Blog
spike
spike
0 obserwujących 39 notek 29101 odsłon
spike, 15 maja 2017 r.

Wiceszef ABW z PO, na golasa przez balkon!

300 5 0 A A A


image

Takie cuda działy się w ABW za rządów PO! Wiceszef skakał nago z balkonu!

Co prawda wszystko wydarzyło się kilka lat temu, ale dopiero teraz umorzono śledztwo w tej bulwersującej sprawie. Całe zdarzenie – z ówczesnym wiceszefem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Jackiem M. w roli głównej – doskonale pokazuje również, jak w praktyce wyglądało „państwo teoretyczne” zarządzane przez Platformę Obywatelską i ich koalicjanta – PSL.

Wszystko zdarzyło się na warszawskiej Pradze we wrześniu 2011 roku. Wtedy to media obiegła wiadomość, że ówczesny zastępca szefa ABW Jacek M. został dotkliwie pobity. Sprawą zajęła się prokuratura.

Jednak w trakcie śledztwa wyszło na jaw, że żadnego pobicia nie było. Owszem, Jacek M. doznał obrażeń, ale wcale nie w wyniku bójki. Wiceszef ABW poobijał się mocno – miał masywny uraz głowy, szczęki i rany podbródka – skacząc z balkonu na drugim piętrze. Najciekawsze są jednak okoliczności skoku. Mężczyzna salwował się ucieczką – nago! – z mieszkania swojej podwładnej, z którą łączył go romans, bo do domu nieoczekiwanie wrócił jej mąż.

Już po skoku, zakrwawiony i nagusieńki Jacek M. wrócił schodami do mieszkania kobiety, aby odzyskać ubranie, telefon i dokumenty. Drzwi otworzył mu mąż przyjaciółki, ale obyło się bez rękoczynów.

Wiceszef ABW po wszystkim poszedł na zwolnienie lekarskie, na którym przebywał do połowy listopada 2011 roku. Jednak M. z agencji odszedł dopiero jesienią 2012 roku, czyli rok po skandalu! Co więcej, z informacji „Super Expressu”, który opisał całą sprawę, wynika, że kierownictwo ABW o wszystkim wiedziało, ale nic z tym nie zrobiło!

Śledztwo dot. rzekomego pobicia umorzono niecały miesiąc temu. Jak powiedziała „SE” Elżbieta Łukasiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce, „postępowanie zostało zakończone 19 kwietnia wydaniem postanowienia o umorzeniu śledztwa, wobec stwierdzenia, iż czyn nie zawiera znamion czynu zabronionego”.

http://niezalezna.pl/98703-takie-cuda-dzialy-sie-w-abw-za-rzadow-po-wiceszef-skakal-nago-z-balkonu


Czy za złożenie fałszywego zawiadomienia, ten człowiek nie odpowie ?

oto jest pytanie !

Opublikowano: 15.05.2017 12:04.
Autor: spike
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • imr tyś nawet się nie ubrał, a gołym dupskiem wywijasz gamoniu :))
  • Jedyną obroną Bolka są "ekspertyzy" jego ekspertów, którzy na podstawie kopii ksero orzekli,...
  • Co ty bajdurzysz, Bolek był od początku do dziś na sznurku SBków ! "Wałęsa załapał w...

Tematy w dziale Polityka