25 obserwujących
200 notek
256k odsłon
306 odsłon

Dawid Kostecki: spekulacje.

Wykop Skomentuj12

Smierć Dawida Kosteckiego wywołuje kolejną lawinę teorii spiskowych.  I już sporo osób mówi o :służbach specjalnych".

Nie przepadam za teoriami spiskowymi, a już nieco ma przesyt , aby w kazdej sprawie widzieć "rękę" służb. Nie wiem, dlaczego dopatrywać się w tym od razu machiawelicznych działań "służb".

Obserwują komentarze rozgrorączkowanych osób na s24, nie widziałem, aby ktoś zastanowił nad prozaiczną sprawą.

W kwestii wątku politycznego: oczywiście, śmierć Kosteckiego obecnie tzw. opozycja chce zdyskontować na swoją korzyść. To wzorzec wytyczony przez posła Nitrasa. Odrzucam jako fantastykę posądzenia, aby za ewentualnym morderstwem Kosteckiego stał PIS lub podległe mu służby, tylko dlatego, że ponoć agencję towarzyską odwiedzał polityk PIS. Tę agencję odwiedzac mieli odwiedzac także inni posłowie -w tym z PSL. A jakoś nikt nie chce chyba ich obwiniać. 

W Wikipedii pod hasłem Kostecki pojawia się informacja, iż dostał on 5 lat tiurmy, dobrowolnie poddając się karze.

Można się zastanawiać, co to oznacza, że kierownik grupy przestępczej - a taki zarzut postawiono Kosteckiemu, "dobrowolnie poddaje się karze". Otóż - jeżeli bawimy się w spekulacje: może to oznaczać, że poszedł na współpracę z prokuraturą.

Kostecki przed śmiercią chodził do psychiatry - nie mógł spać. Problemy ze snem mają różne podłoża, ale w wypadku kryminalistów nie są raczej wynikiem wyrzutów sumienia, ale strachu. Interia podaje, ze został ściągnięty do 'stolicy" w charakterze świadka sportowiec został ściągnięty w charakterze świadka do innej sprawy.Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/boks/news-dawid-kostecki-nie-zyje-nowe-ustalenia-w-sprawie-z-kim-cygan,nId,3147027#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Czego mógł się bać Kostecki? A raczej kogo?

Otóż koledzy dawni, oraz skorumpowani policjaNCI MOGLI podejrzewać, ze Kostecki zacznie za dużo mówić. Policjanci vczynni lub nieczynni mają swoje wtyki wśród osadzonych i służby więzienniczej. Obie grupy pełnią funkcję OZI.  

Więzniowe, którzy sypią, mają często kłopoty.

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo