Blog
Taki sobie
slej2
12 obserwujących 238 notek 202398 odsłon
slej2, 12 lipca 2018 r.

Tu nie chodzi o komunistów w sądach, a oto by być przed sądami bezkarnym.

648 34 1 A A A

    Wczoraj wieczorem coś się zawiesiło i salon24 nie pokazywał nowych blogów. Nie wiem kiedy wszystko wróciło do normy ale rano jeszcze trwała awaria. Publikuje więc ponownie tą notkę, bo po liczbie odwiedzin widać że jest ona znacznie poniżej średniej.

    Sędziowie Sądu Najwyższego nie chcą się podporządkować woli partii i jak do tej pory pozostają jeszcze od pis niezależni. PIS więc wyciąga swoją klasyczną broń i oskarża każdego kto stoi mu na drodze o powiązanie z komunistami. Komunizm nie trwał w Polsce przez kilka lat, a przez lat 45 czyli około dwóch pokoleń Polaków. Komuniści weszli do zrujnowanej Polski i brutalnymi czystkami ustalili nowy ład. Pokolenie urodzone i wychowane w wolnej Polsce jest jeszcze za młode, czyli każdy kto ma ponad 40 lat spędził co najmniej dzieciństwo w Komunizmie i w większym lub mniejszym stopniu jest z tamtym systemem powiązany.

    PIS nie mając żadnych rozsądnych argumentów atakuje sędziego który mu przeszkadza, o powiązanie ze służbami bezpieczeństwa PRL. Na ile te oskarżenia są poważne? Nie wiem, za wcześnie by coś powiedzieć. Abym wydał negatywną opinie o Iwulskim muszą mi zostać przedstawione dowody, jak Iwulski współpracował z tymi służbami? Co robił? Komu zaszkodził? Ale prawica ma dość specyficzne rozumienie prawa i sprawiedliwości i skoro jest przeciwko pis to znaczy że winny, dowody zbrodni są już nie potrzebne, a jakieś śledztwo czy protest to tylko marnowanie czasu. Prawica nienawidzi Komunistów i nawet jeżeli został jedynie przeszkolony w obowiązkowej służbie wojskowej, to i tak jest wystarczający dowód zbrodni.

    Częściowo mógłbym przyjąć tą argumentacje gdyby nie obłuda jaka za tym stoi. Ci sami ludzie którzy teraz najchętniej spalili by Iwulskiego na stosie, nie mają nic przeciwko komunistą w szeregach ich idoli. Nie przeszkadza im Piotrowicz w wręcz zażarcie go bronią. Nie mają też nic przeciwko takim Komuchom jak Berczyński czy Jasiński. Więcej Komuchów w pis znajdziecie w linku poniżej.


https://wiadomosci.wp.pl/akcja-piotrowicze-kto-z-pis-nalezal-do-pzpr-6067060569051777a

    PIS mówi że sędziowie powinni być nieskazitelnie czyści i nie przeszkadza im fakt że sędzia Trybunału Konstytucyjnego powołany przez PIS i będący zastępcą prezesa Mariusz Muszyński był szkolony przez służby specjalne, a mąż prezes TK Przyłębskiej figuruje jako współpracownik służb specjalnych PRL TW Wolfgang.

    Jak się okazuje antykomunistyczny PIS jest przesiąknięty komunistami, z tą różnicą że ci którzy partii są przydatni to dobrzy komuniści, a ci którzy partii rządzącej się przeciwstawią to źli komuniści.

    Nie dajcie się nabrać na komunistę Iwulskiego. Nawet jeżeli okaże się że ma sporo na sumieniu, to tu nie chodzi o czyszczenie sądów z komunistów, bo pis nie widzi problemu by na jego miejsce powołać innego komunistę. Tu chodzi o uzyskanie złotych wolności dla partyjniaków by kontrolowali sądy i by być za swoje wałki bezkarnym.

    Chodzi o to aby Ziobro nie musiał obawiać się wyroku skazującego za defraudacje Unijnych dotacji, by milioner i komuch Berczyński nie musiał się obawiać wyroku za "uwalenie" przetargu na miliardy, aby Szydło nie musiała się obawiać zrobienia sobie makijażu za 49 tyś zł, aby Duda nie obawiał się wyroku za wynajem namiotu który już stoi za drobny milion złotych i wiele, wiele innych podobnych "interesów".

    Zbrodnia to nie zbrodnia kiedy nie zostanie ukarana, czyli kontrolując sędziów wszystko będzie się odbywać zgodnie z prawem, jak rzekła nasza była już Premier Beata Szydło.

Opublikowano: 12.07.2018 18:15. Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 18:34.
Autor: slej2
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Ale o co chodzi? Polacy są mistrzami w robieniu wałków, księciunio tak zakręcił że jedyne...
  • Wydawałoby się że po takich doświadczeniach Polaków czasy politycznych śledztw i wyroków...
  • Na ponad trzy lata rządów 4 patrioty i 20 wyrzutni rakietowych, jak to powiedzą w PIS pełny...

Tematy w dziale Społeczeństwo