Euro 2020: Mecz Finlandia - Rosja już dziś o 15:00. Kto zwycięży w tym spotkaniu?

PIŁKA NOŻNA ME 2020 STADION W SANKT PETERSBURGU, PAP/Adam Warżawa
PIŁKA NOŻNA ME 2020 STADION W SANKT PETERSBURGU, PAP/Adam Warżawa
Euro 2020 trwa. Dziś o 15 mecz Finlandia - Rosja. Kto ma większe szanse w tym starciu?

Euro 2020: Finlandia - Rosja

Kolejny mecz Euro 2020 już dzisiaj o 15:00. W tym starciu zmierzy się Finlandia z Rosją. Do kogo będzie należało to spotkanie?

Zarówno Finlandia jak i Rosja pierwsze spotkania mają już za sobą. Pierwsze mecze drużyny rozegrały w sobotę. Finlandia spotkała się wówczas z Danią. Mecz ten na długo zapisze się w świadomości Finów i Duńczyków przez dramatyczne wydarzenia z udziałem Christiana Eriksena. Spotkanie zakończyło się wygraną Finlandii 1:0.

Wynik, mimo że jego cena była wysoka i tak jest sporym zaskoczeniem, ponieważ nikt nie podejrzewał, że Finlandia zakwalifikuje się do Euro 2020. Dla tej reprezentacji to pierwszy międzynarodowy turniej. Eksperci nie wróżą jednak Finom zbyt wielkich szans na awans do fazy pucharowej.

Rosja również w sobotę spotkała się na stadionie z Belgami, którzy rozgromili rosyjską reprezentację wynikiem 3:0.

Zobacz także:

Kto wygra mecz?

Najprawdopodobniej dzisiejsze spotkanie zakończy się sukcesem Rosji. Podobnego zdania są również kibice, którzy nie widzą szans na inne zakończenie spotkania niż zwycięstwo Rosji.

Euro 2020 mecz online, tv, gdzie oglądać?

Wszystkie mecze Euro 2020 można oglądać na kanale TVP 1 oraz TVP Sport oraz online na streamie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Płatny stream meczu uruchomi również portal Ipla.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport