189 obserwujących
2429 notek
5507k odsłon
  1507   0

Do tak nikczemnej zemsty zdolni są tylko pisowscy hunwejbini!

Kadr przedstawiający autora notki w trakcie udzielania wywiadu dla kanadyjskiej TV Niezależna Polonia o jego Ojcu Akowcu ratującym życie więźniów hitlerowskiego obozu śmierci Auschwitz-Birkenau
Kadr przedstawiający autora notki w trakcie udzielania wywiadu dla kanadyjskiej TV Niezależna Polonia o jego Ojcu Akowcu ratującym życie więźniów hitlerowskiego obozu śmierci Auschwitz-Birkenau

Większość z tych często bezimiennych rycerzy Polskiego Państwa Podziemnego i Polskiej Armii Podziemnej już dzisiaj nie żyje. W ten sposób – ironizując - los oszczędził im lektury książek Grossa czy profesora Grabowskiego z Ottawy, z których dowiedzieliby się, jakimi to antysemitami są Polacy i jakie polowania na swoich współbraci pochodzenia żydowskiego urządzali w czasie niemieckiej okupacji Polski. Los oszczędził im także seansów filmowych typu Pokłosie czy Ida. I chwała Panu za to.

Cześć tym bohaterom!

Wacław Kujbida

Kraków-Ottawa, lipiec – sierpień 2015…”, koniec cytatu.

Proszę zwrócić uwagę na to, że linku do reportażu telewizyjnego zatytułowanego „Nieznani bohaterowie II Wojny Światowej - Michał Pasierbiewicz ” wyprodukowanego przez kanadyjską TV Niezależna Polonia – vide:

https://youtu.be/7lNT5JAmsT4 

nie można otworzyć, gdyż ukazuje się komunikat: "film niedostępny"..

A wiecie Państwo, dlaczego?

Bo producenci tego reportażu o moim śp. Ojcu Akowcu pomagającym w czasie okupacji hitlerowskiej więźniom obozu śmierci Aschwitz-Birkenau poinformowali mnie, że usuwają ten film z You Tube, ponieważ jestem zdrajcą, gdyż krytykuję partię Jarosława Kaczyńskiego.

Gdyby zemścili się na mnie, odpuściłbym sprawę blotką trefl.

Ale zemsta za moją krytykę PiS na moim zamęczonym przez UB w roku 1952 śp. Ojcu Akowcu – vide: https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/143605  oraz https://www.wikiwand.com/pl/Micha%C5%82_Pasierbiewicz , - to świadectwo…, - sami sobie Państwo dopowiedzcie, czego?

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa) 

Czytaj także: http://solidarni2010.pl/31591-tv-niezalezna-polonia-michal-pasierbiewicz---nieznani-bohaterowie-ii-wojny-swiatowej.html?PHPSESSID=32e04917c26a9b3bb9e0b71f4e2dc701 (tego tekstu rzeczonym pisowskim hunwejbinom  nie udało się skasować) oraz https://zaplatanawhistorie.wordpress.com/2015/12/05/nieznany-bohater-ii-wojny/

Post Scriptum

A tu dowód, że nie ściemniam: 

Pani Elżbieta Kujbida z kanadyjskiej TV Niezależnapolonia, występująca na Salonie24 pod nickiem @cinka2  napisała –  https://www.salon24.pl/u/salonowcy/1074334,dlaczego-odrzucilem-propozycje-j-kaczynskiego-by-kandydowac-do-sejmu-z-list-pis-u 

@cinka2 [4 września 2020, 00:20]
No cóż, widziałam ten list u Pana na ścianie- pokazywał Pan szalenie dumny. Pan Bóg uchował że Kaczyński nie musi z Panem współpracować! ps; nie wchodzę tu komentować bo mnie bierze obrzydzenie - co z pana zostało ???????? ps 2; obcy ludzie zgłosili się jakiś czas temu do nas, że Pana znamy i żebyśmy poprosili żeby Pan tak się przestał zachowywać ( zwrot o 180 stopni ) - nic zrobić nie możemy, ale wywiady z Panem oraz historia Ojca zostały usunięte z TV Niezaleznapolonia i z YT.

Tagi: wynaturzona nienawiść, polityczna nekrofilia,           

Lubię to! Skomentuj68 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale