3 obserwujących
244 notki
338k odsłon
1725 odsłon

Anna i Robert Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem

Robert i Anna Lewandowscy. fot. Instagram
Robert i Anna Lewandowscy. fot. Instagram
Wykop Skomentuj112

Anna i Robert Lewandowscy niedawno apelowali o pozostanie w domach, a teraz chcą wspomóc walkę z koronawirusem pokaźną sumą.

Małżeństwo Lewandowskich cieszy się ogromną sympatią wielu osób. Niedawno piłkarz i trenerka dołączyli do akcji: „#zostańwdomu”, zachęcając do przestrzegania kwarantanny i samoizolacji. Teraz po raz kolejny pokazali, że sytuacja związana z dynamicznie rozprzestrzeniającą się pandemią COVID-19 nie jest im obojętna. Lewandowscy zdecydowali się przekazać milion euro na walkę z koronawirusem.

W poście opublikowanym na Instagramie Anna i Robert Lewandowscy ponownie zaapelowali m.in. o stosowanie się do wydanych zaleceń, a także wyrazili nadzieję, że wkrótce sytuacja ulegnie poprawie:

"Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni. Anna i Robert Lewandowscy."

Jednym z polskich piłkarzy, który także włączył się w walkę z koronawirusem, jest Jakub Błaszczykowski; jego fundacja „Ludzki Gest” przekazała na ten cel 400 tysięcy złotych.

KJ

Wykop Skomentuj112
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości