocześniejszych helikopterów tego typu to i tak nie przeszkadza to siać dezinformacji że to złom. Ciemny lud wszystko kupi.

    Berczyński ujawnił też, że posiada autoryzację dostępu do tajnych informacji amerykańskich - certyfikat Security Clearence. - Byłem w tym zakresie szkolony zarówno w USA, jak i w Polsce. Berczyński nie posiada Polskiego certyfikatu wystawianego przez Polskie Służby Wywiadowcze ale po co mu taki skoro ma Amerykański. Na podstawie amerykańskiego certyfikatu mógł uwalić przetarg francuskiego konkurenta. I co w tym dziwnego? przecież wszyscy wiedzą że prawdziwi Polacy kupują jedynie u najuczciwszych Amerykanów.

    Wychodzi na jaw że Berczyński jest dość sprytny w gromadzeniu majątku.  Emigrował w 1981 i do 2015 posiadał nieruchomości za 3,2 milionów dolarów a w 2016 dokupił mieszkanie za 850 tyś dolarów płacąc gotówką. Są to tylko wartości jego nieruchomości ale jaki jest jego prawdziwy majątek tego jeszcze nikt nie wie.

https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/28699/Nieruchomosci-Berczynskiego-w-USA-sa-warte-miliony-dolarow-Zarobil-krocie.htm

    Prawda jest taka że jeżeli pozwalasz na wszystko swojej ukochanej osobie to ją rozpieszczasz i później taka osoba cię nie szanuje. PIS nie szanuje swoich wyborców wciskając im coraz to większe brednie i nakazując im w nie wierzyć.

    Ale jaki PIS ma wybór? Jeżeli PIS zacznie ścigać Berczyńskiego, to ten by ratować swoją skórę zaraz wyśpiewa jak przebiega śledztwo smoleńskie i zapewne ma sporo wiedzy o tym co Macierewicz wyprawiał w MON. Dlatego PIS musi brnąć dalej w te kłamstwa ale widać już że coraz bardziej się w nie zaplątuje.

    Państwo PIS pozwoliło Berczyńskiemu uciec (być może same mu to nakazały), Polskie organy ścigania podległe PIS są zbyt zajęte szukaniem haków na opozycje aby zająć się Berczyńskim a inne są skutecznie sparaliżowane i dlatego póki PIS jest u władzy Berczyński może spać spokojnie w swoich posiadłościach.

   Już prawie dwa lata pracy Ziobry i dalej nie udało mu się wykryć najmniejszego dowodu na wszechobecną korupcje która panowała za czasów PO. Strasznie nieudolny ten Ziobro.

     Pisałem o tym dwa dni temu. Obecnie w Polsce nie ma służb które mogły by skontrolować przekręty PIS.

http://przestrzen2.salon24.pl/778856,nik-sparalizowany-kto-bedzie-wyjasnial-przekrety-pis-w-tym-afere-berczynskiego

Opublikowano: 18.05.2017 14:22.
Autor: slej2
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Niestety nie wszyscy uważają tak samo jak ty.
  • Zdziwiłbyś się jak wielu z nich to ludzie wykształceni, to nie tylko ultrasi. Patriotyzm jest...
  • IPN umorzył śledztwo o fałszowanie przez SB teczek na Wałęsę ponieważ . Karalność tych...

Tematy w dziale Polityka