7 obserwujących
224 notki
198k odsłon
  184   1

Agresywne wybryki LGBT z hipokryzją sponsorów

Agresywny działacz LGBT profanuje uroczystość odśpiewanego hymnu przez reprezentację Węgier, przed meczem z Niemcami w Monachium i przy aplauzie niemieckich kibiców. Burmistrz chciał ukarać Węgrów za ustawę chroniącą dzieci przed propagowaniem ideologii LGBT, poprzez podświetlenie stadionu i okolicznych budynków tęczową poświatą, na co nie wyraziła zgody UEFA.

imageEkscesy kiboli angielskich. podczas sportowych eliminacji i po przegranym finale na Euro 2021.

Nieodłączna  tęcza na miniaturce Volkswagena z piłką, w ramach propagandy tzw.różnorodności, podczas meczów w Anglii i Niemczech

image

Do kompletu ekscesów działaczy i tzw. kiboli, pajacowanie piłkarzy angielskich- klękających przed meczami, w obronie ludzkości przed tzw."wszechobecnym rasizmem", w ramach modnego hasła "black lives matter" czyli czarne życie ma znaczenie.

image

Stara maksyma cesarza rzymskiego głosiła "pecunia non olet" czyli pieniądz nie śmierdzi, w ramach podatku od toalet miejskich. Skoro reklamy ideologii LGBT, propagowanie aborcji i ograniczanie przyrostu naturalnego, finansowane są przez fundacje amerykańskich miliarderów Sorosza i Forda, z obłudą walki o demokrację, przeciw "wszechobecnemu" rasizmowi i w ramach walki z biedą w krajach trzecich, to zapewne klęczącym piłkarzom,  za występy teatralne coś skapnęło.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale