Blog
Taki sobie
slej2
6 obserwujących 119 notek 90043 odsłony
slej2, 10 lipca 2017 r.

Mój dom murem podzielony, podzielone murem obie strony.

http://natemat.pl/212199,zajrzelismy-na-krakowskim-przedmiesciu-poraza-widok-podzielonego-miasta-to-cisza-przed-burza
http://natemat.pl/212199,zajrzelismy-na-krakowskim-przedmiesciu-poraza-widok-podzielonego-miasta-to-cisza-przed-burza

    Jak długo chcecie to jeszcze ciągnąć. Kacza władza prowadzi do coraz większych podziałów. Obecnie postały już dwa plemiona które kompletnie nie potrafią ze sobą rozmawiać ale jak to się zaczęło?

    Wina oczywiście zawsze leży po obu stronach i nie chcę tu przedstawiać przeciwników PIS jako aniołków, swoje też ma za uszami ale za doprowadzenie do aż tak drastycznych podziałów w społeczeństwie główną odpowiedzialność spada na Kaczyńskiego. Jego polityka to rządzenie strachem i albo jesteś ze mną albo jesteś Zomowcem, komuchem, resortowym dzieckiem, zdrajcą niemieckim, potomkiem donosicieli na gestapo i tych haniebnych pomówień jakie wygłosił Kaczyński pod adresem swoich oponentów można by jeszcze długo wymieniać.

    Mógłbym konserwatystą wybaczyć gdyby uwierzyli w obietnice kampanii wyborczej ale to że tolerują a wręcz wspierają obecnie rządzących do coraz większej degradacji Narodu wybaczyć już nie mogę. Wasze niezłomne poparcie do wszelkich kłamstw obecnej władzy, do wszelkich przekrętów z kopertami, Berczyńkimi, Misiewiczami, ustawianymi przetargami na grube miliardy pozwalają tej władzy na coraz bardziej śmiałą i bezczelną retorykę, skutkującą popadaniem Polski w coraz większą anarchię.

    Ostatnio Szyszko stwierdził że lewą kopertę którą dawał Błaszczakowi było od legendarnej Inki. Dlaczego by nie wykorzystywać Żołnierzy Wyklętych dla usprawiedliwiania politycznych przekrętów? Ciemny lud za kilka patriotycznych słów wszystko kupi i wszystko wybaczy.

    Czemu ludzie protestują przeciwko miesięcznicą smoleńskim? Gdyż jest to kolejny element gdzie pod przykryciem niby obchodów religijnych głosi się kłamstwa o smoleńsku i wpaja się nienawiść do drugiej strony. Gdyby była to jedynie uroczystość religijna gdzie ewentualnie podawano by postępy w badaniu katastrofy, nie było by żadnych protestów. Ludzie mają już dość kaczej prawdy.


    To prawda prezesa a jak wygląda rzeczywistość. Za czasów PO katastrofę smoleńską wyjaśniał komisja składająca się z najwybitniejszych polskich ekspertów z dziedziny lotnictwa ale wyniki ich śledztwa nie zgadzały się z kaczą prawdą. PIS więc powołał komisje klaunów w której jedyny który miał coś tam do czynienia z lotnictwem (jako informatyk) Berczyński, gdy wygadał się o przekręcie z Caracalami wyjechał świętować Wielkanoc i do Polski już nie ma zamiaru wrócić. Komisja Macierewicza błądzi gdzieś w chmurach produkując coraz to więcej zmyślonych hipotez ale wielbicieli Pis ta polityka na grobach tragicznie zmarłych nie przeszkadza.

    Tej produkcji kaczej prawdy jest pełno. Produkuje się opinie niszczącą legendę Polskiej walki o niepodległość Wałęsy pod którą nikt nie odważył się podpisać. Inną legendę walki o niepodległość Piniora aresztuje się o szóstej nad ranem jak jakiegoś bandytę na podstawie zmanipulowanych paru rozmów telefonicznych. Wypadek Szydło gdzie politycznie wysuwa się oskarżenia dla kierowcy seicento. Tych przykładów produkowania kaczej prawdy można by wymieniać w nieskończoność. Sowiecka mentalność dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie jest codziennością w partii rządzącej. Manipulacja faktami, produkowanie prawdy na potrzeby polityczne, obrzucanie błotem swoich przeciwników to jest cały obraz obecnej władzy.

    PIS RZUCIŁ TYSIĄCE OSKARŻEŃ NA KTÓRE NIE PRZEDSTAWIŁ JAK DO TEJ PORY ŻADNEGO DOWODU I MY NIGDY NIE ZGODZIMY SIĘ NA ŻYCIE W KACZEJ RZECZYWISTOŚCI.

    Jak macie dowody na Smoleńsk to je przedstawcie, jak macie dowody na Wałęsę, Tuska to też je przedstawcie, jak macie dowody na PO to też je przedstawcie a jeżeli ich nie macie to przeproście za lata rzucania fałszywymi oskarżeniami bo tego wymaga przyzwoitość.

    Jak długo chcecie jeszcze ciągnąć szopkę na tragedii smoleńskiej?


    Polska jest coraz bardziej podzielona po mamy z jednej strony wyznawców politycznej prawdy jaką głosi PIS i drugą stronę która nie może już tego słuchać. Obie strony już ze sobą nie rozmawiają ale my nie możemy zaakceptować oczerniania, nagonki, plucia na niewinnych ludzi. W państwie prawa winę orzeka niezależny sąd a w państwach autorytarnych przywódca.

    Piosenka Kultu w dzisiejszych czasach staje się bardzo aktualna.


Opublikowano: 10.07.2017 21:49. Ostatnia aktualizacja: 11.07.2017 19:03.
Autor: slej2
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Przecież to pis używa prokuratury do politycznych celów to przecież patriotyzm, jakby to PO...
  • "Przyszłość po upadku PiS" Może w końcu wróci normalność.
  • "umiesz wyjaśnić, dlaczego 2 na 3 napisałeś dobrze? :P" Aby sprawdzić czy ktoś przeczytał...

Tematy w dziale