Blog
Taki sobie
slej2
11 obserwujących 184 notki 140847 odsłon
slej2, 5 sierpnia 2017 r.

Czy to też jest Polska? Patriotyzm inaczej.

1233 53 0 A A A

    W ten weekend odbywa się znienawidzony przez środowiska konserwatywne 23 przystanek Woodstock. Główny inicjator tych imprez Jurek Owsiak jest bardzo wysoko na czarnej liście zagrożenia dla Polskości. Dlaczego?

     Organizowane przez niego imprezy charytatywne pozwalają na zakup drogiego sprzętu medycznego na które szpitale nie było by stać i które służą polepszeniu opieki medycznej całego społeczeństwa. Nie ma chyba w Polsce szpitala w którym nie było by sprzętu zakupionego przez organizacje Owsiaka. Zapewne trudno by było zliczyć ludzi którym ten sprzęt albo uratował życie albo przynajmniej pomógł szybciej dojść do zdrowia. Wiele jego akcji pozwala wykryć choroby na wczesnym stadium i podjąć skuteczne leczenie. Aż trudno uwierzyć że sporo osobom się to nie podoba i robią wszystko aby to ludziom zohydzić.

     Owsiak organizuje jeszcze jeden z największych festiwali muzycznych w Europie którego mogą nam pozazdrościć inne kraje. Miłośnicy wszelkiej muzyki nie muszą się plątać po całym kontynencie gdyż jeden z najfajniejszych jak nie najfajniejszy jest właśnie w Polsce. Jest się czym pochwalić, można być z tego dumnym.

     Dlaczego więc konserwatyści chcą zniszczyć to co Owsiak od tylu lat buduje?

-Po pierwsze w Polsce nienawidzi się każdego kto odniósł sukces, bo najlepiej jakby nikt nic nie miał i wtedy było by sprawiedliwie.

-Po drugie jego działania przynoszące społeczeństwu wiele dobrego nie pasują do utrwalonego w dziewiętnastym wieku wizji Polskiego patriotyzmu. Niestety szeroko rozumieni konserwatyści mają pewną dziwną przypadłość zawłaszczania sobie Polski na własność. Tylko ich patriotyzm jest ten prawdziwy i każdy inny jest fałszywy i Polska należy tylko do nich i do nikogo innego.

     Czy Woodstock jest anty Polski? Siedzibom zdrajców, chcących zniszczyć Polskę gdzie przeprowadza się muzułmanizacje młodych i przerabia się Polki na przyszłe muzułmańskie terrorystki jak to przedstawia Gazeta Polska?

http://niezalezna.pl/200161-islamski-hidzab-geje-i-sedziowie-czyli-propaganda-na-woodstocku


    Chcecie zobaczyć jak kilkaset tysięcy w większości młodych ludzi śpiewa hymn Polski? To obejrzyjcie ten krótki filmik z otwarcia obecnego Woodstocku. Dla niecierpliwych 30 sekunda.


https://www.youtube.com/watch?v=232FHlVASQU&t=108s


    Obejrzyjcie też piosenkę w wykonaniu Szwedzkiej grupy Sabaton „40 : 1” opowiadającej o bohaterskiej obronie Wizny gdzie podczas kampanii wrześniowej około tysiąca słabo uzbrojonych Polskich obrońców przez trzy dni stawiała opór 40 tysięcznej dobrze uzbrojonej armii niemieckiej.


https://www.youtube.com/watch?v=DS4NbClmEGA


    Przystanek Woodstock jest świetną promocją Polskiej kultury promieniującej na całą Europę. To na ten festiwal przyjeżdża wielu zagranicznych gości. Czemu chcecie to zniszczyć? PIS upolitycznia wszystko i wprowadza politykę w każdy zakamarek naszego życia. Przez te działania zniszczył już festiwal Polskiej piosenki w Opolu, zniszczył też Air show w Radomiu który jest największym tego typu pokazem w naszej części Europy i który z powodów politycznych też się nie odbył. PIS robi też wszystko by utrudniać organizowanie Woodstocku, nieustanie podnosi żądania co do organizatorów które generują olbrzymie koszty, jednocześnie odmówił pomocy Niemieckich strażaków i grup medycznych które chciały za darmo przyjechać by pomóc przy organizacji festiwalu na który przyjeżdża wielu Niemców.

     Woodstock charakteryzuje się dużo tolerancją i otwartością na inne kultury. Dlatego też w chwili kiedy do Europy przybywa fala muzułmańskich emigrantów i uchodźców, na festiwalu organizuje się warsztaty które mają pokazać jak wygląda życie muzułmanów, jakimi są ludźmi, bo to są ludzie tak samo jak my. Insynuowanie że ktoś po tym jak zobaczy jak wiąże się chustę przejdzie na islam jest argumentem niepoważnym, aż trudno uwierzyć że taka tania propaganda znajduje tak szeroki odbiór społeczeństwa. Ten kto twierdzi że noszenie chust przez kobiety jest obce kulturze Polskiej, ten o naszej kulturze nie ma bladego pojęcia. Moja prababka od strony matki jak i babka od strony ojca odkąd pamiętam zawsze nosiły chusty na głowach i ciężko było ich bez tych chust zobaczyć poza domem.

image

Czy promowały one islam? Nie, kultura Polska ponieważ istniała na pograniczu więc ulegała wpływa zarówno zachodnim jak i wschodnim. Rzeczpospolita zawsze była multikulturowa i otwarta, to dopiero Stalin po drugiej wojnie światowej za pomocą przesiedleń i czystek stworzył jednonarodowościowe państwo Polskie. Ta wrogość na obcych w śród Polaków jest dziełem Stalina i niestety jest ona wciąż w Polskim społeczeństwie silan a ostatnio nawet zaczyna zwyciężać. Noszenie przez kobiety chust było kiedyś w Polsce bardzo popularne, wręcz społeczeństwo wymuszało na kobietach by te przykrywały swoje włosy.

Opublikowano: 05.08.2017 17:30. Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 23:30.
Autor: slej2
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Harcownik To ile cwaniaczku według ciebie kosztował stadion Narodowy? Chyba końcowa cena...
  • @Harcownik "Poczytaj sobie jak wyglądały inwestycje na przykładzie DSS i np. stadionu...
  • @Harcownik I jeszcze jedno. Podaj źródło z którego twierdzisz że Tusk wydawał więcej od...

Tematy w dziale Kultura