Blog
Nie dla grubej kreski
anty bolszewik
anty bolszewik Inżynier elektronik, energety
7 obserwujących 210 notek 177431 odsłon
anty bolszewik, 22 stycznia 2017 r.

Ciamajdan PO- ze wsparciem oficerów SB i WSI

282 1 1 A A A

Nie udało się Platformie i Nowoczesnej zablokować uchwalenia budżetu i ustawy deubekizacyjnej.

Blokada ustaw i skoordynowana z nią perfekcyjnie demonstracja wokół Sejmu, miały w ich chorych umysłach doprowadzić do- rozruchów, niszczenia mienia, opanowania ważnych budynków państwowych i w konsekwencji metodą „majdanu” na Ukrainie, doprowadzić do obalenia demokratycznie wybranych władz w Polsce.

Tymczasem z zamiarów wyszedł „ciamajdan”, ale jak w poniższym filmie- byli oficerowie z WSI i SB nie odpuszczą. Przegrali potyczkę, ale nadal marzą o wygraniu wojny, zakładając bierną postawę prawicy, która boleśnie i zdecydowanie odsunęła ich od władzy i pieniędzy.

 Jak dotąd opozycja poniosła 3 dotkliwe porażki:


1. Trybunał Konstytucyjny po odejściu upolitycznionego prezesa Rzeplińskiego, przestał zajmować się      polityką, a zajął się orzecznictwem wobec dawno zarejestrowanych i nie roztrzygniętych sporów  konstytucyjnych. 

2.Unia Europejska unika wspierania awantur opozycji, która coraz bardziej ją kompromituje i odsuwa od istotnych problemów w Europie.

3.Sondażowe poparcie dla sprawujących władzę wzrosło, wbrew planom rozczarowanej opozycji. Jednocześnie Polska w ocenie instytucji rankingowych, nadal zachowuje dobrą stabilną pozycję, co od nowego roku przekłada się na zakontraktowane dwie poważne inwestycje zagraniczne, które dadzą kilkadziesiąt tysięcy nowych miejsc pracy.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Nie mogę znieść, że Michnik stał się obrońcą Kiszczaka i Jaruzelskiego. Sądy ferujące wyroki uniewinniające za obraźliwe nazwanie chamem prezydenta i pouczające dlaczego to nie jest obrazą, to karykatura i ich jednostronne upolitycznienie.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • A sprawy złodziejskich prywatyzacji kamienic w Warszawie, ze współudziałem sędziów...
  • Pisanie po próżnicy i demagogia, bez pokrycia w faktach, i to Pan niech się wysili jeśli nie...
  • Za bezprawną współpracę z rosyjskimi służbami wywiadu, bez nadzoru nad ich pobytem na...

Tematy w dziale Polityka