Taki sobie
Zawsze warto być człowiekiem
13 obserwujących
312 notek
318k odsłon
156 odsłon

Odpowiedź zbiorcza do wczorajszej notki.

Wykop Skomentuj2

    Przedwczoraj opublikowałem notkę:

Polska to wspaniały Kraj, tylko Polacy się obecnie pogubili. Polemika z Echo24.

https://www.salon24.pl/u/przestrzen2/949757,polska-to-wspanialy-kraj-tylko-polacy-sie-obecnie-pogubili-polemika-z-echo24

która była odpowiedzią na notkę Echo24

https://www.salon24.pl/u/salonowcy/949923,a-jednak-mialem-nosa-piszac-ze-mi-nie-po-drodze-z-pis-em.

    Przyznaje się że ni podałem w niej linku do tekstu Echo24 i był to mój błąd. Nie podałem linku gdyż pisałem tą notkę bardzo późno i po prostu to przeoczyłem za co przepraszam. Jednak twierdzenie że jest to manipulacja jest bardzo przesadzone, gdyż czytelnicy salon24 dobrze wiedza kto to jest Echo24 i jeżeli nie czytali tego tekstu to bez problemu by go odnaleźli. Wspomniałem że jest to odpowiedź na tekst z tego samego dnia.
     W odpowiedzi na to że manipuluje oświadczam, nikt nigdy mnie manipulacji nie szkolił, wszystkie moje teksty bez żadnego wyjątku są wynikiem moich przemyśleń i mojego spojrzenia na opisywane zagadnienia. Nikt nie składa zamówień na tekst, nikt nie wskazuje mi o czym mam pisać. Za żadną notkę pisaną na salonie24 nigdy nie dostałem ani grosza, ani żadnej innej nagrody czy korzyści.
    Nie krytykuje partii rządzącej gdyż kocham czy uwielbiam Tuska, Schetynę czy Kwaśniewskiego. Nie wspieram żadnego ugrupowania politycznego i nie agituje za żadną opcją polityczną. Na prawie ćwierć tysiąca notek jest zaledwie kilka fragmentów o opozycji.
    Krytykuje partie rządzącą gdyż nie podoba mi się co ona robi i w jaki sposób to robi. W moim rozumowaniu są to często złe rozwiązania i nie rzadko podłe i pogardliwe dla innych ludzi. Nazywanie mnie lewakiem nie ma nic wspólnego z prawdą. Jestem z centrum i bliżej mi do prawej strony niż do lewej. PIS promując lewicowe rozwiązania 500+ czy krowa+ są bardziej lewicowi ode mnie. Ale ja pisu nie będę nazywał partią lewicową, bo ten podział na lewaka prawaka jest zagadnieniem bardzo skomplikowanym i nie istnieje biało-czarny obraz takiego sortowania ludzi.

    To że ktoś kiedyś uwierzył PIS nie robi go złym człowiekiem, ale jeżeli popierasz i bronisz to jak PIS gardzi i postępuje z poszczególnymi grupami społecznymi, to już jesteś współwinny tym czynom. Przykład nauczycieli, sędziów czy lekarzy z których robi się wrogów ludu i zagrożenie dla Polskości, wyzywa się ich od zdrajców i lewaków.
    Echo24 miał szanse odciąć się od tego typu podłości i nazwać je nienormalnością, bo jest to nienormalna rzeczywistość żywcem wyjęta z PRL. W PRL tak samo traktowano tych którzy odważyli się strajkować, zamiast szukać rozwiązania wyzywano ich od zaplutych karłów reakcji. Echo24 miał szanse się odciąć od tych działań ale wyzywając mnie od manipulantów broni tych zachowań jako zupełnie normalne. Jego wybór służyć lustrzanemu odbiciu PZPR gdzie lewackie idee zastąpiono prawicowymi, ale sposób postępowania ze społeczeństwem jest ten sam. Z władzą się nie rozmawia władzy się słucha. Propozycje od władzy są po to aby je przyjąć a nie po to aby je negocjować.
    Dla Echo24 zacytuje jeszcze tylko jego idola: „nie da się stać po dwóch stronach barykady”. Albo bronisz Nauczycieli albo bronisz władzy która chce ich zniszczyć i upokorzyć.
    Tak samo przewodniczący Solidarności Proksa, jednego dnia mówi że propozycje przedstawione przez rząd są nie do przyjęcia, po czym kilka dni później je podpisuje zdradzając członków swojego związku zawodowego.

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka