Gorące tematy:

18 obserwujących
390 notek
246k odsłon
229 odsłon

Uroda przekleństwem George'a Pella?

Wykop Skomentuj2

image

image

No bo, jeżeli jest przystojny, a przy tym jest osobą inteligentną i charyzmatyczną (a ten jest), to czy nie mogło się zdarzyć, że sikały za nim dziewuchy, ale także homoseksualni chłopcy? Ale przecież homoseksualni chłopcy nie mogli nie wiedzieć, że nie mają szans. Skoro tak, to czy nie narodził się u nich syndrom odtrąconego kochanka: chęć zemsty za to, że właśnie tych szans nie mieli? Czy w jakimś stopniu nie siedzi to w każdym z nas? Wzdychamy za jakąś dziewuchą za młodu, ale wiemy, że ja jej nie kręcę. To boli. I rodzi chęć mało szlachetnej zemsty: ja przez ciebie chudnę, a ty - na luzie - nawet o mnie nie pomyślisz, ty nie wzdychasz?

Żyjemy w epoce, w której już nie tylko zarzuca się księżom powszechne skłonności do molestowania seksualnego, zwłaszcza homoseksualne ciągoty, ale ponadto osoby homoseksualne same przedstawiają się jako takie ofiary, mimo że o skłonnościach księdza nic nie wiemy, nie tylko nie wiemy, że molestował, ale także czy ma takie zboczone ciągoty. 

Osobiście uważam, że wśród osób homoseksualnych jest więcej statystycznie ludzi egocentrycznych, narcystycznych, skupionych na sobie, a takie w przypadku miłosnego niepowodzenia potrafią być mściwe i pamiętliwe. Czasy im sprzyjają.

Poeta Chum jako żywo przystojny nie jest, tym bardziej kardynał Gulbinowicz. Ale przynajmniej znamy nazwisko oskarżyciela i jego orientację seksualną. A jak jest w przypadku oskarżyciela kardynała Pella?

Jak się nazywa?

I czy preferuje w obcowaniu płciowym chłopców, czy dziewczynki?

Bo, w to, że młody George Pell ze swoją urodą i osobowością mógł niejednej pannie zawrócić w głowie to chyba nikt nie wątpi.

George Pell's accuser, show your face and sexual orientation!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo