2 obserwujących
78 notek
34k odsłony
  153   0

Sami siebie wykończymy!

Nie będzie ograniczeń w nauce, w pracy, w kościele czy markecie. Wola rządu PIS!  A ludzie? A odpowiedzialni za np. szkoły? Rozumiem tych co biorą covid za grypę, tylko niech tę " grypę" leczą na swój koszt i swoją odpowiedzialność. Są tacy co powiedzą że mam obsesję na tle covida. A niech mówią, wiem swoje. A co wiem?

Szkoła średnia, w klasie brak 30% uczni. Podobno grypa. Wychowawca dzwoni do rodziców z pytaniem czy był test. Oczywiście nie było, u nikogo. Jednak jeden z uczni wygadał się że ma objawy jak przy Covid19. Tyle tylko że rodzice nie zgadzają się na test bo ...... musieliby sklep zamknąć na kwarantannie. Nie rozumieją że oni mogą zarażać klientów sklepu? A może zysk, dochód jest ważniejszy od zdrowia?

A może to jest błąd lub taktyka tego rządu? Bo co jak co ale uczniowie powinni być szczególnie chronieni. I żadne usprawiedliwienie nieobecności bez zaświadczenia medycznego nie powinno być uznane. Cóż, to PIS rządzi i dzieli zapominając że każdą śmierć Covidową powinni zapisać na swoje konto. Bo jak dotąd jesteśmy po Czechach na podium umieralności w Europie. 

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale