36 obserwujących
314 notek
254k odsłony
  4471   6

Ameryka w uścisku komunistycznej lewicy-polemika z markiem w.-widziane z USA

Mój znajomy chcąc dostać pracę w ośrodku rządowym, oświadczył w kwestionariuszu że jest transem wielokrotnym. Sprawdzili go i się okazało że ma żonę i dzieci i się poprzednio nie ogłaszał jako transex wielokrotny, więc teraz chcą go ciągnąć po sądach za umyslne wprowadzenie w błąd urzędnika federalnego. Jestem pewna że gdyby był czarny, pies z kulawą nogą by się go nie zapytał i byłby z radością przyjęty do pracy.

W Chicago Police decydujące znaczenie do przyjęcia w jej szeregi ma kolor skóry, oraz orientacja seksualna. Nie daj Boże jeśli Pan jest rasy kaukaskiej i do tego heteroseksualny.Nie dostanie Pan pracy, pomimo znakomitych osiągnięć w przeszłości. W taki sposób zostali zwolnieni dwaj detektywi policyjni, ponieważ mieli za dużo aresztowań wśród czarnych. Dlatego teraz biali policjanci, wogóle nie wchodzą do czarnych dzielnic, bo gdyby tak zastrzelili czarnego, nieważne czy w obronie własnej, mieliby proces w stylu procesu Dereka Chavina, tego od Georga Floyda.

To jest Panie Mareczku M. Ameryka Joe Bidena.

Takie same kryteria przyjęć obowiązują również w wojsku oraz w służbach wywiadowczych. Nie decydują umiejętności, ale kolor skóry i orientacja seksualna. Jeśli jest Pan rasy kaukaskiej, oraz heteroseksualny i nie daj Boże masz rodzinę, nie masz czego szukać w wojsku. Już o to dba bardzo skrupulatnie nowy sekretarz obrony Austin, by biały, heteroseksualny nie dostał pracy w wojsku. Jeśli składa odwołanie z definicji jest klasyfikowany jako terrorysta wewnętrzny. To nie jest Panie mareczku w. science-fiction, tylko rzeczywistość pod rządami ekipy Bidena.

Terroryzmem wewnętrznym ma się zajmować sapecjalna komórka FBI, o ogromnym budżecie, więc chąc wykazać się, że na taki budżet zasłużyła, odkryją mnóstwo terrorystów wewnętrznych, których to ogromną większość stanowić będą osobniki rasy kaukaskiej, dodatkowo heteroseksualni. Będzie jak za najgorszego w historii prezydenta G.W. Busha, gdzie wzorem carskiej ochrany, agenci zakładdali organizację terrorystyczną, by potem naiwnych młodych i głupich do tego wciągnąc, a potem oskarżyć ich o próbę zamachu na Joe Bidena. Wysokie premie i budżet będzie dalej utrzymany, gdyż o to właśnie chodzi w walce z terroryzmem wewnętrznym.

Na polu nauki również mamy bohaterską walkę w oparciu o teorię rasy krytycznej. Nauczanie matematyki będzie wkrótce zakazane jako nauki rasistowskiej, bo kto to widział, by czarni mieli problemy z kolejnością dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Ponieważ ok. 90% czarnych uczniów ma z tym problemy, więc nauka matematyki w stanach rządzonych przez demokratów będzie wkrótce zakazana. Tak naprawdę to czarne dzieci nie rozumieją po co mają się uczyć matematyki za darmochę, gdyż tracą w tym samym czasie konkretne pieniądze, które to mogą zarobić stając na filu, by ostrzegać gangi narkotykowe o zbliżaniu się policji. Dziennie spokojnie zarobią 100 USD. Jest to prawdziwy dramat dla czarnych dzieci chodzenie do szkoły. Czy Pan Panie Mareczku w. myśli, że jak Biden zakaże nauczania matematyki jako nauki utrwalającej rasizm, to czarne dzieci wrócą z ulicy do szkół i staną się prymusami?

Od prezydenta Trumpa dostałam 1800 USD w sumie jako pomoc covidową, zaś Biden zapowiadał dużo większe sumy. Z całości pakietu pomocowego w wysokości 2,6 biliona USD do potrzebujących trafiło tylko 770 miliardów. Lwia część pozostałej sumy poszła do stanów demokratycznych takich jak Illinois California, New York, by pomóc głownie biurokracji stanowej. Warto Panu wspomnieć że zarobki urzędników w tych stanach to rocznie przeciętnie na osobę wychodzi 160 tys USD, przy czym liczba biurokratów w tych stanach to liczba ponad 100 000 urzędników i pracowników.

Jeśli Pan spojrzy na infrastrukurę w całej Ameryce, to zobaczy Pan rozpadające się drogi, mosty i wiadukty.Czas jazdy się z roku na rok coraz bardziej wydłuża ze względu na ciągłe roboty drogowe. 80% mostów w Ameryce wymaga kapitalnego remontu, gdyż nie były remontowane od ponad 60 lat. Sama widzę w Chicago jak się to wszystko rozsypuje. Zaś naprawa dróg federalnych i stanowych polega tylko na klajstrowaniu dziur, gdzieniegdzie wymieniają nawierzchnię. Wydłuża to bardzo czas jazdy. Jak słyszę od Pana, że koncern „Apple” zainwestuje w 430 miliardów dolarów w drogich amerykańskich robotników rasy czarnej, którzy mają podstawowe problemy z matematyką, bo według Bidena obowiązuja preferencje rasowe i na różne zboczenia, to tylko winszować koncernowi takich pracowników i sukcesów.

Z kolei napisał Pan o milroprocesorze IBM w technologii 2/nm, to muszę otrzeźwić nieco Pana, gdyż Iran zbudował mikroprocesor o tych samych parametrach rok temu. Nie widzę w tym nic zaskakującego. Jeśli Iran to ma, to mają też Chiny i Rosja.

Lubię to! Skomentuj72 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka