7 obserwujących
223 notki
198k odsłon
  194   0

Konwencja Stambulska z koniem trojańskim gender

Na zdjęciu, starszy pan z brodą, pedagog Uniwersytetu Adama Mickiewicza, ustala plan zadymy z gejem w sukience, dla niepoznaki zakrytej bluzą z seledynowym kołnierzem (na zdjęciu). 

image

Po naradzie z szefem trzeba zrobić makijaż  szminką.

image

W momencie rozpoczęcia wykładu, bluzę zrzuca (tors ma płaski bez biustu pod gorsetem) i rozpoczyna się zadyma. 

image

Wykład ks. prof. Bortkiewicza o zagrożeniach dla rodziny ideologią Gender, odbył się 5.12.2013 r., na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Grupa rozwścieczonych wandali i homosiów, próbowała w sposób prymitywny zagłuszyć wykładowcę. Bojkot zakończył się niewypałem, a licznie zebrani słuchacze nie chcący słuchać idiotycznych wrzasków, przeszli do sąsiedniej sali, gdzie wykład został w spokoju dokończony.

W międzyczasie policja, z chamskim marginesem zaprowadziła błyskawicznie porządek. Pomimo obrażania policjantów, czynnym atakowaniem z inwektywami, ci zachowali wyjątkowo zimną krew i zdecydowanie wobec rozwydrzonej bandy głąbów, biegających po krzesłach i stołach sali wykładowej. Brawo policja- wielkie uznanie i szacunek za zdecydowanie i profesjonalizm w przeciwdziałaniu wandalom.

Konwencja Stambulska to typowy koń trojański, mający deprecjonować odwieczne prawa biologii. Opakowano ją, a jakże, w zwodniczy tytuł, o rzekomej "obronie kobiet przed przemocą w rodzinie". Tymczasem chodzi w niej głównie, o przeszmuglowanie ideologii gender, destrukcyjnej wobec praw biologii.


Autor zarejestrowanego materiału filmowego: blubry.pl 


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale