Taki sobie
Zawsze warto być człowiekiem
13 obserwujących
328 notek
328k odsłon
1042 odsłony

No to się zacznie.

Wykop Skomentuj15

    Oczywiście trzeba jeszcze trochę poczekać jeden punkt mniej dla PIS jeden więcej dla kogoś innego i PIS może nie mieć większości. Ale jest spora szansa że PIS znów uzyska większość i pytanie co dalej. Ja już mogę pokusić się o prognozę na najbliższy rok.

    Za rok wybory Prezydenckie i PIS aby utrzymać pełnie władzy musi je wygrać. Gdyby PIS je przegrał to nie ma żadnych szans dokończyć "dobrą" zmianę, czyli dokończyć podporządkowywanie partii sądownictwa, zneutralizowania wolnych mediów i założyć kaganiec na samorządy, tak aby już nigdy jedyna słuszna partia nie straciła władzy.

    Prezes obiecał że przekona tych którzy nie głosowali na PIS aby uwierzyli w "dobrą" zmianę. Należy się więc spodziewać ofensywy na wolne media tak aby wszystkie potwierdzały tezy TVPpis jak to się obecnie obywatelom żyje dobrze i nie stresowali obywateli że ktoś tam ma kamienice, inny buduje wieżowce, KNF oferuje łapówki a jakiś pociotek dostał milionowe kredyty lub dofinansowania. Jeżeli narzekał byś na służbę zdrowia to rządowa propaganda ci wytłumaczy że jest inaczej, a jak za jakiś lek zapłacisz tysiąc to dowiesz się że tak naprawdę zapłaciłeś 3,20. Teraz już z każdej strony zapewniany będziesz jak to ci się żyje super i jak za parę lat przegonimy Niemcy w dobrobycie.

    43% to za mało aby wygrać wybory Prezydenckie zwłaszcza że PIS swoją agresywną postawą i awanturnictwem narobił sobie wrogów w całej reszcie. Następne wybory PIS musi wygrać i nie będzie zmiłuj się. Wybory się skończyły PIS może zdjąć maskę miłego dziadziusia który chce porozumienia.

Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka