Blog
Taki sobie
slej2
6 obserwujących 113 notek 84099 odsłon
slej2, 6 czerwca 2017 r.

Ja wyroków sędziów Ziobry nie uznaję.

611 41 0 A A A

    Ziobrowa prokuratura to jest jakaś kpina z prawa i sprawiedliwości. Bezczelnie preparuje się dowody na Wałęsę i Piniora, bezczelnie ustawia się śledztwo w sprawie wypadku Szydło, prokuratura nie umie odczytać czarnych skrzynek, przesłuchuje jedynie tych świadków którzy pasują do założenia śledztwa a do innych trafić nie umie. Ściga swoich przeciwników politycznych Kopacz, Tuska na polityczne zlecenie. Jednocześnie ukrywa sadystów którzy torturowali Igora Stachowiaka na komendzie, rozkłada parasol ochronny nad korupcją Misiewicza, chroni milionera oszusta Berczyńskiego, przewleka śledztwa w sprawie korupcji pisowców w PKP czy przekrętu pisowców na aukcji w Janowie.

    Teraz temu "uczciwemu" mają podlegać sędziowie, długopisik Duda podpisał  ustawę o Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury. KSSiP. Od teraz ogranicza się karierę sądowniczą dla osób które nie ukończą KSSiP. Absolwenci po zdaniu egzaminu sędziowskiego (komisję powoła minister sprawiedliwości) dostaną etaty asesorów. Nowe przepisy dają ministrowi prawo do mianowania asesorów, odbierania od nich ślubowania, wyznaczania im miejsca pracy i powierzania faktycznych obowiązków sędziego. Uzależniają asesorów od ministra, choć w 2007 r. Trybunał Konstytucyjny stwierdził, że powoływanie asesorów przez ministra sprawiedliwości jest niezgodne z konstytucją.

    Wracają czasy: Dajcie nam człowieka a paragraf się znajdzie. Od teraz zamykanie wrogów partii stanie się faktem. Ziobrowa prokuratura zrobi "dowody" tak jak już to nieraz robiła i przedstawi je Ziobrowemu sędzi który wyda wyrok zgodny z kaczą "sprawiedliwością".

    PIS uznając jedynie te wyroki które uzna za korzystne i ignorując wyroki niezależnych sądów zaczął już na dobre proces anarchii w kraju. Jak PIS ludowi tak lud Pisowi. Nie uznaje żadnego politycznego wyroku pisowskiego sędzi nawet jeżeli skażą zbrodniarza. Każdy taki wyrok uznaję za partyjny i mnie jak i moich rodaków za nie obowiązujący, politycy nie są od tego aby sądzić, to już jest anarchia a nie sprawiedliwość. To nie ma nic wspólnego z państwem prawa i ze prawdziwą sprawiedliwością, to nie ma nic wspólnego z demokracją kiedy wyroki będą zapadać w partii a nie w niezależnych od partii sądach.

Opublikowano: 06.06.2017 12:40. Ostatnia aktualizacja: 06.06.2017 21:23.
Autor: slej2
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Niestety nie wszyscy uważają tak samo jak ty.
  • Zdziwiłbyś się jak wielu z nich to ludzie wykształceni, to nie tylko ultrasi. Patriotyzm jest...
  • IPN umorzył śledztwo o fałszowanie przez SB teczek na Wałęsę ponieważ . Karalność tych...

Tematy w dziale Społeczeństwo