?
"Wszystko zostało już powiedziane, ponieważ jednak nikt nie słucha, trzeba wciąż zaczynać od nowa." - André Gide
10 obserwujących
143 notki
109k odsłon
180 odsłon

O świeżej krwi i politycznym kazirodztwie wspomnienie (2013/14)

Wykop Skomentuj6


"Zdaniem Beaty Kempa, w polskiej polityce powinno być więcej nowych twarzy i "świeżej krwi". Zarówno w samorządach jak i w polityce krajowej. - W tym kontekście nasz kandydat na Prezydenta Elbląga, Paweł Kowszyński, jest tego najlepszym przykładem: młody, wykształcony, dobrze zorganizowany, za którym nie ma żadnej przeszłości politycznej - wskazywała Kempa. - Optuję też za tym, by na poziome parlamentu uchwalić prawo, które wprowadzałoby możliwość rządzenia tylko przez dwie kadencje - bo nie może być tak, że ktoś się dozgonnie urządza na urzędzie. Dlatego patrząc na tę radę miejską, która była w Elblągu trzeba jej powiedzieć pas. Teraz postawmy na nowych - oceniła poseł Solidarnej Polski".

Z wystąpienia Beaty Kempa na spotkaniu z mieszkańcami Elbląga - relacja z dnia 21 czerwca 2013 r. 

https://biznes.wprost.pl/405130/kempa-polskiej-polityce-potrzeba-swiezej-krwi.html

kopia:

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:r23NNmn6hugJ:https://biznes.wprost.pl/405130/kempa-polskiej-polityce-potrzeba-swiezej-krwi.html+&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl


Polityczne kazirodztwo

"Im szybciej zrozumiemy, że z tego zarobaczonego i spleśniałego ziarna nie będzie chleba tym lepiej dla nas. Nadszedł czas na wypalenie tego, co stare i dokonanie nowego zasiewu, ale to z kolei skutecznie blokuje obecna konstytucja i ordynacja wyborcza. W III RP żywcem przeniesiono sowiecki patent, według którego utworzono PRL. Tam też reprodukowano się w ściśle określonym gronie, którego znakiem rozpoznawczym i jednocześnie wabikiem były feromony wydobywające się z cuchnących sowieckich kufajek i walonek. Obecna klasa polityczna od prawa przez centrum do lewa to okrągłostołowy pomiot i jego kompletnie zdegenerowane potomstwo z różnego rodzaju politycznymi mutantami i potworkami"

Tekst ukazał się w Warszawskiej Gazecie, wysłane przez kokos26 w 07-11-2014

https://naszeblogi.pl/50518-polityczne-kazirodztwo


Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale