Gorące tematy:

0 obserwujących
202 notki
92k odsłony
102 odsłony

Współczesny romantyzm - mini poradnik dla zakochanych

Wykop Skomentuj3

...czyli lepiej skonsultuj się z farmaceutą albo chociaż z weterynarzem.

Idziecie przez park. Jest romantycznie, zmysły szaleją niczym roje Perseidów, ptaszka śpiewa i nagle dziewczyna mruczy ci do uszka - wiesz biorę "Wiatropęd Max" na wzdęcia. Po czym z dumą wyjmuje wielkie opakowanie wzmankowanego Wiatropędu i idziecie dalej przytuleni. Nawet do głowy ci nie przychodzi obrazoburcza myśl, żeby zasmucić ją informacją, że ty bierzesz "PierdForte" z nową formułą - cichacz towarzyski. Nie chcesz przecież zepsuć nastroju i ją zasmucić. Tym bardziej, że zamierzasz zaproponować jej kolację. Dziewczyna nie jest zdecydowana ale przekonuje ją informacja, że daniem wieczoru będzie domowy - pachnący rosół prosto od babci ze wsi. Oczywiście z najlepszych warzyw i mięsa. Nie po to babka zaiwaniała rowerem 20 km do marketu "Mrówka" po 10 opakowań zupki w proszku "Przeżyj to sam... jeżeli potrafisz", żeby teraz kobita stroiła fochy.

W trakcie romantycznej kolacji we dwoje ona opowiada ci w szczegółach, jak to wyleczyła infekcje dróg rodnych tabletkami "Olaboga" - oczywiście w nowej udoskonalonej formule. Śmiechom i żartom nie ma końca. Wspaniały nastrój potęguje telewizyjna relacja z marszu onanistów leworęcznych na kanale "Same Pierdoły24". Niestety, trochę zakłócona kontrmanifestacją onanistów praworęcznych.

Ale co tam - czas na gwóźdź programu. Otwierasz lodówkę i z dumą pokazujesz swojej wybrance pełne półki opakowań specyfiku "Fiki-Miki All The Day". Na wszelki wypadek bierzesz 4 tabletki i...nic. Stoją tylko zapalone świece i to zupełnie niepotrzebnie bo wiejski rosołek od babuni wystarczająco - nie wiadomo czemu - też świeci. Zawiedziona dziewczyna odchodzi rano bez pożegnania, a ty w drodze do pracy zastanawiasz się co poszło nie tak. Przecież producent gwarantował "all the day". Przed apteką olśniło cię. Nie po to obroniłeś licencjat nowatorską pracą "Dlaczego klawisz Enter nie służy do otwierania drzwi", żeby teraz nie myśleć.

Po przeczytaniu ulotki dowiedziałeś się, że "Fiki-Miki all the day" to środek na impotencję dla kotów i to wykastrowanych!

No tak, trzeba było skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości