193 obserwujących
2888 notek
6118k odsłon
  21000   0

„Tomorrow belongs to me”

Więc mam jeszcze słowo do blogerki E.B. Droga Pani Ewo! Pisze Pani do blogerki @Beret w akcji: "Dzisiaj Pan Krzysztof jest po przeciwnej stronie i swoimi notkami wzbudza sprzeciw i oburzenie dawnych swoich sympatyków..."

Właśnie w tym fundamentalnym nieporozumieniu jest pies pogrzebany. Bo ja, niezależnie od tego, kto rządzi byłem zawsze tylko po jednej stronie, czyli po stronie Polski. Dlatego w czasie rządzenia Platformy Obywatelskiej napisałem ponad tysiąc, to nie pomyłka, ponad tysiąc notek bezlitośnie krytycznych wobec Donalda Tuska i jego rządu.

Wtedy blogerzy i komentatorzy sympatyzujący z PiS-em na rękach mnie nosili, błędnie zakładając, że ja jestem pisowcem, którym nigdy nie byłem i nie będę, bo ja jestem i zawsze będę blogerem niezależnym od żadnej partii politycznej, a celem mojej działalności blogerskiej była i zawsze będzie praca publicystyczna dla dobra Polski. To wtedy powstała "Kawiarenka u pana Krzysztofa". 

Ale po zwycięskich wyborach 2015, kiedy PiS zrobił twarzą swych reform sądowych bezczelnie chamowatego komucha Piotrowicza, a Jarosław Kaczyński tolerował skandalicznie prostackie wypowiedzi posłanki Pawłowicz o Unii Europejskiej, Jarosław Gowin w swej reformie szkolnictwa wyższego robił wszystko, żeby było tak jak było, a Zbigniew Ziobro zaczął jeśli nie łamać, to obchodzić prawo, - uznałem, że miarka się przebrała i zacząłem konsekwentnie i bezlitośnie krytykować Prawo i Sprawiedliwość, - dokładnie tak samo, jak niegdyś krytykowałem Platformę Obywatelską.

I wtedy pisowscy ortodoksi uznali mnie za zdrajcę narodowego i zaczęły się ich niewybredne ataki na moją osobę. I to wcale nie było tak, jak Pani pisze, że "Kawiarenka u pana Krzysztofa" sama się zmieniła w mordownię, tylko moją kawiarenkę zamienili w mordownię, przepraszam za dosłowność, prostacy typu: @Peacemaker, @siukum balala, @Sowiniec, @fatamorgan, @Kemir, @Lesnodosaki et consortes. I musi Pani przyznać Pani Ewo, że wulgarnych obelg pisanych pod moim adresem przez rzeczonych "blogerów" nie dałoby się już zliczyć. Nie będę przytaczał przykładów bo nie lubię się babrać w szambie. To były Pani Ewo wiadra pomyj i fekaliów wylewane na moją głowę przez rzeczonych blogerskich dresiarzy. Tak Tak Pani Ewo. To są dresiarze blogosfery, bo sama Pani wie, że choć wielokrotnie mi Pani pisała, że nie zgadza się z moją krytyką PiS-u, robiła to Pani zawsze elegancko i nigdy się Pani do poziomu rzeczonych dresiarzy nie zniżyła.

Ja nie przeszedłem na niczyją stronę, Pani Ewo, bo nigdy nie byłem i nie będę po niczyjej stronie. Jestem natomiast niezmiennie od lat po stronie Polski, - niezależnie od tego, kto rządzi. I takim pozostanę do końca. Dlaczego? Tu znajdzie Pani odpowiedź, - vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/971075,i-can-t-get-no-satisfaction - "HEY,HEY, HEY, THAT'S WHAT I SAY, I CAN'T GET NO..., - SATISFACTION!

Post Post Scriptum

Hej! Hej Admini! Malowane dzieci! Notka już godzinę czeka, aż się obudzicie i przypiszecie jej stosowną kategorię! Chyba jej pod dywan nie zamieciecie! Nie pękajce! Mamy przecież wolność słowa i demokrację.   ---   I co? Mijają kolejne godziny, a notka nadal ukryta. No i co ja mam o Was myśleć. No co??? Ale i tak tej notki nie ukryjecie, bo jest już na FaceBooku i Twitterze. A tak między nami to nawet nie mam Wam tego za złe, bo rozumiem, że każdy się boi o swoją robotę.

Wszakże mimo jej ukrycia, ilość odsłon niniejszej notki zbliża się do trzech, stop, widzę, że już do pięciu, stop, widzę, że już do siedmiu, stop, już do 14 tysięcy, ups! Już przekroczyła 20 tysięcy! To bardzo dużo, jak na ukrytą notkę. I to mi dodaje weny by walczyć o prawdziwie wolną Polskę.

Czytaj także:

K. Pasierbiewicz, lipiec 2019, "(I Can't Get No) Satisfaction, czyli jak PiS wygra z przewagą konstytucyjną, czeka nas drugi PRL" - vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/971075,i-can-t-get-no-satisfaction

K.Pasierbiewicz, lipiec 2019, "Historia kołem się toczy. Eksperyment publicystyczny" - vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/969644,historia-kolem-sie-toczy-eksperyment-publicystyczny


Zobacz galerię zdjęć:

Lubię to! Skomentuj158 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale