Blog
Taki sobie
slej2
6 obserwujących 119 notek 90043 odsłony
slej2, 11 czerwca 2017 r.

Co wyście z tą Polską uczynili? Wolą zginąć od terrorysty aniżeli bać się własne

Co wyście z tą Polską uczynili? Wolą zginąć od terrorysty aniżeli bać się własnego cienia.

    Polacy lubią się naśmiewać z prymitywnego murzynka Kaliego który to za zły uczynek uważa kradzież mu krowy a za dobry uczynek uważa jeżeli to on komuś ukradnie krowę. Ale prymityw z tego Kaliego ale czy polskie społeczeństwo nie jest na równie prymitywnym poziomie rozwoju?


    Czym jest państwo prawa? Jest to państwo w którym oskarżenia formułuje się na podstawie prawdziwych dowodów, poparte prawdziwymi faktami a wyrok winy wydaje niezależny sąd, po procesie gdzie każdy ma prawo do uczciwej obrony.

    W dzikim Kraju oskarżenia kieruje się pod adresem tych których nie lubimy a dowody są tu zupełnie nie potrzebne. Tusk złodziej Kopacz kłamczuch, PO korupcja, był spisek Tuska na zamach smoleński, Pinior korupcja, Wałęsa agent, Ścibor-Rylksi zdrajca. Każdy w Kaczym sorcie wie że to jest prawda a czy ktoś przedstawił na to jakiś najmniejszy prawdziwy dowód?

     Ponieważ jakieś dowody trzeba mieć więc się te dowody robi.   Powołuje się "ekspertów" którzy nie mają żadnych kompetencji w dziedzinie w której mają działać. Śledztwo Macierewicza, ekspertyzy Ziobry na Wałęsę, eksperci Dudy w sprawie uniewinnienia Kamińskiego, eksperci w sprawie wojny z TK, są przykłady jak Pis robi bezczelnie "prawdę". W wymienionych powyżej przykładach nie ma ani grama prawdy wszystko jest bezczelnie preparowane.

    I na podstawie tych kłamliwych oszczerstw obrzuca się g..em Wałęsę, Piniora, Ścibora-Rylksiego i każdego polityka opozycji. Pierwsi dwaj to ludzie którzy ryzykując swoim życiem i życiem swoich rodzin skutecznie walczyli z komunistycznym systemem radzieckim. Z brutalną dyktaturą która bezkarnie mogła wydać wyrok na tych ludzi i wrzucić ich do piachu wraz z całymi rodzinami i nikt by im nic nie zrobił. Sama ta postawa jest godna podziwu i powodem darzenia tych ludzi pewnym szacunkiem. To oni byli odsłonięci na pierwszej linii strzału i to oni byli na samym szczycie wrogów komunistycznego systemu, nie Kaczyńscy a zwłaszcza nie Jarosław, ci niby walczyli z systemem ale tak walczyli aby się nie narażać.

    W PIS państwie jednego bohatera walki o niepodległość aresztuje się o 6 nad ranem w jego domu jak jakiegoś bandytę na podstawie pseudo dowodów a na Wałęsę produkuje się fałszywe ekspertyzy mające zmieszać go z błotem. Hańba by dla doraźnych korzyści politycznych niszczyć legendy Polskiej Walki o Niepodległość, przez ludzi którzy gdy było niebezpiecznie chowali się gdzieś w ciemnych dziurach by nikt ich nie zobaczył.

    W państwie PIS atakuje się Ścibora-Rylskiego który odznaczył się męstwem i bohaterstwem posiadając bardzo słabe uzbrojenie stając do walki z uzbrojoną po zęby armią hitlerowską. Ścibor-Rylksi kochał Polskę ponad wszystko i staną do samobójczej walki w jej obronie, teraz patrioci pisowscy go nienawidzą bo sprzeciwiał się gwizdom na cmentarzach, bo nie chciał apelu smoleńskiego na obchodach rocznicy Powstania Warszawskiego. Nie ma ohydztwa którego politycy PIS nie zrobią aby odnieść korzyści polityczne.

    Tusk jest trzecim po Wałęsie i Janie Pawle II Polakiem który odniósł ogromny sukces na arenie międzynarodowej ale Polacy nienawidzą tych którzy odnoszą sukcesy i szczerze Tuska nienawidzą, bo mu się udało. Katolicy Polscy mają jedynie nienawiść w swoich sercach i nienawidzą wszystkich. Polska jako jedyna nie poparła Polaka na stanowisko prezydenta Europy, wręcz robiła wszystko wraz z ohydnymi oszczerstwami nie popartymi żadnymi dowodami aby Tusk nie wygrał. Polak Polakowi gotuje ten los, Polak Polakowi nigdy nie wybaczy i jest gotów pójść na dno byle tylko drugiemu Polakowi się nie udało. Teraz szuka się na Tuska dowodów ciągnąć go po prokuraturach, za to że negocjował z Rosjanami ewentualne przejście Wojska Polskiego przez ich terytorium czy też jakąś wymyśloną zdradę polityczną. Żadnych dowodów na Tuska nie ma ale można mu nasrać w kłamliwie życiorys.

    Po katastrofie Smoleńskiej bohater obecnej władzy Macierewicz jako pierwszy tchórzliwie i panicznie uciekał do Polski.

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/macierewicz-uciek-ze-smolenska-bo-sie-ba_891365.html

Haniebna postawa nie pasująca do godności Polaka, który w całej Historii naszego Kraju w większości bitew i wojen Polacy walczyli w gorszej pozycji startowej ale nie bali się śmierci i godnie podejmowali wyzwania, często odnosząc zwycięstwa nad dużo silniejszymi przeciwnikami.  Taką godną postawą odznaczyła się Kopacz która w przeciwieństwie do Macierewicza nie bała się do Moskwy pojechać i robiła co mogła aby pomóc rodziną ofiar tej katastrofy. Gdzie wtedy był odważny Kaczyński? Gdzie wtedy był odważny Macierewicz? W razie niebezpieczeństwa Kaczyński i Macierewicz będą pierwszymi którzy z Polski będą uchodzić próbując uchronić swoje marne żywota. Ale w PIS państwie to na Kopacz spada odpowiedzialność, bo ona miała odwagę do Rosji pojechać a politycy PIS są czyści bo zaszyli się w swoich norach czekając jak się sytuacja rozwinie.

Opublikowano: 11.06.2017 14:12. Ostatnia aktualizacja: 11.06.2017 14:22.
Autor: slej2
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Przecież to pis używa prokuratury do politycznych celów to przecież patriotyzm, jakby to PO...
  • "Przyszłość po upadku PiS" Może w końcu wróci normalność.
  • "umiesz wyjaśnić, dlaczego 2 na 3 napisałeś dobrze? :P" Aby sprawdzić czy ktoś przeczytał...

Tematy w dziale