rp24 rp24
462
BLOG

Już niedługo będziecie sobie kpić z Polaków. Moja obietnica dla prezydenta Dudy.

rp24 rp24 Polityka Obserwuj notkę 16

Tak, oni sobie z nas kpią w żywe oczy. Prezydent udaje Greka a były premier wraz z nim odgrywa przedstawienie pt. Pod pozorem szukania większości betonujemy co się da i pozwalamy swoim wyciągać kasę skąd się jeszcze da do ostatniej sekundy jaką nam daje Konstytucja. To jak plucie ludziom w oczy, ludziom, którzy pracują za minimalną krajową albo co najwyżej ciut więcej podczas gdy oni wykorzystują swoje stanowiska aby wyciągać miliony zł z budżetu państwa, czyli pieniędzy zabieranych tym ludziom w postaci comiesięcznych podatków.

Prawda o nich jest prosta i banalna, jak każda prawda wg zasady, którą określił już sam Jezus w słowach: mówcie "tak, nie" a wszystko co ponad to od złego pochodzi. Banalna jest prawda o grze jaką teraz uprawiają na oczach milionów Polaków prezydent Duda i premier w dymisji Morawiecki. Historia ich opisze i oceni właściwie zanim się obejrzą. Nowy rząd, prokuratura i sądy ich rozliczą na tyle na ile się da a gdy pałac na Krakowskim Przedmieściu zmieni lokatora... obydwaj staną przed Trybunałem Stanu.

Za to kpienie sobie z Polaków, panie Duda i Morawiecki, zostaniecie rozliczeni szybciej niż myślicie. Na nic wam to betonowanie instytucji państwa, wyciąganie kasy z budżetu. Zwrócicie wszystko z nawiązką a ten beton wyniesiecie na własnych plecach.

To wam obiecuję ja, obywatel.

rp24
O mnie rp24

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka