?
"Wszystko zostało już powiedziane, ponieważ jednak nikt nie słucha, trzeba wciąż zaczynać od nowa." - André Gide
11 obserwujących
172 notki
126k odsłon
296 odsłon

Uwaga! Achtung! Attention! Jedyny bezpieczny sposób poruszania się

Wykop Skomentuj20

we wszystkich miejscach publicznych.


Z najnowszych badań prowadzonych nad koronawirusem przez kilka zależnych i niezależnych gremiów naukowych na całym nowym świecie bezsprzecznie wynika, że koronkj fruwają tylko na określonych wysokościach - im niżej, tym ich mniej, a przy samej glebie nie latają wcale.

W związku z powyższym, jako najbezpieczniejszy sposób poruszania się we wszystkich miejscach publicznych, usilnie zalecane jest chodzenie na czworaka, a jeszcze lepiej czołganie się, czyli pełzanie.

W celu polepszenia komfortu nowego sposobu się poruszania sugerowane są specjalne nakolanniki, nałokietniki, rękawice, specjalny rodzaj obuwia oraz pozostałych części wyjściowej garderoby. Ich produkcja ruszy już wkrótce pełną parą!  

Oczywiście, nadal i na czas nieokreślony, najlepszą ochroną przed koronkami jest pozostawanie w domu i oczekiwanie na funkcjonariuszy od wyszczepiania, a gdy wyjątkowo pilna potrzeba skłoni nas do wyjścia na zewnątrz, mamy poruszać się wyżej opisną techniką! Aby korzystanie z niej nie stwarzało żadnych problemów, czyli by swobodnie chodzić na czterech łapach lub pełzać, zaleca się także, choćby od zaraz, podjęcie stosownych ćwiczeń i treningów w mieszkaniu, co podwójnie wyjdzie każdemu na zdrowie!

Wykop Skomentuj20
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale