44 obserwujących
329 notek
263k odsłony
  144   3

Pozostały tylko straszne oczy Antka M., frajer+,chrust+ - widziane z USA

Cóż się dzieje z niejakim Mareczkiem W. orędownikiem banderowskiej Ukrainy, czyżby pojechał na ochotnika walczyć po stronie banderowców, by przyspieszyć upoadek carka Putina?

Amerykanie są naprawdę przerażeni skalą korupcji na Ukrainie. Broń którą niby podarowali banderowcom znika gdzieś po drodze, na pozycje frontowe dociera niecałe 20% sprzętu z Zachodu. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby się okazalo, że za tym stoją czołowi oligarchowie ukraińscy.

Natomiast po stronie Rosji na linię frontu dociera dziennie ok 20 składów pociągów z bronią i amunicją. A taki jeden sklad liczy ponad 100 wagonów. Amerykaniewiedzą o tym gdyż posiadają zdjęcia satelitarne na których dokładnie wszystko widać. Zresztą to samo wiedzą Rosjanie ze swoich zdjęć satelitarnych, gdzie i kiedy jaka dostawa od państw NATO już się znajduje na Ukrainie. Różnica jest taka, że Rosjanie sobie mogą niszczyć dostawy za pomocą rakiet wystrzeliwanych chociażby z rejonów Morza Czarnego, jak również z powietrza, gdyż mają całkowitą przewagę w powietrzu od pierwszego dnia wojny. Natomiast Ukraina w niczym nie może zagrozić dostawom rosyjskim na linie frontu, nawet z pomocą namiaru z amerykańskich satelitów, gdyż wtedy rosyjskie pociski o wysokiej precyzji uderzyłyby w centra rządowe w Kijowie.

 I ta wojna będzie wygrana przez Rosjan na ich warunkach i w ich podanym czasie, kiedy Ukraina zostanie zmuszona do podpisania aktu kapitulacji. Więc jeśli ktokolwiek ma złudzenia, to jest dziecięcym marzycielem, który bezgrabnicznie wierzy ukraińskiej propagandzie, oraz polskim mediom które tą propagandę bezmyślnie powtarzają. Przynajmniej po ostatniej kompromitacji ukraińskich mediów, jak to Rosjanie gwałcą się ze sobą wzajemnie od generała po szeregowca, a jak im brakuje materii żywej, to biorą się za ukraińskie niemowlęta którym to wsadzają granaty w odbyt. Ukraińskiej propagandzie pozostały jeszcze do zgwałcenia przez ruskich sołdatów zwierzęta i rośliny, gdy braknie niemowląt. Na pierwszy rzut pójdą kozy które to zlikwidowały jakiś ruski oddział, więc przynajmniej będą miały świadomość, za co będą gwałcone. To wszystko jeszcze przed nami.

Tymzcasem pomiędzy gwałtami na ukraińskich niemowlętach, Rosjanie zamykają okrążenie wokół najbardziej ufortyfikowanego miejsca wojsk ukraińskich, czyli okolicach Siewierodoniecka-Lisiczańska, gdzie ukraiński trup ściele sie gęsto przy pomocy rosyjskiej artylerii, oraz ostrzału z powietrza, gdzie Rosjanie mają absolutną przewagę od pierwszego dnia wojny. Pozostanie jeszcze tylko Słowiańsk, którego będą bronić dopiero co zapędzeni na pierwszą linię ognia świerzo przyjęci do służby rekruci. Po zdobyciu Slowiańska droga na Kijów zostanie otwarta.

Jak napisałam w poprzedniej notce, głównym celem Rosjan pozostaje Odessa. Więc jak tylko Rosjanie wykończą największe zgrupowanie wojsk banderowskich pod Siewierodonieckiem i Lisiczańskiem, część wojsk uderzy na Krzywy Róg, zaś pozostałe wojska połączą się z wojskami frontu południowego i uderzą na Nikolajewsk i Odessę. Odessa jest dla Rosjan najważniejszym celem w tej wojnie. Zdobywając Odessę Rosjanie odcinają ukrainę od Morza czarnego i od dostaw pomocy wojskowej od państw NATO drogą morską. Ponadto Rosja łączy się z rosyjskojęzycznym Naddniestrzem, zagrażając w ten sposób Moldawi, Rumuni i Bułgarii.

Z takim scenariuszem musi się liczyć Polska. Będzie to już inna rzeczywistość polityczna w której przyjdzie nam żyć. Jeśli będziemy dalej pod butem amerykańskich neokonów, to musimy się liczyć z kolejną fazą wojny rosyjsko-ukraińskiej, w której to terytorium Polski będzie służyć za ośrodki szkoleniowe oraz bazy wypadowe dla banderowców na teren po okupacją Rosyjsko-białoruską do działań terrorystycznych w rozumieniu Rosjan. A wiadomo że Rosjanie przyjęli pakiet ustaw antyterrorystycznych, identycznych jak amerykańskie, do których to wojsko rosyjskie będzie zobowiązane zwalczac terrorystów poza granicami Rosji. Chyba nie trzeba opisywać, co to oznacza dla Polski.

Jedyną szansą na uniknięcie wojny z Rosją i rosyjskiej okupacji Polski, jest wycofanie się z projektu tego dziwacznego, dwupaństwowego tworu. Treaz jest lato, więc jeszcze nie marzniemy, ale za parę miesięcy może być tragicznie. A to przecież gaz dostarczany jest z Rosji a nie z Ukrainy i tak samo jest z węglem. Wtedy pozostanie nam juz tylko na wymyslanie jak po raz kolejny zawstydzić Europę oraz przerazić Rosję poziomem współpracy polsko-ukraińskiej. W praktyce będzie wdrożony kolejny program Chrust+, bo na razie realizujemy z bardzo dużym skutkiem program Frajer+


Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale