0 obserwujących
14 notek
3043 odsłony
  385   0

Idzie Owsiak, ratuj się kto może!

Wersja nr 1

Nadchodzi armaggedon. Już za kilka dni społeczeństwem naszym, przez jeden dzień rządzić będzie tęczowa dzicz podstępnie manipulowana przez gościa w czerwonych spodniach, kreującego się jednocześnie na zbawcą polskiej służby zdrowia. Takiego Św. Józefa i Św. Łukasza w jednej osobie. Wyruszą na ulice i place hordy wiernych pretorian aby wymuszać pod groźbą kary śmierci ostatnie grosze od wracających z kościoła emerytów. Przedszkolne gówniaki, szkolne małolaty, wszystkie facebookowo-instagramowe matołki latać będą radośnie i wrzeszczeć: „wrzuć monetę, wrzuć monetę”. A kto nie wrzuci wrogiem światłości postępu i jutrzenki wolności. Na szczęście istnieje zdrowy ruch społeczny na Podlasiu, który jako przykład dla reszty kraju ustanowił strefy wolne od WOŚP. Ruszą na sceny naćpani artyści, o których świat nigdy nie słyszał, aby wydać z siebie dźwięki przypominające jęki piekielne. I aż zadrży w posadach ten świat z wrażenia. Ruszą też na sceny artystyczni dziadersi, którzy zajęczą na cały głos o swoich niskich, pisich emeryturach. Wszyscy uczestnicy otumanieni propagandą, sztucznie radośni, kolorowi, tęczowi i złączeni ponadczasowym hasłem: „***** ***”. Otumanione i oszukane społeczeństwo będzie harować za darmo cały dzień na ekskluzywne fury, pałace i wycieczki w tropiki tego zbawcy. Wylezą ze swoich nor KODziarze, feminofaszystki, niehetero, politycy KO i będą pijani i naćpani lansować się na głupocie małolatów przed wyborami.

Wersja nr 2

Nadchodzi radosny dzień. Już za dni kilka społeczeństwo nasze pokaże wszystkim jak może być zjednoczone dla jednej szlachetnej sprawy. Ten dzień zawdzięczamy jednej osobie, która pomimo furiackich i wściekłych ataków dźwiga przez życie ten krzyż, który dzięki zaciekłym wrogom ciągnie go do ziemi coraz bardziej. Człowiek, który jest Św. Józefem i Św. Łukaszem w jednej osobie musi całe życie walczyć z podstępnymi wrogami, kreującymi go na największego wroga ludzkości. Wyjdą na ulice rzesze dzieci przedszkolnych , młodzież szkolna i akademicka, inteligencja mediów społecznościowych i uśmiechem zachęcać będą, aby serca darczyńców otworzyły się na nieszczęścia naszych współobywateli. Zdając sobie sprawę, że wrogowie postępu i wolności, te wszystkie faszole, naziole i katole nie będą patrzyli obojętnie na ten zryw serca. Wiejskie ciemniaki, nie tylko z Podlasia, tylko czekają aby ustalić strefy wolne od WOŚP. A przecież tylko w tym dniu mają szansę na zaprezentowanie się młodzi i zdolni artyści do tej pory nieznani szerszemu ogółowi. Także artyści nieco już zapomniani, ale o dużym dorobku będą mieli okazje przypomnieć i zaprezentować się swoim fanom. Jak zapewniają organizatorzy będzie wesoło, radośnie i tęczowo. Czeka wszystkich dzień pełen wrażeń, zakończony kubkiem gorącej herbatki. Dzięki hojności społeczeństwa uratowanych zostanie tysiące istnień ludzkich, a doprowadzona przez PiS do upadku służba zdrowia działać będzie sprawniej. Nie zapraszamy do udziału polityków gdyż jesteśmy apolityczni. Ale jak już przyjdą to wyganiać nie będziemy.

Wersja nr 3

Można faceta podziwiać.  Wpadł ktoś na pomysł dobrego biznesu. Skrzyknęło się paru chętnych i zaczęło się. Jeden został liderem i jest nim do dzisiaj. Biznes jest genialny. Ja nie wiem czy nie jest to czasem fenomen światowy. Od trzydziestu lat nie wstrząsnęły tym biznesem żadne kryzysy, inflacje i kowidy. Od trzydziestu lat rok do roku notuje wzrost przychodów. Ciągle ktoś mu zarzuca niebotyczne malwersacje ale nikt jeszcze nic mu nie udowodnił. Żyje z tej firmy sam lider i cała jego rodzina. I to na poziomie może nie milionerskim, ale na takim, że zdecydowana większość rodzin chciałaby tak żyć. Pasie się przy nim smacznie sporo innych osób. I cały ten biznes i ten wzrost bez użycia jednej złotówki wkładu własnego. PR ma zorganizowany lepiej niż cały świat razem wzięty. Za wyrażenie gdziekolwiek i jakiejkolwiek opinii negatywnej można zostać zlinczowanym. No genialne. Dla wielu genialne całkiem serio. Taki biznes z niczego. Niektórzy mówią, że to biznesmen trzech dekad.

Może Szanowni Blogowicze maja jeszcze inne wersje i podzielą się nimi.


Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale