?
"Wszystko zostało już powiedziane, ponieważ jednak nikt nie słucha, trzeba wciąż zaczynać od nowa." - André Gide
15 obserwujących
193 notki
137k odsłon
  356   2

Zawłaszczenie lokalne i globalne, czyli...

... czas psychopatów.


Mam odrzut, cykliczny, lecz obecnie dłuższy i znacznie mocniejszy względem poprzednich, ze wszech miar odrzut zdrowy od bieżączkowej galopki informacyjnej, nawet ze źródeł niezależnych (a raczej w większości nieco mniej zależnych, czy też zależnych "inaczej"). I nie chodzi tu nawet o treści informacyjnych czy dezinformacyjnych przekazów, ale o język, słowa wtrącające nas w niskie wibracje, negatywne emocje (strach, złość, gniew), zmartwienia, obawy, stres, przygnębienie.

Oczywiście, warto wiedzieć, co w trawie piszczy, lecz jak ważne jest to czym się karmię, jak ważna jest dieta, także ta dla umysłu i duszy - o tym przynajmniej sam siebie nie muszę przekonywać. Stara chińska maksyma mówi, że jeśli ojciec choroby jest nieznany, to jej matką z pewnością była zła dieta. Tak wiec, uważnie trzeba wybierać i przyjmować pokarm, a nawet towarzystwo, czy to w realu czy to w wirtu, bo "złe towarzystwo jest gorsze od śmierci."

A przede wszystkim - w życiu trzeba żyć... i robić swoje 

https://youtu.be/-65BK34L770


Co więc skłoniło mnie żeby wyświetlić się na Salonie? 

Jakiś czas temu trafiłem w necie na Panią dr Izabelę Kopaniszyn. Jej przekazy jak i cała osoba (mądry, dojrzały, piękny Człowiek) mocno ze mna rezonują, jak to z podobnymi do siebie wibracjami bywa ;)

Wiele treści - jeśli nie wszystkie - godne jest szerokiego udostępniania, jednak poniższe wystąpienie, choć sprzed roku, z całą pewnością należy rozpowszechniać, dopóki tylko na tym świecie istnieć będą antyludzie.


A teraz do rzeczy, czyli mocny, skondensowany przekaz dr Izabeli Kopaniszyn:


"Nie potrzebujesz teorii spiskowych aby wiedzieć, nie wierzyć - wiedzieć, że miliony ludzi łatwo jest zrobić w bambuko, łatwo jest miliony ludzi nabrać, oszukać do tego stopnia, że sami zapominają, co wiedzą a zaczynają wierzyć w rzeczy, które w najmniejszym stopniu nigdy nie były prawdziwe, które nawet koło prawdy nie leżały."
Psychopata - antyczłowiek esencjonalny:

https://youtu.be/8lIh7fOzk7w


............................

YouTube: 

https://youtube.com/c/InstytutNelumbo

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale