Blog
recma
recma
17 obserwujących 234 notki 238911 odsłon

Moje ostatnie komentarze

@tarantula  A pewnie, że mówi. Mówi, że jestem pozbawiony idiotycznych kompleksów, a chuligani który demolują swój kraj traktuję tak jak na to zasługują chuligani. Tym się niewątpliwie różnimy.
@tarantula  Jeśli ja pluję, to również pluciem trzeba byłoby nazwać wypowiedzi francuskich Prezydentów pouczających nas byśmy siedzieli cicho gdy lepsi prowadzą politykę, albo tych zatroskanych polską praworządnością. Jak rozumiem...
@Kubuś Puchatek  Kubusiu, nie kompromituj się. Albo zresztą kompromituj. Cóż mnie obchodzi, że robisz z siebie idiotę...
Francuzi udowodnili, po raz kolejny zresztą, że uczenie ich jedzenia widelcem ( i korzystania z wychodka, zamiast sikania w korytarzowym pałacu) było bezskuteczne. Z chama nic się cywilizowanego nie wystruga. Bo chciałbym uzupełniając wpis...
"[...] zawsze stałem z Wałęsą, teraz też" A ja ci nie wierzę. Nie mogłeś stać z Wałęsą kiedy Michnik i GW jeździli po nim jak po łysej kobyle. Ty byłeś przeciwko tak światłym ludziom jak Geremek, czy Mazowiecki???  Wolne żarty.


O mnie

Słynne cytaty

Donald Tusk "Zarówno termin, sposób i treść ówczesnej konferencji i zaprezentowanie raportu MAK-u był oczywiście próbą sformułowania rosyjskiej tezy, jeśli chodzi o zamach."

Radek Sikorski "Władze rosyjskie po zamachu były autentycznie wstrząśnięte, przypominam, że miało miejsce ileś decyzji, które były motywowane…"

Grzegorz Schetyna "Robienie atmosfery wokół tego zamachu, uważam, że jest haniebne"

Jacek Żakowski "Po zamachu wydawało się, że będzie mieli, mówiąc językiem obamowskim, reset w stosunkach polsko-rosyjskich."
Tomasz Turowski "[...]bo mimo zaangażowania wszystkich środków, jakie mogliśmy włączyć, wciąż było nas zbyt mało - pracowała zaraz po zamachu, tworząc między innymi centrum kryzysowe w administracji smoleńskiej."

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @tarantula  A pewnie, że mówi. Mówi, że jestem pozbawiony idiotycznych kompleksów, a...
  • @tarantula  Jeśli ja pluję, to również pluciem trzeba byłoby nazwać wypowiedzi francuskich...
  • @Kubuś Puchatek  Kubusiu, nie kompromituj się. Albo zresztą kompromituj. Cóż mnie...