7 obserwujących
222 notki
195k odsłon
746 odsłon

Lista pedofilii skrywanych przez Sekielskiego i Smarzowskiego

Wykop Skomentuj9

          Oto lista osiemdziesięciu zboczeńców za oceanem, molestujących dzieci, o czym nie donoszą żadne media z ich pupilami Smarzowskim i Sekielskim. Łatwo zgadnąć dlaczego, a pedofile żyją tam nadal przez nikogo nie niepokojeni:

 https://gloria.tv/article/ArVAmxwS6U1p2BtqN2KdWVxjQ

                                                                 image      

Roman Polański reżyser (syn Mojżesza Lieblinga i Buli Katz-Przedborskiej) - w 1978 roku został oskarżony o zgwałcenie 13-letniej Samanthy Gailey (Samantha Geimer), z wykorzystaniem jej bezbronności po podaniu narkotyków. Ucieczka do Paryża, uchroniła go od procesu i odpowiedzialności karnej. Jest ścigany do dzisiaj przez sąd USA. Pierwszego maja 2018 roku został wykluczony z Amerykańskiej Akademii Filmowej.

image

Yehuda Nussbaum - kontroler tkanin rytualnych i rabin molestujący dzieci, wciąż ma dostęp do chłopców w jesziwie Brooklyn’skiej.

Rabin Elior Chen i jego zwolennicy są podejrzani o czyny drastycznego maltretowania dzieci w wieku 3 i 4 lat, które były wściekle i systematycznie bite młotkiem, kaleczone nożem i innymi narzędziami, przy czym czyny te miały charakter przestępstwa ciągłego, bowiem trwały miesiącami, dopóki młodsze z dzieci nie straciło przytomności.

Rabin Jerry Brauner (znany także jako: Yechiel Brauner)-uznany winnym oskarżeń o przestępstwa wykorzystania seksualnego 1-ego stopnia oraz 3-ego stopnia: przedmiot sprawy – poddanie innej osoby czynności seksualnej bez jej zgody. Skazany na 11 lat okresu próby z warunkowym zawieszeniem wykonania wyroku więzienia, poddany przymusowemu uczestnictwu w programie terapeutycznym dla osób dokonujących napaści z pobudek seksualnych. Brauner pozostaje na warunkach próby od 2002 roku za wykorzystanie seksualne 15-letniego chłopca.

Rabin Ephraima F. Shapiro - stanął pod zarzutem molestowania seksualnego wielu chłopców w okresie ponad 50-ciu lat.

Rabin Lewis Brenner - uznany za winnego molestowania dzieci. Akt oskarżenia wniesiony do sądu obejmował 14 zarzutów o czyny sodomii, wykorzystania seksualnego oraz narażenia życia i dóbr osobistych dziecka. Zawarł ugodę z oskarżycielem uznając się winnym jednego przypadku sodomii 3-ego stopnia, zbrodni Klasy E, i w zamian za odstąpienie od innych oskarżeń zaakceptował wyrok 5-ciu lat okresu próby.

Rabin Ephraim Bryks - postawiono go w stan oskarżenia za nieodpowiednie zachowania seksualne wobec dzieci, które zaczęły się ujawniać już w latach 80-tych. Rabin Bryks jest teraz członkiem Vaad Harabonim w Queens. Vaad jest komitetem rabinicznym, który podejmuje istotne decyzje dotyczące społeczności ortodoksów.

Rabin Shlomo Carlebach - oskarżono go o wiele przypadków molestowania dzieci oraz agresję seksualną wobec modych kobiet.

Rabin/kantor Sidney Woldenberg - oskarżony został o znęcanie się nad 12-letnią dziewczynką. Później nie zgłosił sprzeciwu przed przyznaniem się do jednego czynu. Skazany za molestowanie dzieci. Pierwsze zawiadomienia o przestępstwie pochodzą z 1971 r. Ostatecznie skazany w roku 1997.

Rabin Bernard Freilich - został uniewinniony tylko z zarzutu gróźb pozbawienia życia.

Kantor Joel Gordon - został uznany winnym i skazany za prowadzenie domu publicznego i udział w sutenerstwie.

Rabin Israel Grunwald - oskarżono go o molestowanie 15-latka na pokładzie samolotu lecącego z Australii do Los Angeles. Oskarżenie wycofano po tym, gdy zgodził się na wykonanie 500 godzin pracy przymusowej na rzecz społeczeństwa i zobowiązaniu do znalezienia pomocy psychologicznej. Grunwald był głównym rabinem kongregacji Węgierskich Chasydów w Brooklyn’ie, znanej jako Pupas.

Yehudah Friedlandera asystent rabina Grunwalda - oskarżenie dotyczyło molestowania 15-latka na pokładzie samolotu lecącego z Australii do Los Angeles. Friedlander był asystentem głównego rabina kongregacji Węgierskich Chasydów w Brooklyn’ie, znanej jako Pupas

Rabin Solomon Hafnem - oskarżenie obejmowało wykorzystanie seksualne chłopca z zaburzeniami rozwoju umysłowego.

Rabin Alan J. Shneur Horowitz -uznany winnym i skazany na karę od 10 do 20 lat więzienia za czyny sodomii względem 9-cio letniego pacjenta szpitala psychiatrycznego. Przypuszczalnie napastował wiele dzieci w Kalifornii, Izraelu i Nowym Jorku w ciągu ostatnich 20 lat. Alan J. Horowitz jest rabinem ortodoksów, nagrodzonym dyplomem magna cum laude, doktorem medycyny, doktorem filozofii, absolwentem Duke University oraz pisarzem organizacji NAMBLA, North American Man/Boy Love Association.

Rabin Steven Jacobs oskarżany o pedofilie.

Jacob Frank - i jego ruch frankistów - oskarżony o praktyki okultystyczne i czyny nierządne.

Rabin Israel Kestenbaum - oskarżenie dotyczyło rozpowszechniania dziecięcej pornografii w internecie.

Rabin Steven Kaplan - miał romans z zamężną kobietą, którą zamordował                                                      -VERTE-

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale