Blog
Nie dla grubej kreski
anty bolszewik
anty bolszewik Inżynier elektronik, energety
7 obserwujących 210 notek 180928 odsłon
anty bolszewik, 19 listopada 2016 r.

Wściekłość lewactwa po zwycięstwie Trumpa

O zwycięstwie Trumpa "w praktyce przesądziło niewiele ponad 100 tysięcy głosów w trzech stanach tzw. "zardzewiałego pasa": Pensylwanii, Michigan i Wisconsin" - tłumaczy Oskar Górzyński. - "Stany te, które przed wyborami były uważane za stosunkowo bezpieczne dla Clinton (w Michigan i Pensylwanii republikanin odniósł ostatnie zwycięstwo w 1988 roku, w Wisconsin - od 1984), lecz w tym roku zagłosowały na Trumpa. Wszystkie trzy należą do największych skupisk amerykańskiej Polonii" - dodaje.

 W Pensylwanii mieszka 800 tys. Polaków, z czego uprawnionych do głosowania jest ok. 600 tys. Wystarczyło przesunięcie głosów 25 tys. naszych rodaków z Demokratów na Republikanów, by przeważyć szalę zwycięstwa w stanie na korzyść Donalda Trumpa i by uzyskał on 20 głosów elektorskich. Trump wygrał w Pensylwani z Clinton różnicą nieco ponad 50 tys. głosów bezpośrednich. – Ci ludzie nie są konserwatywni, kierują się bardziej w stronę liberalną, jednak w tych wyborach poszli za Trumpem, nie mogąc znieść sytuacji zwycięstwa kandydata firmowanego przez Obamę.

Polonia w czasie kampanii zorganizowała z Trumpem w Chicago spotkanie, na którym Trump potwierdził sojusz polsko-amerykański, stwierdził,  że Polska jest jednym z czterech ważnych państw, dotrzymujących zobowiązań w NATO, obiecał zniesienie wiz dla Polaków, oraz pomoc w odzyskaniu wraku Tupolewa od Rosji.

Ze strony Clinton, prócz majaczeń o zagrożonej u nas demokracji i konieczności zwrotu mienia pożydowskiego, nie zostały nawiązane jakiekolwiek pozytywne relacje.

Tramp potwierdził w wywiadzie, że wie o walnym przyczynieniu do jego zwycięstwa- polonii amerykańskiej, w której większość stanowią katolicy.

W kilka godzin po ogłoszeniu wyników wyborów Prezydent Duda, jako siódmy z państw UE, odbył dłuższą rozmowę z nowo wybranym Prezydentem USA i  pogratulował zwycięzcy.

Poniżej udokumentowane reakcje po zwycięstwie Trumpa.

1. Tu, do czego zdolni są globaliści, w swych wynaturzonych demokratycznych planach?

 

2. Jak ustawiano propagandę pod niedoszłe zwycięstwo Clinton?

 

3. Tutaj- wściekłe ataki murzyńskich "demokratów" i ideologów gender, oraz ich brutalne akty terroru, po zwycięstwie Trumpa

 

4. Wyzwiska od faszystów, formułowane przez oszalałe feministki i zwolennków H.Clinton- porównywanie do Hitlera, to kopia z naszego podwórka i sabatu ANTIFY i KOD-dziarzy

 

 

 
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Nie mogę znieść, że Michnik stał się obrońcą Kiszczaka i Jaruzelskiego. Sądy ferujące wyroki uniewinniające za obraźliwe nazwanie chamem prezydenta i pouczające dlaczego to nie jest obrazą, to karykatura i ich jednostronne upolitycznienie.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @Dry Imact -  typowe wydanie snobizmu na nowo modę- z inwektywami w wydaniu anglojęzycznym, z...
  • He, he wszędzie lewactwo unijne widzi łapy Putina, tymczasem gołym okiem widać unijne...
  • 23.12.2017 r. Donosy totalnej opozycji za granicą, to tak jak załatwianie się do własnego...

Tematy w dziale