Blog
Taki sobie
slej2
6 obserwujących 119 notek 90043 odsłony
slej2, 3 czerwca 2017 r.

PIS przekracza kolejne granice absurdu, samozagłada nieunikniona.

1727 35 0 A A A

    Nie będzie festiwalu muzycznego w Opolu ale w alternatywnej pisowskiej rzeczywistości festiwal muzyczny w Opolu odbędzie się najprawdopodobniej w Kielcach. Ponieważ większość salonowiczów posiada informacje jedynie z prawicowych mediów to warto wysłuchać argumentacji prezydenta Opola dlaczego zerwał umowę z TVP i odwołał festiwal.


    Kto wystąpi na festiwalu Kurskiego? Patrząc na dotychczasowe działania festiwal ten będzie bardzo polityczny, ponieważ festiwal w takiej formie będzie przepełniony prorządową propagandą promującą jedyną słuszną idee prezesa i gardząca wszelką myślą która z wolą prezesa się nie zgadza, żaden liczący się artysta który powinien pozostać apolityczny do takiego festiwalu się nie przyłączy. Będziemy mieli coś na wzór festiwalu piosenki wojsk terytorialnych dla kaczego sortu, gdzie będą się bawić jedyne prawdziwe obecne elity rządzące i ich przydupasy.

    Nie będzie też Air Show 2017 w Radomiu gdyż MON znacząco zredukował program widowiska. AIR Show w Radomiu jest jednym z największych tego typu pokazów w tej części Europy na który rok rocznie przyjeżdża do 200 tyś widzów. Widzowie przyjeżdżają z najdalszych zakątków by obejrzeć widowisko na najwyższym poziomie. AIR Show w Radomiu to marka dla każdego fana lotnictwa. Kiedy ktoś by przyjechał z daleka i zobaczył jakąś fuszerkę Macierewicza mógłby już nigdy na ten festiwal nie powrócić. Dlatego tez władze Radomia podobnie jak władze Opola chcąc utrzymać renomę tych widowisk wolą je odwołać aniżeli pozwolić na festiwale kiczu.

    Jak widać dobra zmiana dotyka coraz większy obszar życia codziennego i czego się dotknie to spierdoli. Nie będzie można posłuchać muzyki, czy nie będzie można obejrzeć festiwalu lotnictwa. Chciałbym tu przypomnieć jeszcze dobrą zmianę w stadninach koni arabskich, na aukcji zorganizowanej rok temu podstawiono lewego licytatora który podbijał stawkę. Kiedy okazało się że przekręt nie wyszedł bo lewy licytator lub licytatorzy wygrali aukcje, próbowano tego konia upchnąć na lewo bez aukcji. Cała proceder sprzedawania na lewo majątku państwowego jest dość dobrze udokumentowany, jest sporo świadków ale Ziobrowa prokuratura co prawda wszczęła postępowanie ale jak do tej pory wynikach śledztwa cicho sza.

    Kacza sprawiedliwość ma dwa oblicza. Oprócz wskazanego powyżej przekrętu w Janowie jest jeszcze wyłudzenie pieniędzy unijnych na zjazd partii Solidarna Polska, jest milioner Berczyński który wykończył Caracale i zwiał do USA, jest korupcja w PKP, jest proponowanie przez Misiewicza stanowisk w zamian za poparcie ale pisowska sprawiedliwość tych ludzi nie ściga. Prezes twierdzi że w Polsce w końcu wróciła wolność, zapomniał dodać że jest to złota wolność dla szlachty pisowskiej której od tej pory prawa obawiać się nie musi.

    Śmierć na komendzie też była przez prokuraturę tuszowana, przez rok nic w tej sprawie się nie działo a komendant jednostki dostał od dobrej zmiany awans. Dopiero wyciek nagrań pokazujące rażenie paralizatorem na podłodze związanego Igora zmusił obecną władze do wyciągnięcia konsekwencji wobec sadystów. Co by było gdyby nagrania te nie wyciekły do opinii publicznej? Zapewne kaczej sprawiedliwości udało by się sprawę zatuszować. Prokuratura miała dostęp do tych nagrań od roku i nie podjęła żadnych działań w tej sprawie.

    Po drugiej stronie kaczej sprawiedliwości jest gorszy zdradziecki sort i tu Ziobrowa prokuratura wykazuje się już dużą kreatywnością i ogromną determinacją. Ściga się Tuska za to że negocjował z Rosjanami możliwość wycofania Polskich Żołnierzy z Afganistanu przez terytorium rosyjskie i w negocjacjach tych ktoś nie dopilnowano jednej opinii, ściga się go za decyzje które według obecnie rządzących były zdradom, czy prowadzi się śledztwo karne na Tuska za aferę Amber Gold,  gdzie prokuratorów którzy w tej sprawie zaniedbań się dopuścili (a którzy należą do szlachty pisowej) to dobra zmiana wynagradza awansami. Prokuratura ściga Kopacz za to że po katastrofie smoleńskiej zamiast jak politycy PIS stamtąd uciekać to pojechała do Rosji by pomóc jak umiała rodziną ofiar tej katastrofy. Jest oskarżenie dla Piniora gdzie powycinano fragmenty z kilku rozmów telefonicznych w taki sposób aby zabrzmiały jak "dowody" na korupcje. Jest Wałęsa na którego "eksperci" Ziobry (chemicy) spreparowali pozytywną weryfikacje podpisu którą grafolodzy po prostu wyśmiali. Jest kozioł ofiarny wypadku Szydło gdzie już drugiego dnia stawia mu się zarzuty a przez długi czas prokuratura nie chce i nie umie odczytać czarnych skrzynek (w końcu odczytano jedną z trzech) i nie potrafi znaleź postronnych świadków wypadku których było sporo.

Opublikowano: 03.06.2017 15:30. Ostatnia aktualizacja: 04.06.2017 09:56.
Autor: slej2
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Przecież to pis używa prokuratury do politycznych celów to przecież patriotyzm, jakby to PO...
  • "Przyszłość po upadku PiS" Może w końcu wróci normalność.
  • "umiesz wyjaśnić, dlaczego 2 na 3 napisałeś dobrze? :P" Aby sprawdzić czy ktoś przeczytał...

Tematy w dziale Polityka