Blog
recma
recma
18 obserwujących 237 notek 251380 odsłon

Moje ostatnie komentarze

@Waldemar Żyszkiewicz  Czyli mamy stan taki. Konstytucja nie definiuje instytucji małżeństwa, a pisanie o tym jest nierozsądne. No to ja się nie zgadzam.
@wiesława  Szanowna Pani to, że pani z uporem godnym lepszej sprawy broni przepisu którego się obronić nie da, bowiem jego znaczenie wynika z logiki języka, a nie z wydumanych interpretacji, to Pani sprawa.  Ja się wcale z Panią nie...
@Animela  No nie jest dokładnie odwrotnie, bowiem fakt, że owe małżeństwo, rozumiane jako związek męsko-damski znajduje się pod opieką i ochroną państwa nie oznacza, że inne są zakazane i że co więcej te inne są pozbawione ochrony...


O mnie

Słynne cytaty

Donald Tusk "Zarówno termin, sposób i treść ówczesnej konferencji i zaprezentowanie raportu MAK-u był oczywiście próbą sformułowania rosyjskiej tezy, jeśli chodzi o zamach."

Radek Sikorski "Władze rosyjskie po zamachu były autentycznie wstrząśnięte, przypominam, że miało miejsce ileś decyzji, które były motywowane…"

Grzegorz Schetyna "Robienie atmosfery wokół tego zamachu, uważam, że jest haniebne"

Jacek Żakowski "Po zamachu wydawało się, że będzie mieli, mówiąc językiem obamowskim, reset w stosunkach polsko-rosyjskich."
Tomasz Turowski "[...]bo mimo zaangażowania wszystkich środków, jakie mogliśmy włączyć, wciąż było nas zbyt mało - pracowała zaraz po zamachu, tworząc między innymi centrum kryzysowe w administracji smoleńskiej."

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Ciekawe czy pan Posłanka która słynie z niechęci do KK zmieni choć trochę swoją opinię.
  • @pemep  Czyli jednak był wałek! Ufff... odetchnąłem bo już się martwiłem, że nie było...
  • Czyli sukces repolonizacji. W końcu Soros to swój człowiek.