Taki sobie
Zawsze warto być człowiekiem
11 obserwujących
273 notki
282k odsłony
393 odsłony

Odlot Kaczyńskiego

Wykop Skomentuj18

Dzisiaj Kaczyński stwierdził

(LGTB)"-Chcą wedrzeć się do szkół, przedszkoli i rodzin"

Szkoda że nie dodał że geje chcą gwałcić waszych mężów, a lesbijki gwałcić wasze żony. W jaki to sposób szwadrony LGTB mają tego dokonać?


"- Nie pozwolimy, by polska rodzina była rozbijana! By dzieci były seksualizowane. Powtarzam: to w Polsce się nie uda, obronimy Polskę."

Najlepszym przykładem ohydnego kłamstwa jest twierdzenie że są plany uczenia czterolatków  o masturbacji. W programie nauczania jest informacja dla nauczycieli i rodziców że dzieci na etapie poznawania swojego ciała zaczynają się dotykać i niekiedy ten własny dotyk może przybrać formę masturbacji. Jest to informacja dla opiekunów a nie wiedza która będzie uczona czterolatków.

Innym kłamstwem jest twierdzenie że LGBT będzie uczyć wychowania seksualnego. Nie było żadnych planów rekrutacji ze środowisk LGTB a wychowania seksualnego mają specjaliści z tej dziedziny po wieloletnich studiach.

Otóż okazuje się edukacja seksualna młodzieży czyli uświadamianie młodzieży czym jest seks (jaką role pełni, jakie są zagrożenia z nim związane i jakie niesie za sobą konsekwencje) jest atakiem na wolność Polaków. Przecież lepiej jest żyć w ciemnogrodzie gdzie seks jest tematem wstydliwym a młodzież dowiaduje się o nim od kolegów, księży, gazetek dla dorosłych i filmów porno. Takim ciemnogrodem łatwiej się rządzi.


"- Oni chcą odebrać nasze świętości i nasze prawa. Atakują rodziny i Kościół. Chcą, żeby zwykłe pójście do kościoła stało się problemem"

Jakoś mi umknęło ale ja nie widziałem jeszcze demonstracji LGTB przed kościołem blokująca wejście, rzucających w wiernych kamieniami lub butelkami po piwie, czy w jakiś inny sposób zakłócających nabożeństwa.

"- Jestem ogromnie wdzięczny abp. Markowi Jędraszewskiemu za to, że w słowach zdecydowanych ujął problem "

Porównywanie LGTB do Sowietów którzy wymordowali setki tysięcy niewinnych Polaków i zniewolili nasz Kraj jest po prostu podłością i mową nienawiści. Jest to szczucie Polaka na Polaka z którego Kaczyński jest znany. W ten sposób właśnie nakręca się spirale nienawiści i rozwala strukturę społeczną od środka.


"Cieszę się, że w Poznaniu prokuratura wzięła się za tych, którzy kukle abp. Jędraszewskiego podrzynali gardło, na to trzeba odpowiadać "
Też się ciesze że ten idiota będzie mieć kłopoty ale trzeba tu zaznaczyć że była to reakcja na nienawiść jak płynie z prawej strony na środowiska LGTB. Przemoc rodzi przemoc i jest to tylko kwestia czasu kiedy przemówienia takie jak wygłosił Kaczyński, gardzące innymi będą budzić agresje u strony przeciwnej. Kaczyński też nie ma moralnego prawa krytykować takiego wydarzenia, bo sam kiedyś palił kukłę Wałęsy ale w PISpaństwie co wolno PIS to nie tobie smrodzie.Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka