Blog
Refleksje sceptyczne
Władysław Nowidzki
Władysław Nowidzki emerytowany nauczyciel, lat 84
0 obserwujących 34 notki 9492 odsłony
Władysław Nowidzki, 13 stycznia 2018 r.

To jest cywilizacja śmierci. Jednym z jej objawów jest aborcja!

218 6 1 A A A

  To jest światowa cywilizacja śmierci: co 6 sekund umiera człowiek z głodu, były i są obozy koncentracyjne (np. istnieją one jeszcze w KRL-D), są prowadzone wojny, istnieje oficjalnie eugenika, truje się ludzi fałszywą żywnością, a do tego to prawie corocznie jest około 56 milionów aborcji na świecie (źródło zob. wikipedia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Aborcja  ).

Ludziom wmawia się, że zabijanie nienarodzonego dziecka jest prawem ludzkim, a to bzdura.

Żadne zabijanie nie może być wartością moralną i prawną, a także jakiekolwiek czyny ludzkie, w których uczestniczy metoda działania przez zabijanie nie można  uznawać za wartości prawne, ludzkie, humanitarne czy jakieś tam religijne (religie przyczyniły się do wyrżnięcia sporej części rodzaju ludzkiego) oraz poprawne ideologicznie (np.  szalony komunizm w jego różnych odcieniach).

To jest chyba najgorszy świat z możliwych w kosmosie, bo gorszy być nie może! Tu gloryfikuje się i sankcjonuje zabijanie i tak się o tym mówi, że ludzie traktują to za sprawę normalną, a przez to są obojętni - hańba człowieka!

Zobaczcie tę krótką wypowiedź Wojciecha Cejrowskiego na YouTube dotyczącą aborcji w Chinach, zaznaczam, że jego słowa są ostre, ale straszniejsze są ilustracje! Boże zmiłuj się!

...


...

Postscriptum

Ludzie! Nie dajcie się nabrać na jakiekolwiek gadanie, że aborcja jest objawem wolności kobiet oraz praworządności. Aborcja to zbrodnia, ale też przy okazji to biznes dla przemysłu farmaceutycznego, podobnie jak „in vitro” – to też biznes. Za tym stoi kasa, kasa i kasa!


Opublikowano: 13.01.2018 12:47. Ostatnia aktualizacja: 13.01.2018 20:26.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Uczyłem przez całe życie zawodowe matematyki i cyfry mi się znudziły. Teraz polubiłem litery, czyli pisanie. Mam osiemdziesiąt cztery lata, jestem żonaty, mam troje dzieci i pięcioro wnucząt. Wierzę, że życie ma sens, nawet jeśli uważa się je za absurd, bo to właśnie przez absurd może się objawić Absolut, gdyż On z natury swojej jest Wszechmocny. Nie jestem ateistą!

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • W Boga wierze, a Bóg to nie pan T., cz o. R. i nawet nie pan P.! Religia jest czasami...
  • Cyt.: "ale po co?" . Odp.: Wiara w Boga chroni człowieka przed poczuciem nicości i nadaje sens...
  • Jakbyście Panie Blogerze wierzyli w Boga, to bylibyście przeciwko aborcji! Bóg to życie,...

Tematy w dziale Polityka