Blog
Gawronski Rafzen
Gawronski-rafzen
Gawronski-rafzen Rolnik Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce
0 obserwujących 167 notek 86668 odsłon

Moje ostatnie komentarze

@Sowiniec Ja też mam negatywny stosunek do zbrodniarzy i idę siedzieć za moje poglady !
@PanMarecki W internecie jest bardzo dużo manipulacji na portalach. Po owocach ich poznacie.
@premier-obiecal Zasadnicza kwestia tej informacji to elektorat.
@meaculpa Nigdy nie przypuszczaliśmy, że życie dopisze dalsze scenariusze.
@poldek Polacy dostali takiego szoku z obecną władzą jak osoba po ślubie, która dowiaduje się o skłonnościach homoseksulnych męża lub żony.
100 lat 100 lat dla Jankego i właścicieli salon24. Poważne referencje opiniotwórcze powinny być zapisane złotymi litrami na sztandarach władzy totalitarnej w Polsce. Ps. Mam nadzieję, że już nie będą zwijać moich wpisów.
100 lat 100 lat dla Jankego i właścicieli salon24. Teraz każdy ze swą grupą przyjdzie na Krakowskie Przedmieście i jest patriotą, prawicowcem, katolikiem, Polakiem po czym kilka wywiadów i już można szykować się do wyborów na...
100 lat 100 lat dla Jankego i właścicieli salon24. Każdy ma prawo do opinii problem tylko w tym, o co pytamy rozmówcę. Ps. Mam nadzieję, że z takimi życzeniami nie utajnią wpisu.
100 lat 100 lat dla Jankego i właścicieli Salon24. Ps. Komentarze i teksty są utajniane więc muszę wychwalać (przemilczę czego mu życzę). Co do tekstu i problemu, to jest to totalna porażka każdej władzy.


O mnie

BLASK PRAWDY jaśnieje we wszystkich dziełach Stwórcy, w szczególny zaś sposób w człowieku, stworzonym na obraz i podobieństwo Boga (por. Rdz 1, 26): prawda oświeca rozum i kształtuje wolność człowieka, który w ten sposób prowadzony jest ku poznaniu i umiłowaniu Pana. Dlatego psalmista woła: „Wznieś ponad nami, o Panie, światłość Twojego oblicza!” (Ps 4, 7).

Ostatnie komentarze

  • @Sowiniec Ja też mam negatywny stosunek do zbrodniarzy i idę siedzieć za moje poglady !
  • @PanMarecki Nowy portal ? TAK.
  • @PanMarecki W internecie jest bardzo dużo manipulacji na portalach. Po owocach ich poznacie.