3 obserwujących
155 notek
69k odsłon
  183   1

Kilka pytań do Kaczyńskiego

Dlaczego ja teraz piszę miast być w kościele? Odpowiedz - to pana sojusz z kościołem, z Jędraszewskim, Rydzykiem i jeszcze kilkoma uświadomił mi że moja wiara służy Bogu a nie księżom i Wam nieudanym politykom. A teraz do pytań :

1. Dlaczego panie Kaczyński tak bardzo gardzi suwerenem? 

2. Dlaczego panie Kaczyński poniża pan nas suwerenów jako zwykły poseł chodząc z tak liczną obstawą? Przecież nic panu nie grozi z powodu wieku.

3.Dlaczego panie Kaczyński mimo tylu lat przeżytych nie bierze pan wzoru z polityką Tuska?

A teraz spróbuję pana uświadomić : 

ad1. Czyż selekcja wpuszczanych obywateli na spotkania z panem to nie gardzenie z tą częścią społeczeństwa bez legitymacji z KCPIS? Pamiętam jak ongiś na spotkania z I sekretarzem PZPR też można było wchodzić tylko za zaproszeniem lub "spędem" uległych, miernych ale wiernych.

ad2. Liczna ochrona pana jako zwykłego posła nie przystoi człowiekowi określającemu siebie jako patryjota. Nie słyszałem, nie spotkałem się z czymś takim jak patryjota odgradzający się od współobywateli. Oczywiście nie licząc Putina lub Kima z Korei Płn.

ad3. Ma pan swoje lata, w tym wieku człowiek raczej się modli i z uśmiechem wychodzi na spotkanie przyszłości. Ja - w pana wieku - też mam nadzieję że jeszcze pożyje lecz staram się jak mogę naśladować młodszych, mądrzejszych na te czasy. Dlaczego jako polityk nie bierze pan wzoru że sporo młodszego a zatem mądrzejszego pana Tuska? Pan Tusk nie boi się ludzi, wychodzi do nich bez obstawy, spotyka się z każdym który przyjdzie na spotkanie z nim, nawet na ulicy stanie i odpowie na pytania nie czytane z kartki a tym bardziej od dwunastolatki. Ma pan okazję naśladując ODWAŻNEGO PANA TUSKA poprawić swój wizerunek tylko musi pan zechcieć. Wykazać się empatia, odwaga widać nie wszystkim dana.

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale