0 obserwujących
36 notek
10k odsłon
  242   1

Gozdyra

Czy dziennikarze kreują czy opisują rzeczywistość? Czy pracują w mediach, czy też są prokuratorami, sędziami i katami w jednej osobie? A może tylko wykonują zlecenie?

Jeśli dziennikarka kończy wywiad, bo rozmówca nie mówi tego, co ona chce i czego oczekuje, to to nie jest wywiad, tylko przesłuchanie.

Dziennikarka oburzona, że w jej programie nie ma przeprosin ani zapowiedzi konsekwencji ze strony klubu i partii... A to jej klub i partia? Jak rozmówca nie mówi tego, co powinien to zabieram zabawki i wychodzę? Komuś się coś pomyliło i chyba nie mnie.

Jeśli dziennikarka nie chce szerzyć języka nienawiści, to czemu nienawistnie przerywa wywiad z politykiem? Wojna w imię pokoju?
Przerywam program, bo co? Nie mam argumentów? Tak to odbierają widzowie. Jak mamy się wszyscy kochać, trochę odlecieliśmy w przeszłość: były już dzieci kwiaty, była polityka miłości, wiemy, jak to wszystko się skończyło.

Jeśli Korwin wygaduje bzdury i kretynizmy, to czy nie lepsze byłoby pokazać to Polakom, aby sami przekonali się, że na Konferencję nie warto głosować?

Zmysieli już wszyscy? Jakoś mi z cenzurą nie po drodze.


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura